USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

На Волині учасники блокади «розвернули» вже 35 російських фур. ОНОВЛЕНО

12 Лютого 2016 18:24
Волинські активісти посилено контролюють, аби автомобілі з російською реєстрацією не перетинали державний кордон. За станом на 15:00 активісти зупинили 24 фури з номерними знаками РФ. Про це у повідомив активіст Сергій Абрам на своїй сторінці у Фейсбуці. «Продовжуємо блокаду російських вантажівок! Уже назбиралося 24 вантажівки (14 ‒ на пункті пропуску (Доманово, - ред.) та 10 ‒ в Ковелі)», ‒ йдеться у дописі.

За станом За станом на 17:00 на кордоні з Білоруссю на автошляху Доманове–Ковель–Чернівці–Тереблече зібралося понад 35 вантажних автомобілів з номерними знаками Росії, які везли з Європи яблука та інші продукти, а з Росії, серед іншого, – сталь, повідомив Радіо Свобода Сергій Абрам.

Він повідомляє також, що білоруські прикордонники призупинили рух вантажівок з державними номерними знаками Російської Федерації задля того, щоб через кордон могли рухатися легкові автомобілі.Їх активісти пропускають.

Як повідомляє прес-служба національної поліції у Волинській області, в акції беруть участь близько півсотні людей. Окрім автомайданівців, це активісти спілок власників зброї та учасників АТО. Охорону громадського порядку забезпечують 10 працівників поліції.

Також волиняни заявляють, що обмінюватимуть затримані російські вантіжівки та товар на полонених українських бійців, оскільки влада досі не спромогляся вирішити це питання, - пише «Під прицілом».

Від 1 лютого припинився в’їзд російських вантажівок на територію Польщі, а польських – в Росію. Мінтранс Росії і Міністерство інфраструктури і будівництва Польщі не змогли домовитися про продовження дозволів для транспортних компаній на 2016 рік. Російські перевізники вирішили здійснювати транзит до Європи через територію Білорусі й України. Через це у п'ятницю, 12 січня, активісти почали блокування доріг для фур із російськими номерами поблизу Нижніх Воріт на Закарпатті. Акцію підтримали активісти Львівської та Волинської областей, де також розпочали безстрокову акцію блокування руху вантажного транспорту з державними номерними знаками Російської Федерації. Сьогодні увечері на кордоні з Білоруссю акцію планують розпочати й автомайданівці Рівненщини.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 114
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 16:27
Молодці, хлопці! Так їх!
Анатоль_ до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 17:08
Чого тоді ми таки бідні? Га? Хто скаже?
12345 до Анатоль_ Показати IP 12 Лютого 2016 22:24
Чого бідні ,бо дурні,а чого дурні бо бідні....
до анатоля і 12345 до 12345 Показати IP 13 Лютого 2016 11:34
ja-ja. кацапи вас є"уть, а ви терпите.
патріот до до анатоля і 12345 Показати IP 14 Лютого 2016 14:18
коментар було видалено
калькулятор до до анатоля і 12345 Показати IP 14 Лютого 2016 18:38
Блокуйте нафто та газопроводи, чи слабо.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 17:50
Ти хлопець не сповна розуму...
пенсіонер до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 21:35
Молодці Не забутьте любешівський напрямок
Василь Показати IP 12 Лютого 2016 16:29
Правильно робите. Всі можливі шляхи заробітку України треба перекрити. Слава Україні!
Пан Показати IP 12 Лютого 2016 16:32
Всьо дражним Расєю. Зариваємося. Корупцію вже подолали. Життя налагодили, можна і Расєю мочить.... Хай знають які ми дружні! Які ми молодці!
Анонім до Пан Показати IP 12 Лютого 2016 16:59
дадада, они наши братья! старшие конечно! дочка одного офіцера казала
Анонім до Пан Показати IP 13 Лютого 2016 11:36
при"урку, Україна на транзиті не заробляє нічого. тільки має розбиті дороги
Анонім до Анонім Показати IP 14 Лютого 2016 01:40
При в'їзді на Україну платять транспортний податок
Анна Показати IP 12 Лютого 2016 16:34
Але ж це додаткові кошти в бюджет країни. Це просто абсурд хай би краще проявляли свою активність в АТО і платили податки з своєї підприєницької діяльності а не блокували дороги
Анонім до Анна Показати IP 12 Лютого 2016 16:59
всі податки платите?
