USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Одне з останніх інтерв'ю Бориса Клімчука

2 Вересня 2014 16:12
В одному зі своїх останніх інтерв’ю Борис Клімчук розповів про завершення своєї політичної кар’єри та те, як він виконував свою роботу.

Нагадаємо, екс-голова Волинської ОДА помер у Німеччині, в одній з клінік Шаріте сьогодні, 2 вересня.

Біографія цього чиновника тісно пов’язана з Волинню. Тут він народився, закінчив школу, працював педагогом, а згодом став управлінцем. Працював головою Волинської облради (1992-95рр.), Волинської облдержадміністрації (1995-2002рр., 2010-2014 рр.).

У січні цього року, в розпал протестів на Майдані, громада домоглася його відставки. Під час пікету адмінбудівлі на Волині, 24 січня, мітингувальники закликали Бориса Клімчука піти з займаної посади, написавши заяву про звільнення. Аби не допустити кровопролиття, він приклонив коліно перед людьми, які пікетували обласну раду.

У одному з останніх інтерв’ю для преси свого часу дивувався, чому його ім’я називають в контексті майбутніх виборів до Верховної Ради і переконував, що «робив роботу в тих умовах, які були на Волині».

Про це він говорив під стінами облради, після того, як громадські активісти не пустили його на засідання сесії Волиньради.

«Хочу офіційно заявити: нікуди Клімчук іти не буде. Клімчук має вік, поважний статус... Я ніколи не грав на Волині в політичні ігри. Я намагався бути нормальною людиною, нормальним управлінцем, нормальним менеджером. Я намагався робити це в міру своїх сил. Що я з цими хлопцями буду робити?.. Я не ображаюсь. Не можна ображатися на людей. Я цим хлопцям сказав і можу повторити: ніхто у мене не забере право жити на цій землі, ніхто у мене не забере право бути на цій землі, і головне - ніхто в мене не забере право бути похованим на рідній волинській землі. Колись це відбудеться», - зазначив він.

