USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Забороняти КПУ поки не збираються

30 Березня 2015 12:15
Забороняти Комуністичну партію України поки не збираються у Окружному адміністративному суді Києва, куди Міністерство юстиції та Укрдержреєстр подали відповідний позов, – йдеться на сайті «УП».

«Представники КПУ подали апеляцію, щоб Окружний адміністративний суд не розглядав їхню справу. Ми не відмовлялися від позову, просто справу передали до апеляційної інстанції», – прокоментували ситуацію у Міністерстві юстиції.

Засідання мало відбутися сьогодні, 30-го березня, о 10:30.

Нагадаємо, що вперше позивачі звернулися до суду у липні 2014-го року. Тоді й було призупинено розгляд справи на вимогу самих комуністів.

В грудні минулого року Київський апеляційний адміністративний суд скасував це рішення та направив справу до суду першої інстанції для подальшого розгляду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анатоль_ Показати IP 30 Березня 2015 12:34
Ми з Наталею Семенівною вважаємо що це мудре рішення! Забороняти КПУ не можна!
лучани Показати IP 30 Березня 2015 12:36
Людиноненависну секту камуняк потрібно судити за всі злочини проти українців.
Волинь моя-краса моя до лучани Показати IP 30 Березня 2015 12:47
Зараз почнуть з "героями" нашого часу розбиратись різними Швайками, Шавками... тими що у цей час країну грабували і грабують, що під прикриттям Революції гідності і під голосними гаслами у владні крісла повсідались, а вже потім до історичних постатей доберуться!!!
лучанам Показати IP 30 Березня 2015 13:25
І секту свідомітів Яйценюха і пастора теж потрібно судити за сплановане і методичне винищення українського народу. Побачимо, чи не поставить вас історія на одну сходинку з тими, хто організовував голодомор у 1933 році. Не ставте крапки, ще рано.
Згідні до лучанам Показати IP 30 Березня 2015 14:13
1000000%
Я Показати IP 30 Березня 2015 17:14
Ще трошки і у людей відкриються очи, що при соціалізмі жити краще, ніж при олігархичному капіталізмі! До 90х рокив все працювало, були робочи місця, а тепер більшість підприємств не працює!
Анонім до Я Показати IP 30 Березня 2015 18:50
90% вірить всьому що говорить телевізор. тому поки не припиняться потоки брехні в ЗМІ - нічого суттєво не зміниться.
Отто Штірліц Показати IP 31 Березня 2015 09:12
Вже був один в історії який заборонив комуністів. Адольф Алоїзович звали. Чим закінчив - нагадувати непотрібно
Світло 1 квіт. Показати IP 1 Квітня 2015 11:04
Комуніст за статутом - це людина яка має честь і совість всієї епохи. Комунізм нерушимий, який живе, жив і буде жити. Це віра яка сходиться теоретично баготьма молєбновими апостолами православія,про людство та його досягнення, проблеми та стабільність в сочіалістичному розвинутому суспільстві.
Кононович Показати IP 1 Квітня 2015 18:28
Я же говорил, мы вечны!