Анна до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 22:29
Держава вправно вираховує всі податки і військовий збір з заробітної плати 2430 грн і військовий збір теж. От лише я сама думаю про те як оплатити комунальні (російського походження) прожити до наступної зар.плати купити елементарні ліки від простуди.... і чесно кажучи мені вже надоїли і АТО і політики і оці артисти в камуфляжах що просто граються людським життям і заробляють непогані гроші на от таких акціях. До речі а що там з історією про цигарки російського олігарха? Місяць назад щось теж блокували а де фінал історії??? В кишенях активістів? )))
17 до Анна Показати IP 12 Лютого 2016 17:17
Вже не один українець став заможним, дякуючи москальським коштам в нашому бюджеті. Сьогодні заплатив комуналку -різниця з минулорічним груднем плюс 400 гривень. Такий бюджет...
Анонім до Анна Показати IP 12 Лютого 2016 17:49
Бізнес на крові?За ці роки ще мало крові пролили?Дура ти, бабо... І серед блокувальників є й колишні атошники. Таке АТО ДУЖЕ вигідна і якщо нічого не робити, то й далі хтось на цьому заробить, а хтось голову кластиме за те, щоб гниди і далі заробляли на крові. А може ти, Аню, свого сина в АТО? Тоді б сама не тільки дорогу перекрила. Так, Аню, чи ні?
12345 до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 22:32
Дуже багато наших далекобійників їздять в рашу щоб заробити для своїх сімей,це все ще не кінець от представте закінчиться війна і ці атошники будуть розказувати вашим дітям "да я був на войні..(.по новинах чути скільки зброї крадуть в зоні АТО )це будуть 90і навіть гірше, випив і начнуться понти,а нарваних багато.
Дана до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 18:38
дурень ти, а Анна, дійсно правду пише. Чим закінчилась акція з цигарками? Це не більше як рекетирство, а "учасники АТО" лише гарна обгортка в яку останнім часом загортають усяке лайно. Мій чоловік теж учасник АТО, але не бере участі у таких заходах і навпаки засуджує радикалізм. Якщо громадським активістам дійсно не байдужа доля українців, то нехай блокують зрадників у Верховній Раді, а не створюють ілюзію боротьби з РФ, повірте Кремлю ці акції так само як на одне місце насипати солі...
Анонім до Дана Показати IP 15 Лютого 2016 11:27
Тут я бача ця тема багато кому, як сіль на одне місце. Що пече? Бо верещите, як свині недорізані. Добре що українську вивчили.
Андрій до Анна Показати IP 12 Лютого 2016 18:14
Які кошти в бюджет??? Вони їдуть транзитом в ЄС, скоріше за все навіть на заправляються в Україні!!! Спалити їх на*!
Порівняйте... Показати IP 12 Лютого 2016 16:48
Ну хлопці хоча б щось роблять... Але ж вони фури розвертають, а кацапи біля кордону "Гради"....
Хрен собачий Показати IP 12 Лютого 2016 16:49
Я не поняв?..А чого тільки блокують вантажівки?.. Вже дорогу мінувати пора. :)
лучанин Показати IP 12 Лютого 2016 16:55
Молодці! Але було б дуже добре,якби ви їх заставили розвантажитись в Луцьку,щоб порожняком в расєю поверталися. За шовінізм і агресію,кацапню потрібно наказувати,як тільки можна і де тільки можна.А без таких коштів в бюджет ми переживемо непомітно.Менше скиглити і розпускати шмарклі,а більше діяти,як ці хлопці.Ще раз молодці!
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 16:56
І що вони ЦИМ добиваються? Хто-небудь може пояснити ? Ну перестануть фури іздити,гроші за транзит платити,білоруси це радо зустрінуть.Вони вміють гроші рахувати. Далі що? Кого будуть блокувати?
географічка до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 17:23
Підкажіть,куди вони з Білорусії поїдуть,якшо Польша русню не пускає? Як попадуть в Европу?
Анонім до географічка Показати IP 13 Лютого 2016 11:40
а нащо їм європа ?
303 до географічка Показати IP 13 Лютого 2016 12:10
через білорусь польща пускає, а через україну ні... країна дурнів.
Анонім до географічка Показати IP 15 Лютого 2016 09:10
Мапу подивиться! Є Фінляндія.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 18:04
Тобі гроші важливіші за людське життя?
