
Упродовж суботи-неділі на всій території Волині передбачають поступове потепління. Хоча небо переважно буде вкрите хмарами, час від часу пробиватимуться сонячні промені.
За прогнозом гідрометеоцентру, 30-31 січня температура повітря підвищиться в порівнянні з п’ятницею на 3-4 градусів. У суботу стовпчик термометра коливатиметься від -5 до -9 °С. У неділю варто очікувати -4…-6 °С.
Синоптики передбачають невеликий сніг у суботу та тривалий снігопад у неділю. На слабенькому морозі буде віятиме південний вітер зі швидкістю 6-8 метрів за секунду. Хіба що недільного вечора вітер буде поривчастим.
Вологість повітря передбачається в межах 98-99 відсотків. Зранку в неділю можливі тумани над плесами водоймам і в заплавах річок на Волинському Поліссі.
На автошляхах збережеться ожеледиця. Тому водіям потрібно пильнуватися в дорозі.

Дивіться зараз:
На «Вечірніх посиденьках» - урок з ушу
Далі в ефірі:
уточнюється
Початок: --.--

Додати коментар