USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

Автоперегони на Волині: від «Жигулі» до «Porsche»

24 Травня 2015 19:35
Змагання з дрег-рейсінгу серед професіоналів та початківців відбуваються на території аеропорту, що у селі Крупа. Окремі автогонщики показували неймовірні результати. Усі зібрані кошти організатори планують передати учасникам АТО.

Свій професіоналізм гонщики показують сьогодні, 24-го травня.

Координатор благодійних акцій ГО «Автомайдан України» Віталій Гнатюк розповідає, що приїхало 40 учасників.

«Машини ми розподілили на 5 класів, в залежності від потужності двигунів, відповідно буде 5 переможців. Кожен з учасників платив внесок від 100 до 200 гривень, відповідно до машини. Ці гроші будуть розподілені між переможцями. Щодо глядачів, ти ми прогнозували 2-3 тисячі людей», - розповів перед початком перегонів організатор заходу.
Зауважимо, що вартість квитка – 50 гривень.

Аби було дотримано правил безпеки, приїхали сюди й правоохоронці, карета швидкої та пожежники.

Особливу увагу глядачі приділили «Porsche». Про свою «кралю» розповідає автогонщик Андрій Владимов.

«У 1998-му році до мене потрапила ця машина, але вона мало кому була цікава, був слабенький двигун та я її «прокачав». Зараз під капотом 700 кінських сил і в 2013-му році цією машиною виграли Чемпіонат України з дресінгу», - розповідає автогонщик.
Аби присутнім не було сумно, на заході відбудеться концерт - гратимуть ді-джеї та виступить гурт Моторолла. Також для дітей передбачили чимало атракціонів. Якщо ж хтось зголоднів, тут можна покуштувати хот-дог, вареники та шашлик.

Окрім того, привертає увагу палатка громадської організації «Козацьке Стрілецьке Братство», де представили виставку старовинної і сучасної зброї.