Анонім до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 11:40
ніхто ніякі гроші за транзит не платить
Смерть москаляи Показати IP 12 Лютого 2016 17:10
Молодці хлопці.Може ще спалити москалям кілька машин тоді вони самі сюди не поїдуть!!!!!
17 до Смерть москаляи Показати IP 12 Лютого 2016 17:21
Щось давно рабів не роздавали западенцям, та й москалятинки свіжої не завадило б...
не пацик Показати IP 12 Лютого 2016 17:24
А як нарахунок правопорядку ? чи міліція -поліція на такі речі неповина реагувати. ? по перше це порушення закону . по друге влада як торгувала з початку окупаціі с россіею так і торгуе- притому всім стратегічним товаром . А що буде з украінскими дальнобоями - трохи мізгами треба шевелити чт вже в нас час нетреба ?
505 до не пацик Показати IP 12 Лютого 2016 18:53
Яка то влада? то купка популістів-брехунів , зайців шоколадних, котрі втечуть при першій нагоді.
Митник до не пацик Показати IP 12 Лютого 2016 23:58
Дурєнь, нашим вже давно дозволів не дають на Росію, тільки наші імбіцили всіх пропускають
Олег Показати IP 12 Лютого 2016 17:32
Молодці,
пересісний українець Показати IP 12 Лютого 2016 17:45
Молодці!
404 Показати IP 12 Лютого 2016 17:57
Таке враження, що цим всім керує агент Путіна. Бо Росія від того всього нічого особливого не втратить, а Україна опуститься ще глибше, в мул... Це вже крайня ступінь якогось національного ідіотизму - робити все, щоб тільки ріжній країні гірше було. Чи ті, хто оь це все робить взагалі не може вже своєю головою думати?
505 до 404 Показати IP 12 Лютого 2016 18:51
Це адекватна відповідь окупантам на фінансову війну. Якшо влада імпотент, то люди самі знаходять такі рішення. Чомусь країни ЕС блокують фури, бізнес, вводять санкції проти москалів, а ви хочете на двох стільцях всидіти, лижучи ср*ку москалям підступним.
404 до 505 Показати IP 12 Лютого 2016 20:41
Я могла би Вам цілий список країн привести, котрим, Ви лижете одне місце. І ці країни далеко не і миролюбні. Однак Ви на це очки закриваєте. Ну так, яке нам діло до Лівії чи Іраку та іже з ними. І хто там винний у тому, що там люди гинуть і завдяки кому в них війни. Вам на це начхать, правда? Бо там не Росія винна, тому і мовчите.
505 до 404 Показати IP 12 Лютого 2016 21:33
Ми на відміну від П@рашкі , жили тихо мирно і за 25 років не заподіяли шкоди жодній країні світу. Хто до нас з миром ми відповідаєм взаємністю, хто з війною отримує гідну відповідь.
Віктор до 505 Показати IP 13 Лютого 2016 18:47
зате свій народ на Донбасі знищуєте
Лана до Віктор Показати IP 25 Лютого 2016 15:51
В нас, на Волині, є багато сепарів, доморощених, які ненавидіть все українське. Ненависть - це зло, а зло породжує війни. Не насилайте своїми дописами зло, не сійте сепаратизм. Бачите, що на Донбасі робиться, не закликайте сюди путлера, бо там вже накликали. Ви, що хочете стати рабами в себе вдома. Хочете, щоб вашу родину вислали в Сибір, вас за українську мову вбили, щоб ваших доньок і синів гвалтували, ваш дім зруйнували. БУДЬТЕ ЛЮДИ МУДРИМИ І ДУМАЙТЕ СВОЄЮ ГОЛОВОЮ, А НЕ ГОЛОВОЮ МОСКОВСЬКОГО ВОРОЖОГО ПОПА!!!
12345 до 404 Показати IP 12 Лютого 2016 22:36
правду кажеш ,я не вірю що війну не можна зупинити в мирний час,це прсто дуже великі гроші вигідні для верхів.