Наостанок екс-губернатор побажав активістам знайти себе в цьому житті, бо «революція повинна закінчуватися, рано чи пізно».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 87
іван ковельський Показати IP 2 Вересня 2014 16:30
з життя пішла людина з великоі літери. вічна йому пам.ять.
слиш до іван ковельський Показати IP 2 Вересня 2014 18:30
не перегібай.кожен день інші вже місяці йдуть з за них..вони з великої літери поки ви з малої..вірніше з холуї..
почув до слиш Показати IP 2 Вересня 2014 19:29
Будете такими - і далі будуть "приходити"!!!
мо до почув Показати IP 2 Вересня 2014 19:37
прививка буде колись від ілліча лампочок..
777 до слиш Показати IP 2 Вересня 2014 20:06
Ти просто не освідчена людина!
пишеться до 777 Показати IP 2 Вересня 2014 20:41
без букви "д"..я в такому стилі пишу .гумор такий..а ви фіговим листком совєтскіх діпломів прикриваєте проштампований друшлаг своїх мізків..звідки давно витикло все крім наборів якихось ленінських лозунгів та штампів часів брєжнєва..
кажеться до пишеться Показати IP 6 Вересня 2014 21:45
Ви з совка вийшли, але так i нiкуди не зайшли, нi в яке нормальне мiсце, тому то у Вас такi коментарi. Полiтики пiсля любих перепетiй вмiють домовлятись, а козлами вiдпущення залишаються маргiнали, такi як ви (судячи з коментару).
Маж до 777 Показати IP 2 Вересня 2014 21:53
Слово-ОСВІЧЕНА,без букви Д
Богдан Показати IP 2 Вересня 2014 16:37
Хоч він був в ПР, але один з небагатьох Людей там. Вічна пам'ять
Давай дасвиданья Показати IP 2 Вересня 2014 16:38
Добро якесь, комусь мабуть було, але більше біди
дрон Показати IP 2 Вересня 2014 16:44
дуже шкода....
вік Показати IP 2 Вересня 2014 16:58
Добра і щира людина-на нього навіть приємно було подивитися-керівник,імпозантний,чудовий сім"янин.Вічна пам"ть..
а шо до вік Показати IP 2 Вересня 2014 18:43
там з тими підприємствами,митницею на ровєнскій,тим малєньким послєднім кусочком землі?то все на 12 тис. грн. в місяць..чи так вдало інвестував?форекс місцевий..
от так до а шо Показати IP 2 Вересня 2014 19:31
В сім'ї не без виро...ка! Це про "а шо"!!!
в ваших до от так Показати IP 2 Вересня 2014 19:35
"сімях" ваабшє ахмєтова читають..не для прікола ,учі мат.часть сіржант нікола.
Тетяна Показати IP 2 Вересня 2014 17:08
Дуже шкода цю прекрасну людину,дуже багато зробив для Волині. Вічна память!!! Найщиріші співчуття родині.
да до Тетяна Показати IP 2 Вересня 2014 21:19
назіть хоть 10 пунктів що він для волині зробив за 23 роки незалежності, за 5 з яких його можна булоби вважати нормальною людиною на посад,і і 1 щоб вважати достойною людиною
людмила Показати IP 2 Вересня 2014 17:08
Дуже шкода. Керівник він був мудрий, виважений, дипломатичний. Одним словом професіонал з великої букви. Таких у нас зараз немає. Земля йому пухом
Лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 17:10
Дуже шкода, в такому віці /ще можна було жити і жити/ пішла хороша людина, яку я знаю дуже давно, прекрасний бувший очільник області, вічна йому пам"ять, найщиріші співчуття дружині, донькам, онукам.
Олесь Показати IP 2 Вересня 2014 17:14
Жаль. Світла пам"ять.... Керівник. Патріот Волині. По при все.... Європеець. Незважаючи на "мій президент...."- оці , теперішні, - така дрібнота...
наталія Показати IP 2 Вересня 2014 17:20
жаль що Волинсь втратила таку людину. співчуття рідним і близьким
Лучанка Показати IP 2 Вересня 2014 17:22
Хай спочиває з Богом.
Олег Показати IP 2 Вересня 2014 17:28
Вічна пам'ять славному чоловіку, мудрому керівнику та просто Людині з великої літери. ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ !!!
Василь до Олег Показати IP 2 Вересня 2014 17:38
Неперегинай палку з героями.Гарний ,мудрий управлінець.Шкода як людину,співчуття родині.
петро іванович до Олег Показати IP 2 Вересня 2014 22:18
він на жаль не був Героем...звичяйний корупціонер
прихильниця Показати IP 2 Вересня 2014 17:36
Боже,як мені його шкода,ніби я його знала особисто !!ЗАВЖДИ ПОДОБАВСЯ цей чудовий губернатор Волині,це дійсно МУДРА людина,яка справно виконувала,все що було йому під силу,його було цікаво слухати(і пожартувати міг і розрядити обстановку,оскільки був добрим до людей),а головне це були не пусті обіцянки ...а от деякі люди підвели його і звели на той світ.....ганьба всім тим,хто скинув з посади пана Клімчука!нехай земля буде пухом!
усім ганьба до прихильниця Показати IP 2 Вересня 2014 18:16
Що всім ганьба? Навіть Богу святому. Хоча б на погості навчились не паскудити, поклонниці і праведниці...
