USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Ярош відмовився працювати в Міноборони

29 Березня 2015 13:33
Народний депутат України та лідер "Правого сектора" Дмитро Ярош заявив про те, що не працюватиме у Міністерстві оборони. Раніше радник глави МВС Антон Геращенко повідомив, що Ярошу запропонував посаду у Міністерстві український президент Петро Порошенко.

У коментарі виданню "Новое время" Ярош наголосив, що працювати в оборонне відомство не піде точно, однак допускає, що може на громадських засадах долучитися до роботи у Генштабі.

Нагадаємо, Добровольчий український корпус "Правий сектор" готовий стати частиною Міністерства оборони, але лише як самостійна частина, яка б підпорядковувалась своєму командувачу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Штефан, Луцьк Показати IP 29 Березня 2015 14:29
а він хіба військовий? Освіта-педінститут.
Анонім до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Березня 2015 15:02
а толку, що у товстож"пих генералів військова освіта, якщо вони барани і відверті сволочі ?
ватсон до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Березня 2015 15:48
Чому ж не військова. Я думаю він отримав нормальну підготовку від американських колег.
Анонім Показати IP 29 Березня 2015 15:04
Ярошу повага, що не повівся на президенську посаду. ті "слуги народу " зїли б за місяць
сірий Показати IP 29 Березня 2015 18:18
У Швейцарію до свого боса нехай піз... чухає!!!
Штефан, Луцьк до сірий Показати IP 29 Березня 2015 19:11
У Ізраїль!
сірому Показати IP 29 Березня 2015 20:34
Чого він там понти ганяє,то піду то не піду в генштаб,як Бєня скаже так і буде смоктати.
Анонім до сірому Показати IP 29 Березня 2015 23:39
коментар було видалено
Анонім до сірому Показати IP 30 Березня 2015 09:42
ти по собі не суди. це твоя звичка
Отто Штірліц Показати IP 31 Березня 2015 09:13
Скоро "випадково" вистрелить собі два рази в голову чи груди??