USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Мільйонер Гунчик порушує свої ж вимоги: боргує за комуналку?

19 Грудня 2014 09:32
Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик задекларував 1 198 251 гривню доходів у 2013 році. Про це сказано в його декларації про доходи, розміщеній на сайті Адміністрації Президента у зв’язку з люстраційною перевіркою. З них 1 190 142 гривні становить заробітна плата, - інформують «Хроніки Любарта».

Також у власності Гунчика перебуває лише земельна ділянка площею 0,18 га. На банківських рахунках губернатора зберігаються 3,83 мільйона гривень, з них внесені в 2013 році 361,3 тисячі гривень.

Також згідно з опублікованою 15 грудня 2014 року декларацією за минулий рік, Володимир Петрович не мав у власності автомобілів чи інших транспортних засобів.

Жодного нерухомого майна, окрім вказаної земельної ділянки, у власності голови ОДА та членів його родини (як і самої родини) немає. Йдеться про відсутність як найманого, так і власного житла.

Проте зазначимо, що згідно з інформацією одного з інтернет-видань Волині, 3 грудня під час засідання антикризового енергетичного штабу в облдержадміністрації Володимир Гунчик дорікнув луцькому меру про неекономний режим споживання енергоносіїв у місті, сказавши, що він відчуває це «по теплу батарей у своїй квартирі».

Цікаво, це він так хизувався перед присутніми, що має власну квартиру? Чи де ж його славнозвісні батареї? А може, просто ненароком «помилився» щодо свого помешкання на Гулака-Артемовського, заповнюючи декларацію про доходи?, - задумалися «Хроніки Любарта».

Зрештою, можуть бути й інші варіанти, кому належить згадане вище житло.

Разом з тим, газета «Хроніки Любарта» отримала свідчення того, що мільйонер-губернатор невчасно сплачує за спожиті комунальні послуги. Журналісти з`ясували, що губернатор має 715 гривень заборгованості зі сплати «комуналки» ще за жовтень 2014 року.
Зокрема, за утримання своєї квартири на вулиці Гулака-Артемовського в Луцьку Гунчик боргує 186 гривень, вивіз сміття – 10 гривень, опалення – 114 гривень, гарячу воду – 46 гривень, газ – 21 гривню, воду – 122 гривні, електроенергію – 122 гривні, утримання тварин – 30 гривень. За листопад Володимиру Гунчику нарахували ще 982 гривні за надані послуги.

Як відомо, Луцький міський обчислювальний центр, який є посередником у прийомі комунальних платежів, робить перерахунок після 5-го числа місяця. Тобто якщо людина не оплатила свій рахунок вчасно, до 25-го числа поточного місяця, наступного в квитанції вже відображатиметься заборгованість.

Нині, коли стрімко падає рівень життя, підвищуються тарифи на газ, відключають електроенергію, а влада закликає економити енергоносії та вчасно сплачувати за спожиті послуги, щоб не відбулося колапсу, особливо цинічним є недотримання своїх же вимог. Класична приказка про скалку в чужому оці та колоду в своєму.

Скажете, ну не мав чоловік грошей, ну забув заплатити за один місяць, подумаєш… Але лідер громади має бути взірцем для наслідування, вести за собою людей, а не поганяти їх нагайкою, їдучи позаду в кареті. Що, власне, й відбувається. Більше того, Володимир Гунчик – не бідний чоловік.