не пацик Показати IP 12 Лютого 2016 20:12
ЯКА ТОНКА ГРАНЬ В УКРАІНІ МІЖ ПАТРІОТИЗМОМ І ІДІОТИЗМОМ
404 до не пацик Показати IP 12 Лютого 2016 20:51
Мені все частіше здається, що грань давно вже розтрощена безглуздим руйнівним дійством, назву котрому навіть не хочеться призначати. Це просто якась клініка... Просто УКраїну зачищується від всього російського. Для чого? Для іншого бізнесу. Світом керує економіка, а патріотизм на кшалт цього, - це прикриття. Все дуже просто. Впевнена, за цим блокуванням криються великі гроші. Цікаво: хто проплатив акцію?
Вася до не пацик Показати IP 13 Лютого 2016 13:11
вже давно всI знають- в украiнi то синонiми, яка така грань ??! )))
лучанка Показати IP 12 Лютого 2016 20:21
Так і треба окупантам! Хлопці, молодці! Ви маєте гідність! Доки будемо боятися "дразнити" найгіршого ворога? Дай ВАМ Боже здоровя!!!
Україна Показати IP 12 Лютого 2016 20:45
Правильно. Гнати їх с*к з України.
55555 до Україна Показати IP 13 Лютого 2016 14:34
вони просто шофери хай розвертають на нентральній полосі
вася Показати IP 12 Лютого 2016 21:08
Якщо ВИ ТУТ ТАКІ ВСІ МОЛОДЦІ ТО НЕ КУПУЙТЕ БЕНЗИН З РОСІЙСЬКОЇ НАФТИ.НЕ КУПУЙТЕ РЕВЕРСНОГО РОСІЙСЬКОГО ГАЗУ.НЕ СПОЖИВАЙТЕ ЕЛЕКТРИКУ РОСІЙСЬКО ВЛАСНОГО ПРАТ Волиньобленерго. СЛАБО? А ТУТ ЗА РОБОТЯГ ВЗЯЛИСЯ ДАЛЬНІБОЙЩИКА ЩИМИТИ. ВИСОКО НЕ ВИРОСЛИ.
505 до вася Показати IP 12 Лютого 2016 21:36
Ці "роботяги" катаються по Україні з сепарською символікою якукацапчики вяжуть собі на зброю вбиваючи наших друзі, знайомих, чи просто українців. "Роботяги" ці мають тебе за лайно в твоїй же країні
55555 до 505 Показати IP 13 Лютого 2016 14:48
на білорусії багато машин з Георгіївськими лентами
Анонім до 505 Показати IP 14 Лютого 2016 01:53
Ну а чого ж ти, свідомий українцю, стільки років палив ворожий Російський газ??? Кормив окупанта??? А тепер тільки проснувся??? Вчиняти посеред білого дня (з точки зору пересічного європейця) злочин в своїй же країні - це демонстрація гідності справжнього Українця? Ти б в Німеччині спробував так свою "гідність" показати - тобі б відразу пояснили все, що ти мав засвоїти але не засвоїв за 11 років школи. Чого ж ти владу критикуєш? Хіба не такі як ти привели до влади тих, хто зараз дійсно мають всіх і тебе в тому числі "за лайно в своїй ж країні"? Не твій талановитий вираз представника висококультурної і високодуховної націїї українців?
Лана до вася Показати IP 13 Лютого 2016 10:07
В наших недрах є і газ і нафта. Багато попереходило на тверде паливо, на електичне, на сонячні батареї і т.д. Купуємо реверсне паливо. Так, що якось проживемо. Не потрібно торгувати з нашим окупантом і першим ворогом. Хоча першим ворогом у нас є доморощені корупціонери.
Анонім до Лана Показати IP 14 Лютого 2016 01:54
Відключи в себе газ і спробуй пожити якось так...
Лана до Анонім Показати IP 25 Лютого 2016 15:56
В нас є свій, український газ, який добувають в Україні. Читай географію України.
леонід Показати IP 12 Лютого 2016 21:26
Ця вся акція, повний д*білізм, який це патріотизм показуха.
303 до леонід Показати IP 13 Лютого 2016 12:15
розумієш, видно різницю між "москалями" які у українского водія фури який сидів без пального і їжі розкупили морожену хурму щоб він міг виїхати назад, і "патріотами" які все таки доведуть країну... далеко йти не треба - зверху он курси валют.
Лучанець Показати IP 12 Лютого 2016 21:54
кацапу не місце в Україні!
