USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

На Волині відкрили відреставрований комплекс, де зародилася УПА

28 Серпня 2016 19:34
Відкриття першої черги відреставрованого комплексу в місці, де зародилася УПА, відбулося на Волині сьогодні, 28 серпня. Про це на своїй сторінці розповіла журналіст Ярослава Вознюк.

"Сьогодні взяли участь у відкритті першої черги відреставрованого комплексу в місці, де зародилася УПА - на Вовчаку. Дякуємо усім, хто долучився до поїздки у це місце слави та звитяги. Владика Михаїл посвятив храм Усіх святих землі Української, відновленої криївки, в одній з яких музей.

Чудові виступи Володимира Вермінського та гурту Чорні черешні додали запалу. Енергія Вовчака, його сила духу всоталися у душу кожного, хто ступив на його землю", - йдеться у повідомленні.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
шрапнельний стакан Показати IP 28 Серпня 2016 20:22
Ну і бідно з експонатами зверніться до Заболотного з ДСНС нехай добавлять.І де взялася буржуйка
знающий Показати IP 28 Серпня 2016 21:18
Навіщо прапори свободи,на сцені стенд свобода...якось аж відвернулого,від політичного підтексту,абож свободівець тутешній,****захотів політичних плюсів!
Клепки zero до знающий Показати IP 29 Серпня 2016 00:07
Свободу Янукович викормив.но перша знимка.то шо катiвня,чи зал Упа
До знаючого до знающий Показати IP 29 Серпня 2016 12:40
Прапори свободи там тому що саме свободівці з усієї області, за власний рахунок та власними руками усе відбудували там усе те що показано на фото.
Анонім Показати IP 29 Серпня 2016 01:54
Перша фотка вся суть упа.
Клава Показати IP 29 Серпня 2016 07:49
Мабуть спалять усе ....
Волинянин Показати IP 29 Серпня 2016 12:47
Дуже гарну справу зробили.
Вася Показати IP 29 Серпня 2016 12:55
Молодці, що відроджують нашу історію. Був там ще коли нічого не було, а тепер - краса. Багато праці, сил покладено, решта може тільки безсило плюватися жовчю.
Komando Показати IP 29 Серпня 2016 13:00
Отаке га...но якому щось не подобається, починає відкривати рота і критикувати захід. Попахує ригами яким не подобалось усе українське-націоналістичне.....
історія Показати IP 29 Серпня 2016 13:07
А коментатори-знатоки відрізняють засоби тортур від допоміжних засобів для знищення колючого дроту, розтяжок тощо. Убогі ті люди, що ганять своїх захисників...
Оксана Показати IP 29 Серпня 2016 14:23
Дуже дивно, що критиканти ще є. Мабуть окрім дурниці в коментарях писати нічого не можуть
Петро Показати IP 29 Серпня 2016 14:45
Нормальний захід, було дуже багато народу, складається враження що нашому Волинському народу такого не вистачає, якщо працюватимуть в такому дусі і далі, то буде альтернативою попсоовму Бандерштату
Щирий Бандерівець Показати IP 29 Серпня 2016 17:13
Був присутній на даному заході. Відразу кинулося в очі відсутність представників діючої влади. Невже такі місця мають відтворювати люди на власному ентузіазмі без підтримки влади? На мою думку - честь і хвала тим людям, що брали участь в відтворені даного комплексу та побудові каплички!!! СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Андрій Показати IP 30 Серпня 2016 09:35
Надзвичайне місце. Наша історія і слава, втілення нескореності і сили духу українця. Дітей потрібно вчити патріотизму на таких прикладах. Де влада, освіта де ? Телебачення, масмедіа ? А партії політичні, наметів яких перед виборами десятки ? Урвали владу і дерибанять по тихому ? - Немає ідеї. Подяка ВО "Свобода", вони завжди попереду, вони там, де потрібні. Слава Україні !
Волиняка Показати IP 5 Вересня 2016 18:25
УПА зародилась на Волині, але чомусь населення мало знає про це. Більше прославляють день победи. Потрібно менше махати прапорами і кричати Слава Україні, а більше проводити просвітницьку діяльність і особливо серед молоді. Не піаритися на ідеях УПА перед виборами, але працювати і поширювати правдиву інформацію про Степана Бандеру і його ідеї, про п'яту колону в Україні, про правдиву українську Церкву Київського Патріархату і про Московський Патріархат. Щоб люди звільнялись від духовного і національного рабства. Досить оглядатись на Московію.