USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Державні пільги змушені оплачувати з бюджету Луцька

25 Вересня 2016 17:42
Держава, декларуючи пільги, «негласно» переклала клопоти щодо їх фінансування на міський бюджет. Приміром, майже у мільйон гривень цього року обійдеться місцевій скарбниці пільгове користування телефоном ветеранами Великої вітчизняної війни.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів 22 вересня.

Зі слів директора департаменту фінансів та бюджету міськради Лілії Єлової, у змінах до міського бюджету для департаменту соцполітики на абонпалату і встановлення телефону для ветеранів Великої вітчизняної війни треба закласти 200 тисяч гривень.

«Це послуга людям. Укртелеком не має права її скасувати, він її надає, люди не платять, а телефоном користуються – законом же пільга не скасована», - пояснила вона.

На початку року півмільйона гривень на ці потреби в бюджеті міста уже закладали, проте цієї суми разом із згаданими 200 тисячами гривень до кінця року не вистачить.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Анатолій Показати IP 25 Вересня 2016 18:01
Шо за бред!!! Скільки в Луцьку залишилось ветеранів Великої Вітчизняної війни. Їх вже не так багато. І не можуть вони використати на стаціонарні телефони 1 000 000 грн.
Хай до Анатолій Показати IP 26 Вересня 2016 00:13
Хай надрукують звіт з прізвищами і все буде зрозуміло.
А.П. Показати IP 25 Вересня 2016 19:14
За такі гроші можна купити кожному ветерану по 6 -му айфону з проплаченим тарифом до 2116 року.
Анонім Показати IP 25 Вересня 2016 20:55
брехня, мій дідусь платить, Вже років пять,як. відмінили цю пільгу. Вже повну вартість миплатили, як розрахункове відділення "Укртелекому" було біля Брокарда на вул. Л.Українки. Тоді вже вивісили оголошення, що цієї пільги міська влада оплатити не може. Це була, здається, перша каденція Романюка. Так з того часу і платимо повну вартість. Ліньки квитанції шукати, щоб назвати точну дату.
Анонім Показати IP 25 Вересня 2016 20:58
А в пані Єлової хочу спитати чи на пресії, доплати і оклади Романюку і заступникам вистачає? А отих 1,2 млн грн до кінця року на премії в місткій раді вистачає?
Надія Миколаївна Показати IP 25 Вересня 2016 21:36
Добре, що не рахують ветеранів 1-ї світової війни ... Якщо людина навіть в 16 років пішла на фронт ( з 1941 по 1945 ) , сьогодні її вік становитиме 87 - 91рік . Шановна Лілія Єлова, арифметика наука точна ???
Матіос до Анатолій Показати IP 25 Вересня 2016 21:47
Людей з посвідченями учасник ВВВ немало,це реальних учасників ВВВ майже немає.Ніхто не хоче робити ревізію посвідчень.
ветеран Показати IP 25 Вересня 2016 23:41
а ше Яйценюк обіцяв ветеранам роликові ковзани щоб хутчіше до телефону їхали.
Катя Показати IP 26 Вересня 2016 09:24
Та цих ветеранів ВВВ на пальцях перерахувати.Люди ви,що думаєте,що ми дурний нарід вже зовсім подуріли. Та зробіть вертифікацію посвідчень, цим людям має бути по 90 років. Вони давно уже в бБога.А ви платите за телефон.А скільки цих учасників липови АТО.Жах,скоро землю будуть забирати у людей і їм давати.Бо кожен другий атовець буде лимповий і є вже липовий.