Тверозомислячий Показати IP 12 Лютого 2016 22:07
На мою думку ці дії абсолютно безглузді і в підсумки принесуть українцям лише втрати як політичні, так і фінансові. Я вже не говорю про те що вдержаві має діяти закон, а не анархія. Лише Кабінет Міністрів може приймати такі рішення. Адже завтра в Росіі у відповідь на це беззаконня будуть такі самі махновці з тієї сторони блокувати український транспорт який перевозить вантажі в Казахстан та країни Середньої Азії. Як результат мільярдні втрати для бюджету країни, і саме важке що десятки якщо не сотні тисяч людей втратять роботу. Я впевнений що ініціатори цього беззаконня не задумуються над тим що вони творять. До речі звідкіля у блокуючих якісні засоби зв'язку котрих так не вистачає на фронті. Думаю що крім того що вони створюють гарну картинку для російської пропоганди і для цього виродка Путіна, ніякого іншого результату не має. До речі Польша уже домовилась з Росією про квоти транзиту транспорту і тому ця проблема не буде актуальною. Якщо ж говорити про необхідність припинити будь-яку торгівлю з Росією, то необхідно розуміти що на підприємствах Південному-східних областей продажі в Росію складають 60-90 відсотків і для завоювання інших ринків їм потрібні роки. Тому припинення торгівлі з Росією це на жаль сьогодні обвал надходжень в бюджет і мільйони безробітних. На щастя на Волині таких підприємств немає.
Всюдусуючий до Тверозомислячий Показати IP 12 Лютого 2016 22:52
Ти напевно не зрозумів щось, Росія з 1 січня 2016 року заборонила будь-який рух великогабаритних транспортних засобів з українською реєстрацією по своїй території, українські можновладці у відповідь мовчать. Це транзитні переміщення і для України крім розбитих доріг вони нічого не дають.
СЛОВ'ЯНИ Показати IP 12 Лютого 2016 22:13
Дорогі Волиняни що це за статья Агітаційна яка нарощує злобу проти наших сусідів та побратимів Росіян . . . Куди можна пожалітися за цю статью . . . Неподобство . . . Ми ж розумні люди особливо Волиняни які прекрасно знаємо хто і що за цим усім стоїть .. . С. . . Ш . . . А. . . Нас завжди вчили що потрібно товаришувати з сусідами . . . . Росія це великий збут для наших товарів . . . Європі наші товари нахр. . . не потрібні . . .
ввк до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 13 Лютого 2016 00:39
Твоіі так звані "сусіди" стріляють в моііх родичів, земляків і знайомих, які несуть службу на сході (доречі на нашій територіі ).... Накшо засунь своє словя'янство "паглубже"...
СЛОВ'ЯНИ до ввк Показати IP 13 Лютого 2016 21:29
Ти напевно не з Волині бо у нас проживають ВІЧЛИВІ ГРОМАДЯНИ . . . .
Анонім до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 14 Лютого 2016 02:02
Повністю з Вами згідна. Якщо отримувати інформацію з різних джерел, думати, аналізувати, то тільки сліпому не буде ясно, звідки вуха стирчать. Наші великі друзі з заходу останні пару років тільки те й роблять, що нагло і просто диктують нам свої умови: скільки платити і за що, як розвивати свою економіку, закон про реституцію, (може, не чули?). Почекайте, ще не те буде. Чи всі справді думають, що США так сильно переживають за те, як там в далекому зімбабве поживає пересічний українець? Чи не занадто низький в нього рівень демократії?
Лана до СЛОВ'ЯНИ Показати IP 25 Лютого 2016 16:02
Пане, сепаратисте, бажаю, щоб вами зайнялося СБУ. Таких сепарів, потрібно гнати з України!. Якщо вам брат наш ворог, то і їдьте до свого брата. А Волинь завжди була бандерівським краєм. Де ви тут такий взявся?
Полішук Показати IP 12 Лютого 2016 22:45
А чому ніхто із захисників кацапів ,не згадує ,що москалі закрили для наших перевізників транзит ,а ми маємо витерти їхнє харкотиння , і чекати на їхню ласку.Поважайте себе,і вас будуть поважати,якби не поляки .не бачили б ви їхні гроші.
До полішука до Полішук Показати IP 13 Лютого 2016 00:01
Тому що навіть тут, їм за пости платять, а ми тут на голому патріотизмі
не пацик Показати IP 12 Лютого 2016 23:22
а ПРИ ЧОМУ ТУТ КАЦАПИ ? ПРОСТІ ШОФЕРЮГИ. ТИ РІШАЛ ІЗ ЩИРИХ ПАТРІОТІВ НЕПОБАЧИВ ?
