USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У луцькому храмі - відспівування Героя Максима Гринчишина

22 Лютого 2017 11:11
Волиняни прощаються із українським захисником Максимом Гринчишиним, життя якого обірвала куля снайпера поблизу Авдіївки Донецької області 19 лютого.

Прощання із командир зенітно-ракетного взводу 1-го механізованого батальйону 72-ї ОМБР Максимом Гринчишиним розпочалося у Свято-Троїцькому соборі Луцька.
Тіло Героя внесли до верхнього храму, тут розпочався похоронний молебень, якй править митрополит Луцький і Волинський Михаїл.
В храмі зібралось близько сотні людей, ще сотні лучан чекають на літургію, яка відбудеться на центральному майдані міста.
О 12.00 годині розпочалася громадянська панахида на Театральному майдані, після цього о 12.30 вирушить піша хода за маршрутом Театральний майдан - Київський майдан.
За станом на 12.35 завершилась громадська панахида на Театральному майдані. Траурна процесія вирушила проспектом Волі на Київську площу.
Звідти тіло бійця повезуть ховати на кладовищі у Гаразджі.

Як повідомлялося, сьогодні з 12.00 год. до завершення проходження похоронної процесії залишається перекритим рух транспорту по проспекту Волі від перехрестя з вулицею Винниченка до вулиці Рівненської. Натомість, рух громадського транспорту організовано вулицями Глушець та Набережною.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
луцьк Показати IP 22 Лютого 2017 11:43
вічна пам"ять
Ольга Показати IP 22 Лютого 2017 11:44
Спочивай з Богом Герою, і молись перед Господом, щоб дав цим людям, що лишились тут в Україні, розуму і мудрості.
666 Показати IP 22 Лютого 2017 12:53
Чому міська влада не попередила належним чином , що буде перекритий проспект Волі? Діти позапізнювались до школи люди на роботи! Водії маршруток не розуміли як їм їздити, одним словом творився хаос!!!
ДАІ до 666 Показати IP 22 Лютого 2017 13:24
А ти чекав щоб по радіо оголосили?А підірвати сраку і пішки пройти 100 метрів можеш?А на рахунок дітей-як би діти бачили як проводять в останню путь наших геройів-то таких деб*лів як ти було б менше
це пусте до 666 Показати IP 22 Лютого 2017 13:27
Потерпи, ще встигнеш. У тебе є найціннійший дар - життя...
Віталій до 666 Показати IP 22 Лютого 2017 13:30
666, горе в країні і в місті, а в тебе хаос. На колінах дякувати треба за мирне небо над головою таким як Максим. Вічна память!
Харе вже до Віталій Показати IP 22 Лютого 2017 15:24
Слухай Віталік, Богу дякувати треба за мирне небо над головами! Вже повинні зрозуміти..За хлопця, а особливо його рідних прикро.
людина до 666 Показати IP 22 Лютого 2017 13:30
може в мерії запитаєте, телефон підказати?
до 666 Показати IP 22 Лютого 2017 13:11
Блін, ви в якомусь окремому світі живете? Вам особисто мали подзвонити і попередити?? Таке враження, що хаос в декого в голові.
Свідок Показати IP 22 Лютого 2017 13:47
Слава і ШАНУВАННЯ ГЕРОЮ. Максим назавжди залишиться в пам"яті лучан!!! Пі.Сі.: Але дозвольте одне питання -- чому для проводів Максима в останню путь перекривали проспект Волі, а для інших волинських героїв, яких ховали на Алеї Слави цього не робили?!? Знову ж таки, не применшую ТОГО, ЩО МАКСИМ віддав за Україну життя. Просто і решта наших волинських ГЕРОЇВ зробили ж те саме
666 до Свідок Показати IP 22 Лютого 2017 14:16
ми в Україні! і відповідаючи на вище сказаний хейт в мою сторону - дякую за таку увагу до мого коменту! Всім миру та добра!
Я до Свідок Показати IP 22 Лютого 2017 14:43
А це питання до вас, лучанин. Всіх, хто віддав найдорожче на цій клятій війні, у останню путь повинна проводжати вся країна. Завдяки хлопцям, які на сході, у іншій частині країни мирне небо над головою. Максе, вічна тобі пам'ять! Земля пухом!
111 до Я Показати IP 22 Лютого 2017 15:33
Завдяки хлопцям, які на сході, у іншій частині країни мирне небо над головою. ВИ СПРАВДІ ДУМАЄТЕ ТАК??? Слава БОГУ за те що у нас і в інших областях ще мирне небо! А те що хлопці і чоловіки гинуть там не за що і Україні вони не треба тільки ради лозунгів!!! Давайте будемо відверті! І рідним легше від цього не буде! Просто, харе вже оце писанину розводити.
ЛІКАР до 111 Показати IP 23 Лютого 2017 15:03
Ваш діагноз: Ватник-д**іл.
Луцьк до Свідок Показати IP 23 Лютого 2017 18:24
100% правий!