Щодо заборгованості лише в один місячний платіж, прошу звернути увагу на рядок «утримання тварин». Місячна плата складає 2 гривні, а заборгованість – 30 гривень. Нескладними математичними діями доходимо висновку, що заборгованість складає понад рік. Тобто Гунчик ПРИНЦИПОВО не платить у міську казну Луцька за утримання тварин, хоча це вартує якихось смішних грошей за його мірками. Копієчка до копієчки, як то кажуть, - стверджують «Хроніки Любарта».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 09:46
певно "форточки" погано закривав, тому так боргує перед державою(:
життя Показати IP 19 Грудня 2014 09:54
Він своїм прикладом каже волинянам : не спішіть платити ..
лучанин Показати IP 19 Грудня 2014 09:54
гунчик популіст яких гнати в хвіст і в гриву потрібно, мільйони заробляє, краще б ті мільйони які має на армію віддав чи в госпіталь наший для військових а не по банках на рахунках тримає....хіба це губернатор...
маха Показати IP 19 Грудня 2014 09:56
от тварина а не губернатор !!!
порошенку Показати IP 19 Грудня 2014 10:02
негайно звыльнити нездару
месник Показати IP 19 Грудня 2014 10:13
А утримання тварин, це утримання обласної Ради??? Чого тільки 30 грн? Вони жруть набагато більше!!
віктор Показати IP 19 Грудня 2014 10:18
а чому ви дивуєтесь? гуньчик простий злодюжка і хабарник і не по розуму поставлений на пост губернатора а як смотрящий за таможнею...бурштином...і т.д. і правильно волиняни показали своє фе гуньчику на виборах...
Народна довіра Показати IP 19 Грудня 2014 10:21
Він там не живє -вітдати багатодітним ?
777 Показати IP 19 Грудня 2014 10:36
Вот п.......ор позорный !
голіцин Показати IP 19 Грудня 2014 10:40
Де Ваша офіцерська честь? Про мораль мови бути не може.
Микола Іванович Показати IP 19 Грудня 2014 10:56
Передати дану інформацію Президенту, Адміністрацію Президента і нехай приймуть відповідні рішення, бо для чого Волині такий голова ОДА, що страждає на амнезію (або це вікове - тоді на пенсію).
Коля Показати IP 19 Грудня 2014 10:58
а ви що думаєте вони платять? начальники які при владі -будуть ще платити? це пенсіонери з пенсії перші копійки -за комуналку в черзі стоять. А чиновники олігархи не дуже спішать, бо їм краще не платити а потім половину суми -в карман -і все списано. ОТ таке життя!!!!!!!!!!!!!
111 Показати IP 19 Грудня 2014 11:19
1) цікаво де автор статті взяв квитанцію і яким чином її отримав? здається є відповідна стаття в кодексі. 2) сума боргу менша за щомісячне нарахування. ні в кого не було такого щоб за місяць не встиг заплатити?
до 111 до 111 Показати IP 19 Грудня 2014 11:49
А ти думаєш, що він маючи такі мільйони ходить в банк сам платити? Якщо крепко зайнатий, то нехай банк, що його обслуговує., автоматично, щомісячно сплачує дані послуги (таку функцію надає кожен банк і сучасні люди такими функціями користуються). Також має співмешканку, нехай вона займається оплатою комунальних послуг, а то тільки по салонах красоти і магазинах їздить)
Ваня Показати IP 19 Грудня 2014 11:21
Господи, яке позорище, а ще закликає всіх вчасно платити, негайно проінформувати Президента, нехай бачить, кого поставив, біда для області.
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 11:45
Газеті "ХЛ" - респект. "ВН" - також, що не бзд....ли надрукувати.
Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 12:30
до речі, ви звернули увагу що по цій квитанції він сплатив аж 5 гривень. Тобто заборгованість він і не старається ліквідовувати
Виктор Федорович про до Анонім Показати IP 19 Грудня 2014 13:35
5 гривень заплатив не вин а журналист Хроники Любарта власне для того щоб отримати цю квитанцию
Абориген Показати IP 19 Грудня 2014 12:32
Забув губернатор вказати в декларації вартість майна що на земельній ділянці біля Копачівки.
месник Показати IP 19 Грудня 2014 12:49
Святий Миколай! Принеси Гунчику трішки грошей, щоб він міг заплатити за квартиру! Романюку, Данильчуку, Хведчаку, Лапіну мізок, хочаб один на всіх!!! Ось бачите, а писали на мене що я поганий)))) А я он у Святого прошу для них тільки хороше!))))
Невловимий Джо до месник Показати IP 19 Грудня 2014 14:59
Лапіну не допоможе. Йому б совісті хоча б на грам.
123 Показати IP 19 Грудня 2014 14:06
Не клєвєщитє на Гунчика, у нього було важке дитинство, він не доїдав, так і не може наїстися. Так само можна пошкодувати і мєра Романюка і його ланцелота Кравчука
Зв"язківець Показати IP 19 Грудня 2014 20:07
Журналістам треба проїхатись з Луцька в с.Копачівку і повернути після знаку с.Копачівка направо. Їхати лісовою дорогою кілометрів 3. З лівого боку побачите комплекс з 3 споруд - Будинок Охорони, Будинок для Гостей, Будинок Житловий. Все під натуральною черепицею червоного кольору, шпичасте, колонади, також є вичищений ставок з дамбою та бухточкою, винний погребок з круглими вікнами і т.д. Сходи до озера, тераса крита і відкрита. Огорожі ще поки немає, зліва від в"їзду тільки іржавий вагончик з охоронцем. Так оце все НІЧИЕ! :)))) А для воїнів АТО для реабілітації саме те що треба. І не вивезуть це все як дерев"яні будиночки Світязькі. І останнє: КУДИ ПРИХОДИТИ НА ТРЕТІЙ МАЙДАН?! ЩО З СОБОЮ ВЗЯТИ НЕ ПИТАЮ!
обс Показати IP 19 Грудня 2014 20:31
скоро всі будем мільйонерами
ОГО!!! Показати IP 20 Грудня 2014 19:39
Повний капець!!! тут із 3 тис.доходу - платиш комуналки більше тисячі, і форточки не відкриваєш, бо економиш...
коля до ОГО!!! Показати IP 20 Грудня 2014 22:19
ви всі пишите різну гидоту про владу.а ви не такі булиб якби там сиділи.клімчука на коліна ставили скільки добра зробив для вол. покі в могилу не загнали. а зараз добрались до гунчика.що не ділиця.
месник Показати IP 21 Грудня 2014 00:06
Гунчик і мізинця Бориса Петровича не вартуэ!!!!