Полішук до не пацик Показати IP 13 Лютого 2016 08:46
А при чому тут кацапи ,прості трактористи і шахтьори,коли ви вже порозумнішаєте.Читайте Шевченка ,там все написано!
Полішуку Показати IP 12 Лютого 2016 23:23
Ти чоловіче несповна розуму вони наоборот відкрили транзит для наших машин на Азію. Я одного не розумію чому ці герої Рошен не блокують. Та ще багато яких підприємств, Акуди дивиться Поліція
Анонім Показати IP 12 Лютого 2016 23:28
А чому наші земляки до цеї пори їздять на заробітки до Росії?
вуйко до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 09:32
Тому що своя держава не може нічим забезпечити!!!
Лана до Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 10:11
Наших заробіткан українців в расеї арештовують і саджають у тюрми, як шпіонів. Тепер небезпечно туди їздити.
Анонім до Лана Показати IP 13 Лютого 2016 18:53
мій дядько їздить і не погано заробляє.... в доларах, і навіть зараз там
Лана до Анонім Показати IP 25 Лютого 2016 16:04
Вже не їздять.
Віктор Федорович Показати IP 12 Лютого 2016 23:48
"Як повідомляє прес-служба націоанальної поліції у Волинській області". Автор теми ну вже зовсім.....як таке редатор пропускає
Андрій Показати IP 13 Лютого 2016 00:37
захистники москаликів а ви не бажаєте підти в армію і побувати перед лицем москаликів на донбасі?? Згадайте скільки ваших земляків погибло на українській землі, скільки прийло і ще прийде скаліченими. Росія давно зробила економічну блокаду для грузоперевезень через її територію, а тут 20 фур розвернули і ви так яро встали на захист москаликів, своїх би так захищали. Правду говорять не так страшні чужі воші як свої гниди, не в обіду буде сказано. Так само було і з Кримом, вони там відчули що без України вони довго не потягнуть, да і платять вони за газ, воду електрику менше ніж ви))))
Нео до Андрій Показати IP 15 Лютого 2016 09:41
А ти сам в ато був, чи тільки по телевізору та статтям в інтернеті чув? Да все це вигідно і нашім і іхнім " царям і царькам" - порахуй (як що є мозок) скільки грошей крутиться там і осядає в кишенях. І класть вони хотіли на наш патріотизм.
Оксана Показати IP 13 Лютого 2016 07:16
Молодці хлопці!!!!! Дивлячись на кількість тролів КГБ ви на правильному шляху. Блокуйте фури країни окупанта і агремсора. А вьі ребята з КБЄЄЄ, ха ха ха - дрочите....
стефко до Оксана Показати IP 13 Лютого 2016 13:39
Молодець, в точку іх, тролів ватних!!!!!
вуйко Показати IP 13 Лютого 2016 09:31
Правосеки знову! А що - робити не хочуть, тероризують населення, бандитизм, купа зброї, чого ж ні - "патріоти" :)
орест Показати IP 13 Лютого 2016 09:41
Дивлячись скільки мінусів на правильні коментарі ставлять ворожі боти - розумієш, що на гарного мозоля наступили падонку-сасєду! Слава Україні!
Клава Показати IP 13 Лютого 2016 09:50
Дебіли - хва вже Свобода показала яка в Вкраїні жопа, якщо розпалювати пожежю - то нехай горить ....
ШЕФ Показати IP 13 Лютого 2016 10:02
ТАМ БУВ. моральний дух Активістів надзвичайно високий.Водіі фур російських розуміють логічність того що відбувається не обурюються відкрито. Але тепер як офіцер скажу про те що могло бути. Фури без прова догляду украінськими митниками.В кожну могли посадити 30 зелених вояків Вийшли б з 5 фур у Ковелі чіпляти дивні прапори та гнобити активістів.Решта 25 фур висадять десант під Луцьком.........Фантастика.А досвід Криму. Золотий НАРОД УКРАІНИ швидко та правильно навіть на рівні підсвідомості робить правильні кроки що дають шанс для збереження оновлення Держави.Але дальше мають бути системні діі Влади.А може новоі влади.
