USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Бюджетники економлять на здоров’ї дітей, - волинський депутат

23 Листопада 2014 10:54
Торік облрада прийняла рішення про те, щоб освітяни і медики купували молочні продукти, виготовлені згідно з ДСТУ. Однак нині це рішення виконують не всі.

Про це у своєму запитанні-зверненні до голови ОДА повідомив депутат облради Андрій Турак під час 31 чергової сесії сьогодні, 21 листопада.

З його слів, бюджетні організації не дотримуються рішення облради від 1 жовтня 2013 року. В ньому йшлося про те, що при забезпеченні бюджетних закладів (лікарень, садочків, шкіл) молочними продуктами, надавати перевагу таким, які вироблені, згідно з ДСТУ і з сировини, заготовленої переважно в спеціальних сировинних зонах.

Однак, стверджує депутат, керівники цих установ нині, економлячи кошти, віддають перевагу менш якісним продуктам. Мовляв, «влада змінилася, і можна рішення не виконувати».

«Зараз проводяться тендери. Повторюється попередня позиція деяких керівників: купити якомога дешевше і ніяке за якістю. Економлять гроші на здоров’ї дітей», - каже Андрій Турак.

Тож він просив звернути увагу керівництва облдержадміністрації на це питання.

Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що в січні цього року облдержадміністрація прийняла рішення кожного місяця проводити дослідження продуктів харчування в арбітражній випробувальній лабораторії Волиньстандартметрології. Адже перевірка обідів у шкільних їдальнях на Волині виявила, що учні споживають ненатуральні молочні продукти – з пальмовою олією та іншими домішками. Перевірки у Волиньстандартмтрології мали оплачувати самі постачальники, що перемогли у тендерах.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 11:08
Загреву приберiть!!!
Анонім до Анонім Показати IP 23 Листопада 2014 11:39
Ви що це кандидат наук Бубнiвського розливу, педагог з великої лiтери. Її женуть як дворнягу, а воно лiзе... Тiльки скоро i друг гузь вiд неї вiдхреститься... Бо вже бачить хто це така...
Люда до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 08:37
Невже Гунчик не бачить оте чм*, яке керує освітою і не знає як вона зайняла цю посаду. Карпюка, якому дала хабара, уже зняли, то коли черга дійде до неї? Подіньте десь оце ***створіння із прізвищем Загрева!!!
Шмоц Показати IP 23 Листопада 2014 11:14
всі на всьому економлять. час такий
Школа Показати IP 23 Листопада 2014 11:16
Ви що, незрозуміли? Турак-хапуга каже щоб молоко купляли в нього на 34 відсотки дорожче, а якість його ні чим не краща від інших. Хі ба що часом бувають залишки калу корів.
Угринів Показати IP 23 Листопада 2014 11:30
Да. В ту рака маразм. Він думає що люди дурні і не розуміють чого він хоче? Що він на сесії пробиває власні інтереси і своєї злодійськоі сім'ї ? Це ж його приватна фірма і гроші ідуть в кишеню йому. Шахрай, злодій і авантюрист в одній особі. Ми ж то бачимо.
Анонім до Угринів Показати IP 23 Листопада 2014 11:37
Валя вiдколи то струмiвка стала Угриновом?
Анонім до Угринів Показати IP 23 Листопада 2014 11:38
Що він такий- це точно.Але молоко в нього найвищої якості,бо там справді є молоко. А ціна не вища на в інших виробників, але там один порощок і пальмова олія.А це,що в садочяках ніхто не перевіряє чим годують діток-це чиста правда.Чекають моменту, коли хтось отравиться, а тоді будуть перевіряти.У нас,на жаль, така методика життя і наших чинуш.На тендерах відмивають гроші потрібні їм компанії, які лобіюють їх інтереси.
Працівн Показати IP 23 Листопада 2014 11:43
Турак вже чотири місяці і трохи більше сипле порошок і в молоко, і в сметану, і коровам це я знаю точно на всі 100.
