USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

За Іловайський котел полетіло 6 голів у Генштабі

2 Вересня 2014 13:00
Міністр оборони України Валерій Гелетей заявив, що від командування антитерористичною операцією на Донбасі за останній тиждень відсторонили шістьох старших офіцерів, - інформує Експрес.

"За останній тиждень від командування відсторонили 6 старших офіцерів. На їхнє місце поставили молодих командирів, які довели свою здатність в боях", - каже Гелетей.

При цьому, він назвав провокацією вимоги відсторонення начальника Генштабу генерала Віктора Муженка. "Саме Муженко був архітектором українських перемог на Сході. Якби не російське вторгнення, ми б неминуче завершили б активну фазу АТО вже на початку жовтня, звільнивши всю територію", - сказав Гелетей.

З його слів, кадрові зміни мають бути спрямовані на посилення, а не на послаблення армії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
--- Показати IP 2 Вересня 2014 13:18
якби в роті росли гриба - ми б не ходили в ліс збирати...Що він меле???? Російські війська пролізли через незакриті кордони...які ж самі генерали не дали закрити...Хай тепер не відмазуються....
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 13:25
СЕМЕНЧЕНКА міністром оборони України !!! Ляшка головою штаба! Тільки так переможемо!
увч до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 13:28
Ляшка головою штаба? А зачем, скажите мне, одного пид..ра на другого менять? Хотя вам виднее...
Анонім до увч Показати IP 2 Вересня 2014 13:43
він не простий підар, а бойовий! Ляшка головою штаба!
Анонім до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 14:21
Його головою штаба до мацкалів.
пан Показати IP 2 Вересня 2014 13:52
А зради н1хто не в1дм1нив?
1 Показати IP 2 Вересня 2014 13:53
може Лисенка бл.дь?
ще Показати IP 2 Вересня 2014 14:28
Гриценка міністром оборони....тільки тоді російско-фашиська падаль буде зметена з україни
Здрасте Показати IP 2 Вересня 2014 15:10
Я нерозумію такого показового покарання як "звільнення" у військовий час. Якщо винні значить вирвати яйця, якщо ні - тоді міністра у відставку. Ато патріоти загинули, а гандонів всього лиш звільнили. Порошенко не довго думає, а часу в нього все менше і менше.
DJYJ Показати IP 2 Вересня 2014 16:10
їх *жорстоко* покарали бо не буде їм тепер ні ордена *небесної сотні* ні позачергового звання, а будуть вони завідувати матерільно технічним постачанням армії і заслужать лише медаль *за високоякістний відкат*