USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Поляки вважають українських трудових емігрантів загрозою

18 Лютого 2017 19:29
Польща вважає, що українці, які прибувають до Польщі, створюють достатньо високе міграційне навантаження для країни, коли залишаються в Польщі, отримавши візу.

Про це заявив міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський у виступі на Мюнхенській безпековій конференції.

Про це повідомляє «Експрес. Онлайн».

Міністр пояснив, що хоча Польща хоча й не бере участь у розподілі біженців з країн Середземномор’я, але компенсує це мігрантами з України.

"Я не можу погодитися з тим, що Польща незгодна приймати мігрантів.

За рік ми видали 1267 тисяч віз. З цієї кількості 650 тисяч були дозволами на роботу. Більшість з них приїхали до нас і вирішили залишитися", - заявив він.

"Тому я не можу погодитися з тим, що у нас інший підхід. У нас просто інше географічне розташування та інша міграційна картина", - додав міністр.

Ващиковський водночас не уточнив, в якому статусі, за його інформацією, українці лишаються в Польщі. Як відомо, офіційні польські дані свідчать про одиничні випадки надання українцям статусу біженця, хоча представники польської влади неодноразово скаржилися на наплив біженців з України.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 33
Анатоль_ Показати IP 18 Лютого 2017 19:49
Поляки то наші старші брати!
Степан Показати IP 18 Лютого 2017 20:18
Цілком природньо-вони захищают ринок праці.
Анонім до Степан Показати IP 19 Лютого 2017 17:46
дивний спосіб захищати ринок праці. взяли мільйон працівників і кажуть ще приїзджайте. але чомусь НЕ ХОЧУТЬ вихідців із мусульманського світу .
роздуми у голос Показати IP 18 Лютого 2017 20:28
Україна ніколи не була сама по-собі, самостийною державою, завжди була під чиїмось впливом! Йшли роки... і довели країну до такого, що одні у такому розвитку, що не хочуть українців у себе і біля себе бачити (Європа), а з іншими теж пересварились і навіть родинні стосунки багатьох мешканців України з росіянами, не стали на заваді того, щоб таке сталось між двома країнами! І після цього чомусь дивуватись? Весь світ сміється і співчуває Україні, но більш безтолкового народу у майже центрі Європи ніхто не бачив!!! Можна лише співчувати тим людям яких ця ненажерлива влада в таке втягнула... А на Заході не сліпі і все їм видно і Україну лише використовують і самі брешуть і вчать владу брехати свому народові, а ті це і роблять але ще і обкрадають!!! :( Сумно...
Крымчанин до роздуми у голос Показати IP 18 Лютого 2017 21:15
Неужели вы до сих пор не поняли-вы проиграли. Окончательно, бесповоротно. Вспомните все свои иллюзии в 2004 году-"Так.Ющенко!" Упустили шанс. Это факт. Вспомните эмоциональный всплеск в 2013-2014 году. Надежды на Евросоюз, безвиз. "Всё пропало"-Тимошенко. Хоть, что ни будь реализовано. Экономика в стагнации. Молодёжь спит и видит как бы рвануть "из неньки". Украинцам генетически не дано аналитическое мышление. Вам приказали любить-вы любите, приказали ненавидеть-вы ненавидете. Достаточно показать пальцем на объект любви или ненависти. Меняете свои взгляды как грязные перчатки. Вы, в результате военного переворота, свергли одного придурка -Януковича, выбрали(дядюшка Сем указал) другого-Порошенко. Вы почему то гордитесь успехами эмигрантов из Украины-"...в нього украинське кориння". Глупость. Этого надо стыдиться. Лучшие уехали, чхали на "незальожность" и делают карьеру за бугром. Поднимают чужую экономику, культуру, спорт. А возвращаться не думают. Лучшие уезжают. Следовательно худшие остаются. Идёт обратная селекция. Украинцы сейчас это нация неудачников. Любое ваше решение, выбор, по определению будет неудачным.
Просто Лучанин до Крымчанин Показати IP 18 Лютого 2017 22:14
Сливки русского мира отозвались
корінний лучанин до Просто Лучанин Показати IP 18 Лютого 2017 22:46
коментар було видалено
