USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Увага всім!» коштуватиме Луцьку більше мільйона

4 Лютого 2015 22:17
На сигнальну сирену «Увага всім!» з обласного бюджету витратять більше мільйона гривень, – повідомляє «Громадське. Волинь».

Згідно з інформацією начальника відділу моніторингу, зв’язку та оперативного чергування управління цивільного захисту Волинської ОДА Сергія Фоменка, всі наявні засоби оповіщення виявились справними.

В області 34 електросирени працювало в автоматичному режимі і 13 – у ручному. В обласному центрі задіяли всі 7 електросирен. Щоправда, у день тестової перевірки чимало лучан не чули сигналу тривоги.

«Керівний склад області оповіщений стовідсотково. Складніша ситуація з оповіщенням населення через проводове радіо. Радіоточки можуть охопити лише 5% волинян», – повідомив, коментуючи підсумки перевірки, Сергій Фоменко.

Так, згідно з прийнятою Волинською обласною радою 21 лютого 2013 року Програмою утримання, вдосконалення та розвитку територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення населення Волинської області «Сигнал -ВО» на 2013-2017 роки, на усі ці заходи передбачено використати за чотири роки мільйон 332 тисяч гривень.

Нагадаємо, днями сигнальні електросирени «Увага всім» тестували на Волині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Свій Показати IP 4 Лютого 2015 22:28
Пропозиція до влади: Домовитись з основними волинськими сайтами у випадку НС, щоб на головній сторінці викладали текст чи трансляцію, яка має лунати з гучномовців, бо багато хто відмовився від радіо та волинських телеканалів. А ще додатково укласти домовленність з провайдерами інтернету, щоб замість веб-сторінок відкривалась лише одна, заздалегідь створена, з необхідним зверненням до населення (інформаційна сторінка, з якої потім, пройшовши по лінку, можна потрапити в "нормальний" інтернет). Все це доволі просто реалізувати, було б бажання.
СС до Свій Показати IP 4 Лютого 2015 22:30
Підтримую про провайдерів
а ще краще Показати IP 4 Лютого 2015 23:02
гроші на ремонт бомбосховищ та вказівникі куда бігти.а порожній звук нікому не потрібний.нащо в місті людей лякати дарма.
бригадир до а ще краще Показати IP 5 Лютого 2015 00:22
Для тих хто з бронепоїзду - сирена ні для того щоб ії лякатися - а для привертання уваги, після сирени по усіх каналах оповіщення, з усіх радіоточок буде повідомлення про ту чи іншу загрозу... треба надягати біле простирадло і повільно повзти у Гараджу ...
Брешуть, Показати IP 5 Лютого 2015 02:41
як завжди, бо брехуни уже скільки років одні і ті ж самі. Якщо все у наявності і працює то навіщо тоді стільки грошей з бюджету витрачати? І ще. Домовлятись потрібно не з провайдерами, а з власниками FM-радіостанцій. Та останнім російська попса якось більше душу гріє. Тому домовитись наврят чи вдасться. А сайти тут до чого? Знайшли суцільно компютеризовану країну, чи й їм шматочок пирога захотілось? І не надійтесь. Ця компанія на кілька днів. Через тиждень ніхто і не згадає. Не вперше.
111 Показати IP 5 Лютого 2015 08:23
та це мільйон триста щоб стибрити......слушна нагода...........
Lvbnhj Показати IP 5 Лютого 2015 09:23
гроші в нікуда
Треба задуматись Показати IP 5 Лютого 2015 09:47
А може краще сісти за стіл переговорів та прекратити гражданську війну! Чи тепер люди Сходу будуть любити государство Украіна після того що там робиться? Може досить розкрадати? Досить бігати по всьому світу з протягнутой рукою (Дайте нам печеньки, грошенят, самолетів) Поляки, чехі виіхали, до чого іде- до війни! Ми куда будемо втікати!
Громадянська Показати IP 5 Лютого 2015 10:21
війна можлива там де є громадяни. У нас, поки що, лише населення. Бо громадянин країни ніколи не обере у владу Івахівих, Єремєєвих, Мартиняків, Палиць і т.д. То і не брешіть про громадянську війну. Москалі завжди бачили себе у сусідній державі, то туди їм і дорога. Але країна (земелька) наша. А загарбати її прагне конкретний сусід. Так що війна таки за свою країну, за власну долю, за власний вибір.
Михайло Показати IP 5 Лютого 2015 12:14