USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Розшукують бійців 51 бригади. ОНОВЛЕНИЙ СПИСОК

28 Серпня 2014 09:17
Розшукуються бійці 51 бригади. Про це інформує волонтер Наталія Соколова на своїй сторінці в мережі.

1 Велічук Андрій Васильович, 1983
2 Кричук Сергій Борисович, 1984
3 Куденчук Юрій Леонтійович
4 Крепець Леонід
5 Кошиль Іван Анатолійович, Луцьк
6 Ярмолюк Микола Володимирович, 1979
7 Гончарук Андрій Олександрович, 1984
8 Кривицький Ігор Іванович, 1992
9 Климчук Богдан Володимирович
10 Климчук Віктор Володимирович
11 Ляшко Роман Олександрович
12 Панько Микола
13 Троцюк Вадим, 1989 (Володимир-Волинський район)
14 Гричай Олександр Васильович (Хмелівка, Володимир-Волинський район)
15 Галета Ігор
16 Губін Віктор
17 Дарчик Петро
18 Варениця Андрій
19 Марчук Анатолій, 1994
21 Теслюк Юрій Петрович (Ковельський район)
22 Мизовець Віктор Володимирович (Ковельський район)
23 Середюк Олександр Васильович (Ковельський район)
24 Кот Олександр Анатолійович (Ковельський район)
25 Бугай Василь Михайлович, 1986 року (Хмельницька область)
26 Самчук Юрій Леонідович (Старовижівський район)
27 Гвізда Олексій Валерійович (Любомлський район)
28 Рибіцький Микола Валерійович (Іваничівський район) 1992
29 Фіть Сергій Ігорович (Павлівка)
30 Ляшук Іван Ростиславович, 1992
31 Цицюк Тарас Степанович, 1988
32 Педченко Михайло Сергійович, 1984
33 Кусик Олександр Миколайович, 1991
34 Петренко Володимир Юрійович, 1984
35 Криса Василь Вікторович (Володимир-Волинський)
36 Вітрук Сергій Сергійович, 1991
37 Пугач Ігор Володимирович, 1978
38 Бегаль В'ячеслав Михайлович, 1984
39 Луцюк Анатолій Леонідович
40 Майборода Сергій Ростиславович, 1986
41 Ковальчук Володимир Васильович, 1985
42 Лукашук Юрій Анатолійович
43 Платаш Олексій
44 Кравчук Мікола Анатолійович, Луцьк
45 Ткачук Ігор Петрович, Рожищенський р-н
46 Ткачук Тарас Петрович, Рожищенський р-н
47 Дрильчук Олександр, с. Копачівка
48 Панько Микола Миколайович, Луцький р-н

Прохання таке: Якщо хтось з знає про долю бійців, які є в переліку, або є цим бійцем просимо зателефонувати на номер +38(093)1404774 (Анатолій).

Окрім того, волонтер Соколова зауважила: "СТРИЖАК Анатолій живий! Щойно з ним розмовляла. І в безпеці. 17 хлопців вирвалися живими!!! Завтра дадуть прізвища. Відпочивають, не можу турбувати. Зв'язку з Толіком не було 3 доби!"

ДУЖЕ ВАЖЛИВО! Родичі та друзі розшукуваних. Якщо до вас додзвоняться наші бійці запитайте прізвища тих, хто біля них. Це полегшить пошук інших людей.

Нагадаємо, вчора, 27 серпня, в мережі з'явилася інформація про численні втрати 51 бригади. У Міноборони підтвердили загибель 12 волинян.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Луцьк Показати IP 28 Серпня 2014 09:29
Сдавайте информацию, что бы легче их было привлечь к ответственности за дезертирство. Прецеденты всем известны.
Анонім до Луцьк Показати IP 28 Серпня 2014 14:31
А ти спочатку йди й сам повоюй а тоді висловлюйся
Анонім до Луцьк Показати IP 2 Вересня 2014 16:55
4.Крепець Леонід з 1984.
Анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 16:59
Батьківщина Хмельницька обл.Шепетівський р-н с.Білокриниччя
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 09:33
Ти такий луцькиц, як я біробіджанський, йди похмелись стекломоєм вато
... Показати IP 28 Серпня 2014 10:06
"Військова прокуратура порушила понад тисячу кримінальних проваджень за час проведення АТО, повідомив в середу, 27 серпня, на брифінгу генеральний прокурор України Віталій Ярема. За його словами, всього за час проведення АТО збуджено 1090 кримінальних проваджень, за якими проходить 4 579 військовослужбовців". Вдумайтесь! Майже п'ять тисяч військових під слідством! Ціла бригада.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 10:14
Досить сіяти дезу ватник!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В першу чергу справи порушені проти тих , хто розвалював і розкрадав армію
Изя Шнеерзон до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 10:37
Адийот.
не репетуй до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 10:45
Назвати ватником генпрокурора!
Брешеш до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 11:31
Чого розкричався? Деза і вата в твоїх відморожених мізках! Генпрокуратура офіційно повідомила за словами Яреми "провадження відкрито за вчинення таких кримінальних правопорушень як непокора (ст. 402 КК), самовільне залишення військової частини або місця служби (ст. 407 КК), дезертирство (ст. 408 КК), ухилення від військової служби іншим способом (ст. 409 КК) тощо".
Павло Показати IP 28 Серпня 2014 10:59
Вчора йшла мова про перегрупування 51-ї бригади у с. Дачне. Хоча всі бійці заперечують цей факт. Команда керівництва досі не поступила про відправку бійців на місце перегрупування і вони далі виконують бойові завдання.
Дончанин до Павло Показати IP 28 Серпня 2014 11:19
А кто их выпустит из котла?
пан Показати IP 28 Серпня 2014 11:03
Так 60 вояк1в ЗСУ переб1гло до РФ. Можливо вони там?
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 11:51
Ти диви як фсб посилило атаку!Скільки тролів вилізло зразу!
Київ -Аноніму Показати IP 28 Серпня 2014 12:14
А ти= чесний= і= правдивий= тут ?Тебе б і твоїх родичів заперти у зону АТО в Донецьку,може б розуму набрався і не затикав би рота іншим..
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 12:19
Ти той Київ, що з москви по клаві стукає, сволота? А там не тільки мої родичі, сам звідтам
Оксана Показати IP 28 Серпня 2014 12:45
Волинські новини ви перевіряйте інфу яку пишете. Налякали до смерті мати Ляшка Романа Олександровича, який зараз на передовій, а його в зниклих безвісти записали. І вчора і сьогодні з ним звязувалися, захищає нашу Батьківщину, а не переховується.
Київ-аноніму Показати IP 28 Серпня 2014 14:55
Ну і піз-й у свої краї,баки волинянам не забивай своїм лже- патріотизмом ,брехнею та демагогією.Якщо ти такий щирий поборник України ,то бери автомат в руки і шуруй в зону АТО.
гiсть Показати IP 28 Серпня 2014 15:46
Лучшая помощь солдатам,закончить войну и по хатам.
Альона Показати IP 28 Серпня 2014 21:51
КОШИЛЬ ІВАН АНАТОЛІЙОВИЧ живий
Таня Цешинська Показати IP 2 Вересня 2014 13:01
Мизовець Віктор Володимирович в полоні.