USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Член Вищої ради правосуддя прилаштував доньку-мільйонерку у міністерство

22 Лютого 2017 23:42
Доньку члена Вищої ради правосуддя 27-річну Наталію Бойко призначили заступником міністра енергетики та вугільної промисловості, повідомляє Gazeta.ua із посиланням на Facebook представника офісу віце-прем'єра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Марії Голуб.

Бойко займатиметься питаннями європейської інтеграції.

Раніше займала посаду в Національній раді реформ, де опікувалася енергетичними питаннями. Потім працювала радником в адміністрації президента.

2016 року єдиним джерелом доходу Бойко була підприємницька діяльність. Згідно з декларацією, від неї отримала 954 тисяч гривень. Має заощадження - €9 тисяч, $18 тисяч і 235 тисяч гривень готівкою.

Володіє квартирою у Львові площею 139 кв. м, гаражем, часткою у квартирі батьків. У Києві безоплатно живе у помешканні Андрія Оленюка.

Бойко також задекларувала каблучку для заручин Tiffany&Co, автомобіль Toyota C-HR 2016 року вартістю 748 тисяч гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
666 Показати IP 22 Лютого 2017 23:48
Оце по-українськи, оце бримось з "кумовством" та корупцією!! Ска ну ппц.
Хрен собачий до 666 Показати IP 23 Лютого 2017 00:46
Чого ти?...Глянь яка "завидна" наречена. Познайомся з нею і буде тобі щастя. :)
Анонім Показати IP 23 Лютого 2017 00:21
той бардак добровільно не закінчиться ніколи.
Здобулиця Показати IP 23 Лютого 2017 08:32
Не зря сконала сотня
xxxx Показати IP 23 Лютого 2017 09:15
хороша баба. ......дауже одна портом накерувала, 2га замом авакова все норм
Марс Показати IP 23 Лютого 2017 09:39
ніяк не можу зрозуміти: як, де і за що дівчинка із лємберга у 27 років заробили мільйон. навіть при тому, що тато був деканом у Львівському університеті!
Анонім до Марс Показати IP 23 Лютого 2017 11:27
член Вищої ради правосуддя - то тобі не якийсь-там декан. там ходять суми від 10 тис. зелених (це "добрий день" називається)
Вадим Показати IP 23 Лютого 2017 10:44
Молоде дарування. Думаю що не обійшлося без конкурсу "алло шукаємо таланти".
Жорко Показати IP 23 Лютого 2017 11:01
От ск*тина...що их маютъ люструвати .то ще и призначають..
Оптиміст Показати IP 23 Лютого 2017 11:44
Ви всі так "розумно" висловлюєтесь, а самі нічого неробите тільки обматюкати вмієте.Є якісь пропозиції, знаєте як керувати, будь-ласка добивайтесь якоїсь посади і піднімайтесь по кар'єрній сходинці.Критиків в нас пів країни, а от людей які дійсно вміють керувати на користь держави і людей дуже мало.
Vghhhh до Оптиміст Показати IP 23 Лютого 2017 14:46
Вона саме так і зробила. Добивалась і будувпла карєру. Талант