777 до ШЕФ Показати IP 13 Лютого 2016 10:46
коментар було видалено
БОС до ШЕФ Показати IP 13 Лютого 2016 11:14
У лікарню не пробували звертатись? :) Зовнішнею агресією все затьмарило і що під носом відбувається ніхто не хоче помічати!!!
до БОСоти до БОС Показати IP 13 Лютого 2016 11:54
тобі мабуть в лікарні вихідний дали. ти сліпий і глухий і не розумієш причин того, що відбувається в Україні. саме пята колона таких як ти жополизів парашкінських і є причиною проблем в Україні
Лучанка до до БОСоти Показати IP 13 Лютого 2016 12:02
Ну так...Комуняки всі вже скінчиися, то призначили винними москалей та росіян за те, що відбувається у країні. Я так і передбачала. Мені просто цікаво, коли всіх москалей знищите, хто буде винний надалі? А що будуть шукати винних - сумнівів немає. Бо всі роки Незалежності тільки і шукали ворогів. А може собі потрібно ревізію зробити? Може самі щось не так робите? Така думка в голову ніколи не приходила?
Лана до БОС Показати IP 25 Лютого 2016 16:09
Правильно Шеф пише.
Лучанка до ШЕФ Показати IP 13 Лютого 2016 11:43
Ми той народ, котрим дуже просто і зручно маніпулювати. Ось сказано, що головний ворог - Росія і все - інших ворогів спокон віку у нашій країні не було! Завтра скажуть Європи і Америка, що потрібно думати інакше і будуть думати інакше. І не потрібно тут мене мінусувати. Я, на відміну, від більшості коментуючих патріотів, жила в радянскі часи , ще не маю склерозу (уявіть собі, що не всі динозаври з тих часів!) і добре пам'ятаю активних комсомольців, котрі зараз зхамелеоніли під колір великих українських национал-патріотів. І я повинна їм вірити? У Верховній Раді кожен другій непогану освіту отримав при Союзі і, навіть, не погнушався вчитися у Москві. ВИГОДА! Ось перший і найголовніший чинник всього цього, що відбувається! ЩЕ Шекспір писав: "Люблю, но реже говорю об этом . Люблю сильней, но не для многих глаз. Торгует чувством тот, кто перед светом, всю душу выставляет напоказ" . А у нас оця показуха на кожному кроці: прапори, стрічечки, "Славаукраїнігероямслава!", вишиванки і ненависть до москалів і т.і.. Сумно, українці...
шеф до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2016 12:24
ну не люблю москалів. а за що любити.За анексію Криму.За знущання над НАДІЄЮ САВЧЕНКО.За літак збитий.За росіян що ідуть постріляти украінців на Донбас За пуціна що каже ...........Дружина росіянка.Одружились коли не було пуціна при владі.Вона його ненавидить. Сумно .Але чесно.
Лучанка до шеф Показати IP 13 Лютого 2016 12:47
Не люблю москалів... Може просто є потреба когось ненавидити, щоб було на кого звалити вину за свою нездатність будувати державу без ненависті і крадіжок, без кумовства, без переписування історії і без постійної змініи свого окрасу під ситуацію? Якщо роздивлятися на події останніх 2 років, але під іншим кутом зору, то нічого дивного не відбулося. ДОнбас просто прорвало від "такої" любові до себе, казалось би, співгромадян. Бидло, наркомани, агкаші і уголовник. Не ви так називали донбасців? ТАк, я тут живу, чула і не раз говорила в обличчя своїм землякам про це: "Там живуть такі само люди, просто це- російськомовні українці." ЛЮДИ, а не наркомани, бидло і бандюки. Ви і зараз їх так називаєте. Так чого ви чекали іншого? Якщо не надавати право людям бути інакшими, то рано чи пізно, буде вибух! Але , якщо дивитися на всі події з точки зору святого Майдану, то да - в усьому винні москалі...
Вася до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2016 13:26
А ще кажете- москалiв не любите ( шо ви маэте проти CAMUSa ? )))
Анонім до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2016 13:54
насправді тверезий і абсолютно правильний коментар самі обгадились признатись собі в цьому мужності замало як шавкі поза вуглами гавкають поїдьте на красну площу і там блокуйте ведіть в росії партизанську війну герої
Лучанка до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2016 18:59
Згідна з вами, дійсно розумна у вас думка
Анонім до Лучанка Показати IP 14 Лютого 2016 02:13
Я теж з Вами згідна. Подібні висловлювання про східних українців теж чула від цих нащадків Шевченка. І як схід буде прагнути до воз'єднання з україною, коли навіть заборонили туди завозити їжу, ліки та інші необхідні товари? Якщо це тимчасово окупована територія, то треба не кричати "ми не будемо кормити окупанта", а всіляко підтримувати українців, які лишились на цій території. А ми їм що кажемо? - "чемодан, вокзал Расєя"?
