USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Що ви знаєте про мерів Луцька. Онлайн-тест

20 Серпня 2016 14:10
За часів незалежності Луцьком керували чотири градоначальники – Анатолій Поха, Антон Кривицький, Богдан Шиба та Микола Романюк. Особи достатньо публічні, проте в їхніх біографіях є моменти, про які більшості лучан нічого невідомо.

З нагоди Дня міста Луцька Інформаційне агентство Волинські Новини підготувало онлайн-тест, аби лучани змогли перевірити, наскільки добре вони знають тих людей, яким, свого часу, довіряли і довіряють управління містом.


Іван САВИЧ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
!!! Показати IP 20 Серпня 2016 14:40
можливо? крім Романюка?-суцільний жах для міста! Нічого путнього для людей вони не зробили
))) до !!! Показати IP 20 Серпня 2016 19:47
О_о....крім Романнюка ????.....та це найбільша помилка яка відбулася в Луцьку....саме найкраще,що Романюк зробив для міста - це "Карабас-Барабас"
іля Показати IP 20 Серпня 2016 15:06
побільше таких тестів!!!
3 до іля Показати IP 20 Серпня 2016 22:17
Згодна.Прикольненько,але я дала відповідь лише на 3....
хліб Показати IP 20 Серпня 2016 16:11
краще нічого не знати, інакше свідком підеш....
1 Показати IP 20 Серпня 2016 16:21
Шиба ван лов
Суддя Дред Показати IP 20 Серпня 2016 16:43
За Романюком шибениця плаче!
спостережливий Показати IP 20 Серпня 2016 17:00
справжнім керівником міста був Кривицький А.Ф!
Балабеник до спостережливий Показати IP 20 Серпня 2016 17:46
а це найбільший крімінал КАФ за останні 100 років
старе місто до спостережливий Показати IP 22 Серпня 2016 18:07
банДЮган №1
Запит Показати IP 20 Серпня 2016 17:22
А ви опублікуйте їхні будинки, а ще цікаво чого досягли їхні діти та внуки у питанні інтелекту.
віце мер Показати IP 20 Серпня 2016 17:45
Це не вони погані, а ви Лучани безмозглі гамнюхи, самі їх повибирали.
))) Показати IP 20 Серпня 2016 19:43
хабарники...корупціонери...бандити
Ліна Показати IP 20 Серпня 2016 23:39
Романюк найкращий голова! Ба більше , розумна,мудра і добра людина.
Поліна Показати IP 21 Серпня 2016 08:10
Кривицький - злодій великого масштабу і ніяк не міг собі скласти ціни. еввважав людей за людей. Кривицький навіть не пукнув, щоб не вкрасти, тим паче, що на його каденції випало 90% приватизації. Поха - блядун і картьожник. Що був, що не було... Друг Чорнухи (старого). Чотири роки місце мера було порожнім. Шиба? Думав за масштабні справи з немасштабними (котячими) можливостями. Поки розгойдався, то і каденція пройшла. Теоретик. Політик. Шибі б велику сільську раду - таку, як у Рудці Щетинській. Романюк: при ньму вже багато зроблено. Романюк - це терпіння, культура, вічливість, душевність. В дяку за це йому щоденно вимотують кишки. Романюк помиляється в кадрах. Це його найбільша помилка, що йому дуже шкодить.
Поліна Показати IP 21 Серпня 2016 08:12
Прошу виправити: "не вважав" і далі по тексту. Завчасно дякую.
з Луцька Показати IP 21 Серпня 2016 08:25
Романюку випав найважчий час. Як морально, так і фізично. А всім у місті з населенням понад 200 тисяч чоловік догодити важко. Тут дружині дома не завжди вдається догодити, не кажучи вже про змію-тещу. А тут - 200 тисяч! Завжди знайдеться невелике стадо задрипаних овець, які будуть вивертати кожуха. Типу історика Левчука, колишнього Осіпова, який так безславно закінчив політику у Луцьку (а як круто почав!!!), і інших придурків, які приходять в мерію зі своїм тазиком мити ноги. Ідіотів в нашому суспільстві є багато, тільки, на щастя, вони разом не ходять. Нехай працює Романюк і нехай Бог дає йому здоровя. Слава Україні!
Волинянин Показати IP 21 Серпня 2016 09:07
Усі в Луцьку знають про майно Кривицького в Луцьку, Україні , Польщі.... Це найбільший злодій міста, ще тих бандитських часів. Ніколи тут не буде доброго мера доки такі будуть безкарно ходити по землі. А скільки його метастазів ще кругом сидить... Де журналісти, громадськість....? СЦ**УНИ!!!!! Самі культивуєте і вирощуєте усе це Б*дло!!!! Хто кращий? Одне ясно хто найгірший - народ гнилий.
народ Показати IP 21 Серпня 2016 10:22
Те, що ми знаємо про мерів, сказати не можна. А якщо сказати, то доведеться на місяців два "на профілактику" цей сайт закривати.
Старожил Показати IP 21 Серпня 2016 13:56
Самий д**ільний вбивця СИБА(Шиба) !!! Сім'ю розвалив! С**колиз розкольницького попа Михалка!!
ІМХО Показати IP 21 Серпня 2016 20:25
Про мера лучанин має знати, що той зробив для міста, а не якого песика вигулює
Я Показати IP 21 Серпня 2016 23:23
Це точно
лучвнка Показати IP 22 Серпня 2016 09:24
Ще в нас були мери Сулівін, Литвиненко
Наталія Показати IP 22 Серпня 2016 15:47
Найкращій мер Луцька- це Фурів І.І. Всі йому мають бути вдячні за об"їзні дороги біля Луцька, іза будівлі які навіть зараз сучасні : готель "Профспілковий" , "Світязь", спорткомплекс "Колос", будинок молоді на Л.Українки, де зараз на 1-му поверсі продають оргтехніку, а на 2-му сходи бокові(вул.Кпивий вал) і його перший генплан Луцька , який зберігав аутентичність Луцька , його історичну спадщину. Всі іньші нічого після себе не залишили, крім знищення інфраструктури, парків, старовинних вулиць, будинків. Погоджуюсь! Хто найгірший- лучани.