скільки до усім ганьба Показати IP 2 Вересня 2014 19:12
тих праведниць та праведників треба заставити працювати або головою або руками..це саме тяжко буде..всі амбітні..всі "звязкові "..ну нічого..ІСТОРІЯ ВЖЕ ПОСТУКАЛА В ДВЕРІ ВАШИХ КАБІНЕТІВ ТА КАБЕНЕТІВ ВАШИХ ..НОГОЮ
Всезнайко до прихильниця Показати IP 2 Вересня 2014 22:27
Так, майдануті довели...
ВОНО Показати IP 2 Вересня 2014 17:54
про померлих або хороше або нічого, давайте помовчимо
МИ до ВОНО Показати IP 2 Вересня 2014 18:09
А Борис Петрович своєю роботою і відношенням заслужив хороше, тому мовчати, ті хто оцінив, не будуть! Земля Вам пухом!
і азаров до МИ Показати IP 2 Вересня 2014 18:32
і кирпа..і брєжнєв..всі
помовчимо років до ВОНО Показати IP 2 Вересня 2014 21:29
десять-двадцять..
І Я Показати IP 2 Вересня 2014 18:09
комусь би ще повчитися бути таким чиновником. а не просто горлопаном.
да до І Я Показати IP 2 Вересня 2014 18:32
вчитель Кравчук ще є
вітя Показати IP 2 Вересня 2014 18:16
чудова людина померла так рано не витримало серце такої напруги яка зараз в нашій країні. Співчуття рідним. Нехай спочиває
Олексій Златогорськи Показати IP 2 Вересня 2014 18:21
да шкода. більше таких менеджерів Волинь не народить
ПР Показати IP 2 Вересня 2014 18:31
хто ж тепер буде гріти дупу в шикарних маєтках на о.Світязь???? мабуть ми!
555777 Показати IP 2 Вересня 2014 18:33
даааа. троллі роботу виконують якісно.
75 до 555777 Показати IP 2 Вересня 2014 19:52
Даааа тобі Гузь багато заплатив?:)
ще Показати IP 2 Вересня 2014 19:02
є катерина та інші..є кому лизати не засмучуйтесь
Анонім до ще Показати IP 3 Вересня 2014 21:44
тобi аби лизати. Бачила вчора одних таких колхозникiв спiвчуваючих, говорять про Клiмчука i ржуть, то ти такого рiвня, лизати, порiшати та прочi радостi для ду...лизiв.
Степан Показати IP 2 Вересня 2014 20:37
На фоні нинішньої політичної дрібноти постать Бориса Клімчука стає ще більш вагомішою. Тисячі волинян завдячують йому своєю кар"єрою. Адже в умовах, за яких Борису Петровичу довелось працювати останні три роки, важко було бути іншим. Вічная пам"ять. Співчуття родині покійного.
амінь до Степан Показати IP 2 Вересня 2014 20:48
Тисячі волинян завдячують йому своєю кар"єрою
волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 20:49
пригадуеться концерт гвардцетели кинець лютого 2014 .шикарни квити вже не губернатора бориса петровича.ниби йому тамара заспивала -виват кароль- ниби про ньго- что-то я делал не так-извините- жил я впервые на этой земле. я ее только теперь ощущаю. к ней припадаю. и ею клянусь... и по-другому прожить обещаю. если вернусь... но ведь я не вернусь.
а що до волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 20:59
там на концерті лоліти було? ви ж,як звізда інтєлігєнції також були...
да до а що Показати IP 2 Вересня 2014 21:08
там лоліти більше
Микитка Показати IP 2 Вересня 2014 20:57
Царство небесне розумному чиновнику, тільки шкода що помічники його часто підставляли і відданих йому людей гадили і оббріхували-це чернишка і ющик-пишу з малої, бо то сміття, а Борис Петрович був занадто довірливий, шкода дуже його, Волинь втратила дуже багато, зараз велика рідкість мати такого голову мудрого і далекоглядного, вічна память!
волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 21:06
Люди, побійтеся Бога! А ви шановна редакціє, дотримуйтеся моральних принципів і людських норма = не пропускайте незрозумілих і нагнітаючих коментарів. і так в країні = достатньо суму, втрат і пропаганди. Волиняни, будьте людьми. Вічна Память Борису Клімчуку!!!!!
петро до волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 22:22
тс тс тс .....про померлих крадіїв нічого ,або добре
Микола Показати IP 2 Вересня 2014 21:16
Померла ЛЮДИНА, яка була патріотом Волині. Співчуття родині.
да до Микола Показати IP 2 Вересня 2014 21:20
бути патріотом мало...треба ще щось і робити..а те покривати
Анонім до да Показати IP 6 Вересня 2014 21:53
"бути патріотом мало...треба ще щось і робити.." - Це ви про пiдгузникiв.
Інна Показати IP 2 Вересня 2014 21:23
Мудра, чесна, порядна людина, ціную все, що він зробив для нашого міста, завдяки Борису Петровичу місто дійсно стало квітучим, красивим, європейським. Світла пам'ять!!!! Співчуття рідним та близьким.
Волинянці Показати IP 2 Вересня 2014 21:29
Що, про себе прочитала, за тебе ніхто не згадує, бо ти ніхто, а Борис Петрович був великою людиною і завжди буде в наших серцях! Вічна йому память!
світоч до Волинянці Показати IP 2 Вересня 2014 21:32
світоч багатьом був..і в нього багато світочів було..