Лана до Лучанка Показати IP 25 Лютого 2016 16:17
Ви доморощена сепаратистка, через таких, як ви іде у нас війна,гинуть люди, розтрощені будинки, вивезені з Донбасу підприємства, вбивають і гвалтують людей, вбивають, навіть, за українське слово. Дякуйте Богу і тим воїнам, які пішли нас захищати, які тримають нам тут мир. І що у вас є цілий будинок і т.д. Моліться Богу за Україну, за єдність і незалежність. Не сійте сепаратизму, і не пишіть дурниць, якщо не хочете бути рабами у своєму домі.
шефУ до шеф Показати IP 13 Лютого 2016 12:47
Палата №... порожня!!!
луцькій до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2016 12:47
Підтримую 100%!!!
ку Показати IP 13 Лютого 2016 13:56
а навіщо така влада. коли все самі робимо.
Білорус до Лучанка Показати IP 13 Лютого 2016 21:21
Шановна пані. Ви мабуть забули про парад в окупованому Донецьку наших військовополоненних,і як насміхалися над ними місцеві мешканці. То хто вони???? Потрібно було прЇхати туди 10-20років тому назад та почути що ви "бєндєровка".Хотіли "русскій мір" то мають.
Анонім до Білорус до Лучанка Показати IP 14 Лютого 2016 02:18
Скільки ненависті. Відкрийте ют'юб, подивіться, що там робиться на тих землях, де вчора люди працювали, дітки ходили до школи. Ваша жага помсти трохи насититься і може, Ви будете не таким кровожерливим.
Анонім Показати IP 13 Лютого 2016 22:37
Сьогодні їхало пару по горохівській дорозі 3 машини
ВОВК Показати IP 13 Лютого 2016 23:06
кацап єхай на х-й
Свідок Показати IP 14 Лютого 2016 12:02
Вчора на сврї очі, як ці бовдури здерли з руского шофера 200 баксів і пустили в Білорусію
Віра Показати IP 14 Лютого 2016 18:06
Дурням закон не писаний!!!
Беларус Показати IP 15 Лютого 2016 07:48
Хлопцы раньше года полтора назад мы вас поддерживали . А что сейчас? Какая форма правления на Украине сегодня? Похоже как при Махно. Там каждая местячковая банда делает что за хочет и никого не слушает. Чего стоит видео где Саакашвили матерился с Аваковым в присутствии Порошенко и Петро их угомонить не мог - нет на Украине правительства и власти а есть какие то кланы и банды. Да что там говорить если министр экономики, прибалт кстати, подал в отставку из за того что в правительстве тотальная корупция! Сейчас через Доманово едешь спрашиваю у пограничника, "что изменилось с момента революции?", а он мне отвечает "цену за проезд без очереди мы не повышали 150 гривен, так что не переживай". За что столько людей угробили на войне?
Думай!!! до Беларус Показати IP 15 Лютого 2016 11:42
"БеларусС" -може і прав. Проблем у нас дійсно дуже і дуже багато, але це наші,наші. проблеми і влада, яку ми обрали, і війна і корупція, і т.т.п.В даний час так звані "білоруси" і інші боти пробують розділити розколоти нас українців на два табори, (прочитайте коментарі) вони зрозуміли що в Єдності ми сила, бо ми Українці.Зараз політика окупанта така, "ми братья,ми словяни, ми один народ, все зладить все забыть" Наша відповідь має бути така ви Нам не брати, ви не Слов'яни,ми нічого і ні кого не забудем і Ми Єдині. п.с чомусь я не захожу на регіональні сайти Пінська,Гродно, і Могильова....а? п.п.с Думайте більше Брати і Сестри Мої. Думайте.
Серж Показати IP 15 Лютого 2016 21:26
Ви не заходите напевно тому, що там немає війни, не гинуть люди, не проводять референдуми про незалежність областей, не руйнуються цілі галузі економіки. І мільйони людей не задають собі питання як я виживу якщо не дадуть субсидію!