Так Показати IP 23 Листопада 2014 11:55
Бюджетники економлять гроші від таких хапуг як Турак, який використовуючи депутатство наживається на державному бюджеті і наших дітях. Це така скот на , що вам не передати. А от на людях так вміє грати, як актор , а який підлабуза..... Остерігайтеся таких ....... Хотів написати людей та рука не піднялася.
Ой знаю... Показати IP 23 Листопада 2014 12:08
Хвалько (турак) з трибуни казав що дав на АТО 100 тис. Гривень. Ми знаємо багато підприємців і підприємств які дали по міліону, два , більше і мовчать. А той цвірінькає . Стільки вкрасти в держави і людей і дати таку мізер? Але він працівникам дає подачки. Все собі, собі, собі. Щоб ти подавився.
Цікаво Показати IP 23 Листопада 2014 12:12
А що , і в Струмівці має ворогів?
Місцева Показати IP 23 Листопада 2014 12:15
От до кого треба люстрацію проводити.Хто буде? Пора вже розкуркулювати таких як він, а він так переживає за наших діток-це капец. Та на фіг йому наші діти, йому б бабло відмити. Якщо народ почне люстрацію,то це буде люстрація.А так це не люстарція-це просте окозамилювання,щоб ми дурний,сліпий нарід заспокоївся і все сприйняли за правду.
Не купляю Показати IP 23 Листопада 2014 12:37
Про якість того продукту на смак як молоко запитайте в працівників компетентних, Це рідина на смак молока,
дідо Показати IP 23 Листопада 2014 13:02
ТУ -це стандарти дотримані не нижче ДСТУ. То ж Турак вимагає купляти молоко нижчої якості, бо багато ТУ є сучаснішими . Крім того ДСТУ чи ТУ необмежує використання емульгаторів.
Лікар Показати IP 23 Листопада 2014 15:46
У Турака не дотримуються всіх санітарних норм, потім у дітей болять животи! Попробуйте кефір!
Фас Показати IP 23 Листопада 2014 17:06
От же ж і пад..ка той Турак. Йому все рівно здоров'я дітей аби нагарбати грошей. А як він піариться, як він "турбується" про людей. Глянути на ту єхидну морду і все зрозуміло .
ОГО Показати IP 24 Листопада 2014 08:31
Загреву женіть. Вона, крім як, своїх інтересів не відстоє нічого. Кндидатську купила, вірніше некупила, а чоловік колишній на день народження подарував. Ото вже докеруємося коли освітою Волині керує баба, яка має диплом педучилища - це все на що вона здатна
освiта до ОГО Показати IP 24 Листопада 2014 16:36
Зате освiта областi вже бачила пiдпис її нової заступницi - шикарна калiграфiя, чiтко написано ""Л. Плаху...й". Модераторе не видаляйте, то не матюк, то реально такий пiдпис!
Сікач Показати IP 25 Листопада 2014 17:28
Загреву - в шию! Люстрації їй!!!!!!!!!!!!
Україна до Сікач Показати IP 25 Листопада 2014 17:56
Хомич пройшов люстрацію, до чого тут Загрева?
Марися до Україна Показати IP 26 Листопада 2014 14:22
Як то до чого, вона була на посаді заступника начальника управління. Ну хоча б, як не люстрацію, то медогляд нехай пройде, зокрема психіатра.
Анонім до Марися Показати IP 26 Листопада 2014 20:39
бач Марисю, не зря ходили легенди, що ти не Микола, а правник.
777 до Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 08:38
Розумним бути не заборониш, що не скажеш про загреб і ко.
Анонім до 777 Показати IP 27 Листопада 2014 10:07
здоровI люди в Iнтернетi не самостверджуються i такого не пишуть, тому якщо Загрева буде проходити плановий медогляд то хай вiзьме з собою цих "Марисю-Миколу-освiтян" наступного разу.
альтарнатива до Сікач Показати IP 27 Листопада 2014 21:31
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 17:31
Так чи інакше, але загревина пісенька скоро скінчиться, це людинка з поередньої обойми, а її час міняти!
Анонім Показати IP 8 Грудня 2014 15:30