USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Матері волинських військових вирушають у Київ

29 Серпня 2014 11:22
Депутатів облради закликають підтримати матерів військових з 51-ї ОМБ у поїздці у Київ заради вирішення долі військових-волинян.

Про це під час позачергового засідання облради 29 серпня повідомила мати військовослужбовця-учасника АТО Іванна Дубинка-Філозоф.

Вона оголосила вимоги матерів військовослужбовців з 51-ї ОМБ. Так, вони вимагають повної мобілізації задля того, щоб замінити на фронті військових, які перебувають під кулями вже протягом 3-4 місяців. Жінка наголосила, що, у разі, якщо влада не здійснить демобілізацію чи ротацію, матері солдат вирушать у Київ на Майдан, а їхні сини також вирушать у столицю в повному обмундируванні, після чого, мовляв, почнеться «жорстокий Майдан справедливості».

Наприкінці виступу Іванна Дубинка-Філозоф закликала всіх присутніх матерів вирушати у Київ. Вона просить представництва та підтримки у депутатського корпусу облради. Її ініціативу підтримали присутні у залі громадські активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 16
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 11:35
коментар було видалено
ВОНО до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 11:38
коментар було видалено
ВОНО Показати IP 29 Серпня 2014 11:39
під час війни любий бунт на руку ворогу, не даремно Сталін наказував розстрілювати паникерів та провокаторів
DJYj Показати IP 29 Серпня 2014 11:42
і чому модератору кенгуру не подобаються?
Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 11:49
Іванна Дубинка-Філозоф...
Изя до Анонім Показати IP 29 Серпня 2014 11:52
все в имени твоем !!!
!!! Показати IP 29 Серпня 2014 12:10
Ні ,краще напевно дивитися як гинуть ні в чому невинні хлопці і чекати допомоги від влади.....Якщо не матері, то хто?
Герасим Показати IP 29 Серпня 2014 12:10
А ще отих вгодованих хлопців-Никитюка і Ващенюка в АТО направити, а то сидять ще й либляться, вперед, тут без вас легко обійдуться, хоч щось в своєму житті путнє зробили б.
му-му до Герасим Показати IP 29 Серпня 2014 12:56
А Собуцького, Пащенка, Поху, Гузя, Пирожика... в АТО не треба?!!!
lдруг Показати IP 29 Серпня 2014 12:22
КОГДА ВЫ ПОИМЕТЕ у америки нет друзеи ЕСТЬ ТОЛЬКО ИНТЕРЕСЫ
Ага Показати IP 29 Серпня 2014 12:25
Звичайно, зараз витруть коментар., але всеодно скажу - пішли вони на хер з своєю вимогою повної мобілізації - хай всіх заберуть і знищать - так чи що !? Замісь того щоб вимагати демобілізації своїх дітей, оскільки саме волинські військові зазанали найбільших втрат за період АТО, вони вимагаають, щоб забрали та повбивали ще й інших. Чомусь нікому в голову не приходить, що на боротьбу з терористами, що зараз офіційно відбувається в нашій державі, взагалі не повинні мобілізовувати цивільних громадян, чому не вимагати, щоб відправляли туди тих, кого держва двадцять років утримувала, платила за це зарплати і пільги - професійних військових, сбушників, ментів, спецпідрозділівців, яких розплодилось як мух на гівні? так ні ж, блядь - забирайте всіх 18-20 річних пацанів, які ще залишились.
Мама Рая Показати IP 29 Серпня 2014 12:27
Хіба то матері, яким жалеко тільки своїх синів? Війну треба зупинити, а не загальну мобілізацію оголошувати. За кого і проти кого воюємо? Хто з багатих страждає? В їхніх родиніх чи є жертви АТО? І ще - загальна мобілізація може бути тільки в умовах війни, а влада війну називає антитерористичною операцією. Там мають бути спеціальні війська, яких навчили боротися з терористами. А наші сини стріляють по мирним мешканцям та їхнім будинкам. І гинуть сотнями
Штефан, Луцьк Показати IP 29 Серпня 2014 12:45
У нашого бабства ніякого, найзеленішго розуміння незалежності України та вірності Присязі. Якби могли - здалися б кому завгодно. Посоромилися б.
ВОНО до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Серпня 2014 13:34
матері, цим все сказано. Ви ніколи не задумувались чому в крмінальному шансоні слізно співають про маму, а батька ніколи не згадують? Тому що мама все простить і завжди любить щоб не трапилось з її дитиною і яким би те дитя не було
Церковна миша до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Серпня 2014 15:42
Який гарний виявляється на сході країни в окопі інтернет-зв"язок.
Анонім до Церковна миша Показати IP 29 Серпня 2014 17:14