USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцький депутат показав, чим Міноборони годує бійців АТО

30 Квітня 2016 17:52
Волонтер, військовий та депутат Луцької міської ради, член фракції «УКРОП» Олександр Кравченко різко розкритикував якість продуктів, які Мінооборони поставляє бійцям на передову. Своє враження про такі харчі він описав у мережі Фейсбук.

Окрім того, Кравченко оприлюднив у мережі фото гнилих продуктів, якими військові змушені харчуватися.

«Ось вам ложка дьогтю в бочці меду. Все ж таки страсна п’ятниця, але не міг не написати.

Отож, сьогодні до нас приїхала машинка і привезла нам «положене» від ЗСУ. Пропоную вашій увазі знайти відмінності від поставки волонтерів та ЗСУ.

М’ясо з серії пожуй та передай товаришу. По вигляду та по штампу старше за мене (краще б привезли тушонку...). Яблука – гниль, і на весь підрозділ такої гнилі аж 9 кг.

По м’ясу окрема мова, за одними документами 110 кілограмів, за іншими – 118», - йдеться у повідомлення Олександра.

Зі слів чоловіка, військові вирішили повернути все це «добро» постачальникові.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Ганьба Показати IP 30 Квітня 2016 18:20
Для Міноборони - які люди в АТО такий їм і харч.
З АТО Показати IP 30 Квітня 2016 18:48
Тушонка тоже надоїла. Кільки з ракушками. На баці пише -"сардина",а там ,щось не зрозуміле-чи кільки в олії,чи бички. Овочі,то вже взагалі. Де наша волинська картопля? Вже скучив. Ну а крупи то є.
Волонтер Показати IP 30 Квітня 2016 19:26
Інтендантів – у клітку і годувати лише тим, що вони в АТО відправляють. Скажете: я – садист? Ні, це буде справедливо.
українка Показати IP 30 Квітня 2016 19:53
Що це за держава, яка так по хамськи відноситься до найгідніших Людей в Україні - наших Захисників! Бандити і Хапуги! Доки буде терпіти український народ? Невже президент не може нічого зробити? Правда, на благо народу зареєстрував три офшорні фірми! Чого ще більше можна вимагати від харанта?
Ая Показати IP 30 Квітня 2016 22:04
Бачу ось що: де двох бєтся там третий користає. А хто є тим третим не важко догадатись. Відносно головнокомандуючого можна сказати лиш те, що КРУК КРУКОВІ ОКА НЕ ВИКОЛЕ. Цікаво, що думає і скаже на те, пан вальцманович і його команда. При нагоді треба б дізнатись чи багато корінних українців серед постчальників гнилих продуктів для Армії?
до Ая Показати IP 30 Квітня 2016 22:45
По Вашому, гниль в армію марсіани постачають?
З АТО Показати IP 30 Квітня 2016 23:16
Хотів ті кільки з ракушками і псевдосардини відправити посилкою в міністерство чи генеральний штаб ,так товариші сказали, що посадять за спробу теракту.
Анонім Показати IP 1 Травня 2016 08:04
Порошенку з Полтораком в пелькі понапихати таких харчів.Порох ск*ти....а сепаратистська.
Петро до Анонім Показати IP 1 Травня 2016 20:46
Петро(руський) перший вже б таких інтендантів давно прилюдно стратив. А нам немона. Ми йдемо дупереду на захід, хоч захищаемо наш з@д - схід.
Пр Показати IP 1 Травня 2016 13:06
Так армию кормят с 1991 года и все 25 лет вы всё кого то пытаетесь изумить ?:)
армію кормлять Показати IP 1 Травня 2016 18:49
істоти з землі обетованноі.для них війна на теріторіі називаемоі Украіноію це бізнес