USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

На Волині зустріли бійців 51 ОМБР. ОНОВЛЕНО

16 Вересня 2014 22:45
Бійців 51 ОМБР урочисто зустріли у Володимирі-Волинському, - про це повідомляє Сергій Шишкін у соціальній мережі.

"Вперше герої 51 ОМБР дочекалися достойної зустрічі. Йде мітинг. Людей - сотні. Настрій піднесений", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 14 вересня 73 українських військових обміняли на полонених бойовиків. А вже сьогодні до Володимира-Волинського зі сходу України прибули 58 вояків 51 окремої механізованої бригади.





Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Аліна Показати IP 16 Вересня 2014 23:09
Щойно прийшла. Ціле наше місто зустрічало ГЕРОЇВ!Ви би бачили їхні щасливі очі, посмішки крізт сльози і те, які врни змучені-морально і фізично..Хлопці наші, герої! Ви справжні молодці! Ми всі пишаємось вами! Слава Україні!!
паша до Аліна Показати IP 17 Вересня 2014 06:47
Героi в полон ворону не здаються!
Юлія до паша Показати IP 17 Вересня 2014 10:56
То йди застрелься, патякаєш казна що.
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 23:26
Волинь вiтае переможцiв!
Анонім до Анонім Показати IP 17 Вересня 2014 06:37
А кого перемогли, пробачте?
джон до Анонім Показати IP 17 Вересня 2014 06:49
Прямо аж вся волинь?
Був там Показати IP 17 Вересня 2014 01:18
Слава всевишньому що повернулися живими а вина за вбитих на свободівцях
Землячка до Був там Показати IP 17 Вересня 2014 06:24
Довго думав? Швидко перднув.
жорж до Був там Показати IP 17 Вересня 2014 07:38
давно лікуєшся?
думка до Був там Показати IP 17 Вересня 2014 07:40
ТИ ВИПАДКОВО НЕ П О Д З І З Е Й ?
дивився Показати IP 17 Вересня 2014 07:50
Петро аж закричав наостанок : " СЛАВА НАЦІЇ!" Вас пане Саганюк, " Свобода" вже до себе не прийме, а "Сильна Україна" ще зрадником порахує...
факт до дивився Показати IP 17 Вересня 2014 07:51
Так і люстрації уникнути можна!
Лариса Показати IP 17 Вересня 2014 07:56
Це не сайт, а якийсь цвинтар. Про війну, про поховання, про бійців. Чи життя скінчилося і нам крім війни більше нема про що розповідати. Діти пішли до школи. Хтось оженився. Хтось народився. Якийсь завод чи фабрика ще працює та має успіхи (чи вже ніякий не працює?). Наукові якісь розробки є чи немає? У медичній сфері є здобутки? У вас тільки війна... війна... війна. Проти кого і за що? Коли ми вже будемо радіти миру та досягненням мирного життя?
Ірина до Лариса Показати IP 17 Вересня 2014 08:03
У такий час мало кого хвилює чиясь женячка. Життя не скінчилося, війна теж триває.
Анонім до Лариса Показати IP 17 Вересня 2014 10:05
була б там ваша дитина чи різний (не дай Бог), то ви б чекали будь-якої звістки, а ви тут сидите і егоїстично жалуєтесь, що мол вам тут депресію наганяють, соромно і шкода, що за таких як ви там стоять наші хлопці!!!
Юлія до Лариса Показати IP 17 Вересня 2014 11:00
Є і інші ресурси, не подобається не читай.
ТИ до Лариса Показати IP 17 Вересня 2014 20:25
типова дурна домашня курка. Тебе в цьому житті нічого, крім твого настрою, не цікавить. Ти зайнята тільки одним - їсиш, п єш, тр...єшся, дивишся тупі серіали, що відповідають твоєму рівню інтелекту - і більше нічим. Сиди , вари борщі, міняй памперси, тупій, і змилуйся, хоч нічого не пиши, не позорся. І дай Боже тобі ніколи не довідатися що таке війна - щоб твої діти жили мирно, і їх не посилали на м ясорубку. Бо зараз інша реальність - люди приїзжають з донбасу без рук і ніг - це трагедія на все життя, а твій поганій настрій - то х..ня. Тож не мели дурниць, не пиши, і не зли людей.
до землячка Показати IP 17 Вересня 2014 11:27
коментар було видалено
Ці люди Показати IP 17 Вересня 2014 20:29
СПРАВЖНІ ГЕРОЇ!!! ЇХ- ДО НАГОРОД!!! І нехай не роблять хероїв (тобто, героїв) із Світязя, і не рівняють їх до 51-ої, які там вже 6 місяців.