волиняка до Просто Лучанин Показати IP 19 Лютого 2017 12:44
Правда очі коле?! Ну так - якщо не з намі, або маєш іншу думку - то проти нас! :) Як це знайоме...
Анонім до волиняка Показати IP 19 Лютого 2017 14:25
ні, деб"лізм бісить
Анонім до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 00:54
ти постолами давно перестав щі хлєбать ? це правда, нагородив Господь Бог сєвєрним сасєдом, який століттями суне своє смердюче рило на нашу землю. знайшов аналітиків в расєї !!!!!!!! та там від настоянки глоду і стєкломоя споконвіку не просихають. занадто довго в Україні панькаються з пятою колоною, якій треба було ще в 1991 році видати вовчий білет в одну сторону на північ. і паркан 3 метровий з дротом в 50 кіловольт поставити.
віра до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 07:26
А ти, кримчанін, чаво сдєся асталсі алі прієхал?! А тобі ні за що не соромно?! Ми хоча б живмо на своій землі і прагнемо до чогось. А ти- манкурт!!!!
Петросян до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 10:13
А не дати тобі Пінька і щоб долетів до Криму
Крымчанин до Петросян Показати IP 19 Лютого 2017 16:09
Так я в Крыму и живу.
Петросян до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 10:28
Вірим,Надіємся
Анонім до роздуми у голос Показати IP 19 Лютого 2017 00:59
ти погано вчив історію. сідай, одиничка
Йопрст Показати IP 18 Лютого 2017 22:54
Нехай набирають чюрбанів-біженців побачим тоді де буде загроза
Анатолій Показати IP 18 Лютого 2017 23:42
Невдалий (або навіть маніпулятивний) заголовок, який не співпадає ні з тим, що говорив Ващиковський (створюють напругу і є загрозою - це трохи різні речі, погодьтеся), ні із загальною трудовою політикою Польщі. Навпаки, Польща останніх два роки наголошує на тому, що українці рятують її ринок праці і закривають прогалини, які утворилися внаслдіок трудової імміграції на Захід - до Німеччини, Великобританії та Ірландії. На наступний рік планується ще більша кількість віз для українців, виданих для праці в Польщі.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2017 00:56
поляки як завжди хочуть і рибку зїсти , і на пеньок сісти. якщо українці масово виїдуть з посполитої, її економіці настане кердик
мнім до Анонім Показати IP 19 Лютого 2017 12:43
А що хочуть українці? :)))
Анонім до мнім Показати IP 19 Лютого 2017 14:14
щодо тих, хто в Польщі - заробляти гроші, а не копійки, і жити нормальним життям
Українець! до Крымча Показати IP 19 Лютого 2017 08:20
То ти, так і не зрозумів чому Українці боролися і боряться. Ми за европейські цінності, а не за той безпорядок, який постійно приходить від північного сусіда. Да, внас багато ще проблем, але ми на шляху їх вирішення. Бігаєш по Українських сайтах, так багато написав, тобі мабуть не байдуже до України? Я Вас Кримчан розумію, прийшли до Вас люди з автоматами...
Крымчанин до Українець! до Крымча Показати IP 19 Лютого 2017 10:48
По тексту -"ми на шляху їх вирішення". Где вы этот "шлях" увидели? Майданные попрыгуньчики-"Хто не скачет-тот москаль?" "Шлях" в Евросоюз?-закрыт. В НАТО?- не пустили, сейчас на эту тему ни полслова в СМИ. "Безвиз"-запей водой. Где этот "шлях"? В бла-бла-бла и новом майдане? Реально-что сделано. Армии нет.А то что.есть-махновские банды. Видел я их в Днепропетровске, Херсоне. Был там недавно. Общее впечатление-селюки-оборваны. Мне "понравился" Ваш тезис-"Я Вас Кримчан розумію, прийшли до Вас люди з автоматами..." Индикативный. Чётко показывает Вашу зависимость от навязанной СМИ пропоганды. Я в своих постах опираюсь ТОЛЬКО на личных впечатлениях. На Святой Евангеии присягаюсь-меня и мою семью под "автоматом" на референдум не загонял. Я очень хорошо помню утро 16 марта 2014 года. Чашечка кофе, блинчики, сигаретка. Семьей пошли на участок проголосовали. Праздничное настроение. Вечером во дворе с соседями потрындели, попили пивка. Никто никого не заставлял голосовать. Надоела Украина со своими идиотскими революциями. В понедельник на работе посмеялись над укроСМИ. Более идиотской подачи материала придумать невозможно.