До людей Показати IP 2 Вересня 2014 21:31
Гузятина мине і прийдуть керівники які забудуть про гузів пиріжків слабих мельників і вітівих і буде мир і спокій і долар по одній гривні і бензин по одній гривні це мрія така в мене
лікар до До людей Показати IP 2 Вересня 2014 21:58
Лікую....
олга Показати IP 2 Вересня 2014 21:57
Вічна пам'ять!!! Співчуття родині... Невимовно жалко... Такі люди народжуються раз на сто років.... Мудрий, справжній ВОЛИНЯНИН...
Anonymous Показати IP 2 Вересня 2014 22:04
Вічна пам'ять великому Волинянину, яке значення мають партії, політика... Велика людина пішла з життя. Співчуваю родині та всім, хто його знав.
Волинянка Показати IP 2 Вересня 2014 22:21
Людина померла, її вже немає. Для чого і далі поливати його брудом? Шановні де ваша людяність ? Вічна пам"ять Борису Петровичу........
1112 Показати IP 2 Вересня 2014 22:43
Прекрасна людина і мудрий керівник. Дійсно на фоні нової політичної дрібноти - керівник номер 1 на Волині. Багато добрих справ зробив для Волині. Волинь Вас не забуде, Борисе Петровичу. Спочивайте змиром, співчуваємо родині
Світлана Показати IP 2 Вересня 2014 23:24
Один з кращих синів Волинськоі землі. Ніби ціла епоха минула.. Спочивай з миром
Юрій Показати IP 2 Вересня 2014 23:27
Клімчука не слід гадити - розумна людина була у Волинській політиці... решті до нього ще ср*ти і ср*ати, особливо нинішним горлопанам
ЮЛЯ Показати IP 2 Вересня 2014 23:27
Треба цих Гузей та Пірожиків кінчать ....
ден Показати IP 2 Вересня 2014 23:54
http://www.youtube.com/watch?v=fHJh-6kz_lE
Анонім Показати IP 3 Вересня 2014 09:32
Про покійного або хороше,або нічого не говорять!!! Якщо немає нічого хорошого сказати,то краще мовчати!!!
Тарас Показати IP 3 Вересня 2014 11:11
Борис Петрович дуже хороша, розумна, грамонтна людина, політик, дипломат дуже шкода, вік в нього такий, що ще можна було жити і багато чого зробити. І я думаю, що гудзям, пиріжкам і т.д. тепер совість мучить, що так поступили із ним, і в якійсь мірі винні в його смерті, передивитись відео від лютого 2014 року стає жахливо надуші, як вони поводились і Великим політиком, Великим Волинянином. Бог їм суддя. Щирі співчуття дружині, донькам і всій родині. "Жизнь все расставит по своим местам, Бог всем воздаст за их заслуги."
жу-жу Показати IP 3 Вересня 2014 13:44
Знала Бориса Петровича особисто! Пішла з життя мудра та поважна особа, дуже шкода, не віриться, що його вже немає!! Вічна пам'ять! СПІВЧУТТЯ СІМ'Ї ТА ВЗАГАЛІ ВОЛИНІ!!
Для Гузів Показати IP 3 Вересня 2014 13:58
"Жизнь все расставит по своим местам, Бог всем воздаст за их заслуги."
Ковельчанка. Показати IP 3 Вересня 2014 15:03
Ех Борие Петровичу чому так рано? Не можу стримати сліз, чому такі люди йдуть від нас. Спочивай з миром.
До Тараса Показати IP 3 Вересня 2014 15:12
Ви пишете, що Гузів, Пирожиків мучитиме совість. А вона в них є ???? Чи була ??? Подивіться на їхні лічика -тупість пихатість і злість особливо в Гузя.Ох хлопці не простить вам Бог і люди за ваші діянія до Бориса ох не простить.!
Тарас Показати IP 3 Вересня 2014 16:58
Я теж так думаю
Лучани Показати IP 3 Вересня 2014 17:02
А хто такий гузь, якесь путо, яке кричить без толку і по розмовах в Луцьку психічно неврівноважений, а от вже вперся в обласну раду. Не чіпай душу Бориса Петровича!
Ірина Показати IP 3 Вересня 2014 18:43
Борис Пертрович дуже хороша людина. Попри те, що я йому чужа людина, не відвернувся і дуже допоміг мені в скрутний для мене час. Мудрий політик, найкращий губернатор в історії Волині, щоб там хто не казав. Гузь, тобі не здається, що саме ти вкоротив йому віку?
так до Ірина Показати IP 3 Вересня 2014 19:59
недали комунізму побудувати..сашу тоже жаль
rider Показати IP 5 Вересня 2014 09:21
последние слова Бори . . . . .Значіть його януковіч убив своїми словами він йому таки шось сказав шо його повалило зніг
землячка Показати IP 5 Вересня 2014 10:01
Спочивайте з миром. Мудрою людиною був!!! З одного боку - влада Януковича, а з іншого - гузі. А Борис Петрович пішов на зустріч людям! Хіба тепер є хтось дойтойніший щоб триматись на цьому посту і бути вірним людям та догодити владі? Правильно сказав - не був би в регіонах, то хтоб його призначив би губернатором? За кілька годин рідна земля прийме його,,,,,
Ірина Показати IP 7 Вересня 2014 21:45
Пожив нормально і діти -онуки не в бідності. А тут хоронять молодих хлопців, дітей. Смерть одна, але не порівняти.
олег киев Показати IP 14 Вересня 2015 13:29
очень хороший человек знал его лично лет 7