USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Завдання обласного військкомату - 300 контрактників у першому кварталі 2017 року

24 Лютого 2017 20:53
У першому кварталі 2017 року завдання для військового комісаріату області складає 300 людей.

Про це розповів обласний військовий комісар Роман Кулик, повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Зі слів комісара, всього в січні 2017 року направлено 74 кандидати. В лютому встановлено два цикли для подачі на контракт. Перший – з 1 по 16 лютого, другий триватиме з 25 по 27 лютого. В лютому, за перший цикл, 31 кандидат направлений до навчальних закладів, а 15 – до військових частин.

Загалом це 120 людей, що складає 40% від запланованого, – зазначив він.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
123 Показати IP 24 Лютого 2017 21:07
Пока живут на свете дураки....
Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 21:10
ой хлопцi сидiть дома, нехай самi iдуть, полюбе весною почнуть наступати, тiльки куди???
Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 21:48
Ніхто не йде зараз підписувати контракт. Зараз контракт підписують після учєбкі. А після учєбки ти потрапляєш в ато на контракт, замість тієї частини що тобі світила.
До аноніма Показати IP 24 Лютого 2017 22:06
Приїдьте у Володимир і побачите жінок військовослужбовців ,де писали там і сидять.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2017 22:28
ще за рiк мужикiв будем в червону книгу записувати.
мастанг Показати IP 25 Лютого 2017 12:10
Адмін і 123 тролі. Маніпулятори. Слідкуєм за ними вже давно. СБУ.
мастанг Показати IP 25 Лютого 2017 12:13
Вибачте помилився Анонім а не адмін. СБУ.
Анонім до мастанг Показати IP 25 Лютого 2017 14:22
слiдкуй за собою