Анонім до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 14:18
шлях , обраний рускім міром, - окупація чужих територій, звичайно швидший. цивілізований шлях, до якого параша нездатна в принципі, довший. кожен обирає свій. але слід памятати, що є час розкидати камені, а є час їх збирати. нюрнберг-2 на кремлівських важдєй ще чекає
Крымчанин до Анонім Показати IP 19 Лютого 2017 16:21
"Блажен кто верует". Более четверти болтаете, развязали гражданскую войну и надеетесь на "светлое будущее"? Наивные. Украинцы в результате обратной селекции уже , видимо окончательно утратили функцию-"анализ-синтез". Чьо поделать последствия эпидемии сифилиса. По данным ВООЗ на западной Украине, после окончания первой мировой и гражданских воен это заболевание охватило от 75 до 100% населения. Генетические изменения проявляются в третьем поколении-то есть у тех кто родился в 80-90 годах прошлого столетия.
Анонім до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 17:34
це де ти такої фігні начиталося ? мабуть на гав-ньоз, які ллють своє словесне лайно з маацкви під кремлівські темники. а стосовно сєлєкції - прослідкуй сєлєкцію нащадків чуді і монголо-татар, які є представниками руского міра. результатом тої сєлєкції є помийна яма під назвою расєя, у якій зібрані потомки споконвічних алкоголіків з ареалом проживання від кольського півострова до чукотки, в окремих регіонах яких час від часу виникають спалахи СНІДу. на старості партайгеноссе , вихідці цих різних племен, заполонять побережжя Криму. і буде вам щастя
Анонім до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 14:21
впєчатлітєльний ти наш. може скажеш, що не було рашистських військових на виборчих дільницях ? чи зєльониє чєловєчкі з Марса прилетіли ?
Крымчанин до Анонім Показати IP 19 Лютого 2017 16:24
Мент торчал. Военных не было. Я утверждаю то, что лично видел. Изб. участок в общаге на ул. Л.Чайкиной в г.Симферополе(спальный район Москольцо)
Анонім до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 17:38
ну аякже ж. я памятаю "зельоного чєловєчка" з автоматом в руках і з фейсом бурята, який казав, що він рускій і просто тут прогулюється
Анонім до Крымчанин Показати IP 19 Лютого 2017 14:22
дихлофосом в півко скільки раз пшикнув ?
свідомий Показати IP 19 Лютого 2017 10:04
Дивний заголовок а де в промові прозвучало що українські мігранти саме загроза. Скоріше навпаки українські мігранти це саме порятунок поляків і як дешеві трудові ресурси і як вагомий аргумент проти квот для Польщі на мігрантів з арабських країн. Цей аргумент якраз вдало і використав міністр закордонних справ Польщі от і вся суть промови.
мирнаЯ до свідомий Показати IP 19 Лютого 2017 12:42
Не нку капець просто, що пишуть :( Себе врятувати не можуть, а тут порятунок для поляків? Що ви там курите? :)
свідомий до мирнаЯ Показати IP 19 Лютого 2017 15:06
Шановна поперше за роки заробітчанства у польської економіки сформувалась залежність від дешевої української робочої сили. Звичайно деякі роботи які виконує більше мільйона українських робітників зможуть виконувати і поляки але вже за зовсім іншу оплату. Це в свою чергу не найкращим чином вплине на вартість польських товарів, а отже і на їх конкурентноздатність і призупинить зростання економіки. По друге якщо не буде українських мігрантів у Польщі їм доведеться на ряду з іншими країнамт ЄС будувати в себе табори , приймати і утримувати арабських біженців. Це величезні витрати з економічної точки зору та вимокоймовірний негативний політичний ефект в польському суспільстві. Можга ще навести безліч аргументів з генетичних культурної релігійної та інших точок зору але я бачу ви більше заклопотані куривом і вам важко буде їх зрозуміти.
Анонім до мирнаЯ Показати IP 19 Лютого 2017 17:41
зроби ще пару затяжок. може порахуєш двічі на два.