«Тут є те, чим колись наші козаки захищали Батьківщину, а також сучасна зброя, яка «відслужила» в зоні АТО. Для прикладу, тут є протитанкова установка та особливий трофей – розірваний снаряд, яким стріляли з «Градів» терористи і він вибухнув під Маріуполем», - розповідає козак Микола.
Змагання організували активісти з ГО «Автомайдан України» спільно з луцьким автоклубом «Streeter.ua».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 35
луч Показати IP 24 Травня 2015 19:49
а де ваші публічні люди?
Andrij Показати IP 24 Травня 2015 19:52
Vsix mazoriv ta jix ditej ljystryvatu,.....prjamo tam na finishi.....
1184 до Andrij Показати IP 24 Травня 2015 22:45
А ти не рівняй всіх, одного з них дуже добре знаю, і не який він не мажор! (доречі сирота) і добився в житті все сам, а так як гонки була його мрія ,то і досяг її!!!))) І має вже декілька кубків всеукраїнських, жаль, що машина підвела цього разу. ..Думаю на наступний раз кубок буде його!!!!
НАД ра до Andrij Показати IP 25 Травня 2015 22:15
Візьми кредит і стань мажором. Не твоя тема-не цікався, ухти і в самого телефон то мабуть не нокія 3310??
E.O.S. Показати IP 24 Травня 2015 20:25
Не цікаві абсолютно гонки виявилися, а ведучий....де ви його взяли?
олень до E.O.S. Показати IP 24 Травня 2015 20:33
ведучий кльовий!!! навіть дуже. Жарутвав цікаво і не пошло!
Лучанка до олень Показати IP 24 Травня 2015 21:40
Жора не пошлив? Жора молодець
E.O.S. до олень Показати IP 25 Травня 2015 01:40
ведучий клоун з підшипником у вусі!!! він в машинах абсолютно не розбирається-йому там не місце!!!
День до E.O.S. Показати IP 25 Травня 2015 18:15
А чого ти не прийшов і не провів, як так розбираєшся в авто??? Аби лише поп.з.іти заліз
Лучанин Показати IP 24 Травня 2015 20:42
Шановні невдоволені та нелюстровані, якщо вам щось неподобається, чи у вас замовлення на негативний post, не заважайте іншим нормальним лучанам. Всіх зі святом перегонів і відпочинку. А вам ідійоти "aut".
полішук до Лучанин Показати IP 25 Травня 2015 00:15
Шановний невдоволений та нелюстрований нормальний лучанин,Ви те краще дороги зробіте в Луцьку .P.S.''loch"
луч Показати IP 24 Травня 2015 22:15
я за такі міроприємства, але против дешевих піарів на вн
хммм до луч Показати IP 24 Травня 2015 22:50
а з чого ти вирішив що дешеві, фінансовий директор шолє? А де задротікі, які всіх відправляють у АТО? Починайте свою затяжну про мажорів і тд... :)
Вася Показати IP 24 Травня 2015 23:43
хто писав цю статтю? чи вуха промийте, чи просто поправте, в Порше 944 ніколи не було доЦИЛІНДРОВОГО мотору :))) двоЛІТРОВИЙ був.
E.O.S. до Вася Показати IP 25 Травня 2015 01:42
до того ж які там 750 сил? отак лапши аби навішати...
Дмитро) до E.O.S. Показати IP 25 Травня 2015 11:02
було там навіть 800 л.с
E.O.S. до Дмитро) Показати IP 25 Травня 2015 12:01
ага було))) 1200)))
було до E.O.S. Показати IP 25 Травня 2015 13:09
як я люблю цих спеців комнатних, які навіть не були на гонках і сруть в інтернеті
E.O.S. до було Показати IP 25 Травня 2015 17:31
Це ти не був на гонках!!! ти бачив результати по часу??? Х5 М з 564 силами їде менше 12 секунд, а він в 2 рази важчий!!!
E.O.S. до E.O.S. Показати IP 25 Травня 2015 17:33
Минулі роки бував і бачив як славнозвісний Порш програвав, так що не розказуйте про потужність в теорії!!!
було до E.O.S. Показати IP 25 Травня 2015 22:20
тобі шо немає де більше пос**ти? хай Х їде менше 12 секунд, а хонда в Америці їде 9 і шо:?
E.O.S. до Дмитро) Показати IP 25 Травня 2015 17:37
12.9 це взагалі вічність для професіоналів, так що це не драг був вчора, а любительські заїзди, минулі роки краще було, вже навіть місцеві мажори не пробували їздити-не цікаво їм вже таке, (не рахуючи Ауді і Мустангу з Бентлі)
до лучанин Показати IP 25 Травня 2015 00:32
Прикриваєтесь допомогою в. АТО, а самі насправді просто ЖИРУЄТЕ. ПІД..СИ ВИ ПРОСТО ОТ І ВСЕ.
День Показати IP 25 Травня 2015 01:04
Ну хто вирішив посрати - ну навіть шось подібного в житті не досягне і не зробить! Так шо незвахаючи на певні тех моменти все було суперсько! Справжній драйв! Ну а ті, хто не залишився на Мотороллу - довбні
Олег Показати IP 25 Травня 2015 09:13
Організація в 2013 була набагато краща, всі їхали не на гонки, а побухати та пожерти.... конкурсів не було. Організаційність на 4 все остальне не продумали . Доречі є над чим попрацювати! І Ще одне Бендерштат набагато цікавіше!
ну шо я скажу Показати IP 25 Травня 2015 09:32
фігня повна як і піар акція до івенту... драг рейсинг треба вміти організовувати. бо куди вони вже тільки ті організатори не лізуть - волонтерів ловлять, то гонки...... не приший кобилі хвіст.......
ІМБ Показати IP 25 Травня 2015 10:23
жахлива організація... доїхати не змогли...
********* Показати IP 25 Травня 2015 10:34
Шановні Громадяни!!! Перш завсе давайте будем пам"ятати з якою метою це дійство відбувалося!!! "З метою підтримати наших захисників на сході". Не важливо якою була організація, не важливо хто брав учать, участь брали так як і мажори так і прості хлопці і ті і ті молодці, адже не є байдужими, як можуть так і помагають!!! Перш ніж кидати камінь в чужий город задумайтесь. що ви зробили для підтримки хлопців на сході??? НЕ подобається організація??? чудово ве в ваших руках організуйте краще. В свою чергу хочу подякувати організаторам і небайдужим людям!!!Ви молодці так тримати!!!!
Max Freeman Показати IP 25 Травня 2015 17:51
Особое внимание уделялось Porsche? То есть Bentley никого уже не удивляет? По моему, он раза в 3-4 дороже ;)
День Показати IP 25 Травня 2015 18:11
Бентлі дорога машина, але їх багато, навіть Контіненталь!!! А от Порше 944, з такими показниками і тим, що це все сам власник авто і його команда зробили - це ексклюзив!
E.O.S. до День Показати IP 25 Травня 2015 23:12
запартачили класику!!! треба було вже БМВ якесь ліпити старе, а не таку машину, ще й фонарі фід Мегана врізали, якщо вже корч ліпити, то не з такої машини!!!
Просто йшов до E.O.S. Показати IP 26 Травня 2015 08:34
Слухай, пане, в тебе якісь особисті неприязні стосунки з День?! Щось я бачу і на Волиньпості, і тут коментуєш його записи дуже активно. Як я зрозумів, День - це напевно ведучий (по коментах з ВП). Так от: вів він доволі нормально, іноді плутався - але це зрозуміло, бо людина говорила 8 годин без перериву і все трапляється. Треба вміти відноситися з розумінням. На наступний раз, якщо ти такий великий знаток, прийди до організаторів і проведи сам такий фестиваль, перш ніж ср*ти когось іншого
E.O.S. до Просто йшов Показати IP 26 Травня 2015 10:38
Наступного разу взагалі не приїду, якщо цей шмудєль буде ведучим!!! і взагалі багато хто сказав що не приїзджатиме з такою парковкою і організацією....я приїхав тільки через те що сподіваюся що гроші пішли на допомогу військовим!!!
S SP Показати IP 25 Травня 2015 22:06
Всім злорадним м*ділам-Бентлік сатренький 2006(ну макс2007 року), нові йдуть з діодними фарами(респект за гарний стан), Порш 944 був популярним в 76-78 роках. Ну невже принесло-б задоволення фаршироване Деу або Таврія?? Чи долбаний Вазівський/рашівський автопром?? І за таких злобних п319дарів гарні нові авто не будуть виставляти!
xxx Показати IP 25 Травня 2015 22:39
Зібрали весь шрот німецького автопрому, сміхолюдники вам в колгоспі такі зустрічі проводити.