USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

У Луцьку обрали першу леді Волині

26 Червня 2016 23:03
Вісім волинських красунь змагалися за звання першої леді під час конкурсу краси, приуроченого до святкування Дня молоді в рамках фестивалю «Молодь Фест».

10-й конкурс краси «Перша леді Волині» відбувся у Луцьку сьогодні, 26 червня. Організатор конкурсу - Громадська організація «Volfest».

На Театральному майдані за звання змагалися вісім красунь-волинянок. У ньому взяли участь студентки волинських коледжів та вишів: Гонта Анастасія (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Гловатських Анастасія (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Гузьо Марія (Луцький педагогічний коледж), Шабанова Євгенія (Луцький базовий медичний коледж), Гончарук Оксана (Луцький національний технічний університет), Власик Ольга (Ківерцівський базовий медичний коледж), Гайдай Анна (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки), Зубкевич Ірина (Академія рекреаційних технологій і права).
Перший конкурс – «Візитка», під час якого дівчата розповідали про себе, свої захоплення та мрії. Згодом був конкурс, на який дівчата вийшли в спортивних футболках. Цей етап організатори поєднали з інтелектуальним конкурсом, оскільки дівчатам задавали безліч запитань щодо футболу, його історії та гравців.
Згодом, звичайно, був вихід в купальниках.
А по тому дівчата вийшли на сцену в українському вбранні.
Протягом усього дійства, у перервах, поки дівчата переодягалися, серед глядачів розігрувалися призи від спонсорів та тривала розважальна програма.
Напередодні основного нагородження обрали переможницю номінації «Леді глядацьких симпатій» - Власик Ольгу.
А згодом організатори оголосили і основних переможниць. Так, другою віце-леді Волині стала Гонта Антастасія.
Титул першої віце-леді отримала Шабанова Євгенія.
А діадему і звання «Першої леді Волині» вручили Гловатських Анастасії.
Перша леді Волині – студентка факультету міжнародних відносин Східноєропейського університету імені Лесі Українки. Під час конкурсу-представлення дівчина розповіла, що 12 років займалася танцями і саме танці навчили її бути організованою та відповідальною. Її кредо: «Через труднощі до зірок».

«Конкурс відкриває нові перспективи, тож учасницям бажаю успіху та впевненості у собі», - побажала вона суперницям на початку конкурсу. Згодом, коли вона дізналася, що стала переможницею, дівчина зауважила: кожна з конкурсанток гідно себе представила і кожна заслуговує звання «Першої леді».
До слова, переможниця представлятиме Волинь на всеукраїнському конкурсі. А ось і результати.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 78
Анонім Показати IP 26 Червня 2016 23:08
Дякую, знудило.
Ярик до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 11:12
А ти нам свою "красуню" покажи?Чи може вона страшніша за крокодила?:)
Осип до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 14:54
Це ж троль кацапський, він все українське принижує, заблокуйте його в кінці кінців! Скільки можна лайно від нього терпіти?!
Я Показати IP 26 Червня 2016 23:14
Друга віце жесть
Иван до Я Показати IP 27 Червня 2016 09:42
Кому-то нравятся, кому-то - не очень - тут дело вкуса. Но в любом случае мероприятие приятное. АЛЕЖ : что-же такие "чмошные" столы у судейской коллегии??? неужели нелься было чуть серьёзней отнестись к организации данного мероприятия? - ведь иногда и на ТВ и в новости попадают данные мероприятия, а тут - такой казус
Правописание до Иван Показати IP 27 Червня 2016 16:24
НельСя. СерЬезно.
Укроп Показати IP 26 Червня 2016 23:41
Одне слово - Фу!!!
Кононович Показати IP 26 Червня 2016 23:44
КАКОЕ СЕЛО.... Где уровень?
Анонім Показати IP 26 Червня 2016 23:57
А без конкурса в купальниках нельзя было? Купальники даже не оставляли места воображению. Что происходит с нашей нацией, которая всего пару десятков лет была самой целомудренной и нравственной? Очень обидно слышать, причем нередко, отзывы от иностранцев, что у нас самые красивые девушки, т.к. это они мягко выражаются. Я знаю, что они говорят дома о наших девушках и женщинах. В Европе Украина - страна для специфического туризма среди мужчин. Обьясните мне, красоту чего демонстрировали девчата в купальниках? Явно НЕ купальников. Явно не лица, глаз, грации и пр. Интеллектуальный конкурс в данном случае - это насмешка и досадная помеха тем зрителям, которые прям вываливались из-за забора. Еще и деткам показывали, что женская красота - это не только и не столько ум, женственность, грация, а то, что спрятано ПОД ВЫШИВАНКОЙ. При дефиле позы девушки выбирали такие, что скрытыми оставались только внутренности. Обьясните мне, зачем ЭТО было,?
udfh до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 07:16
Это чтобы знали - крокодилы не одиноки в Африке!!
Моня до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 11:13
Вы какой то странный, включите телевизор и посмотрите конкурсы международного класса - там всегда есть выход в купальниках! Да и начало эти конкурсы взяли как конкурсы бикини, а не красоты, это потом они трансформировались и появились выходы в разных нарядах, вы далеки от практики и не знаете истории, но активно претендуете на экспертное мнение. Начните с себя, покажите свою девушку или жену, пусть ее тоже оценят, выскажут мнение, интересно будет почитать комментарии по этому поводу.
Анонім до Моня Показати IP 27 Червня 2016 15:34
Моя жена, ее наружность, - не товар. Начинать с себя ЧТО? Я на экспертное мнение не претендую и ни разу не высказался о внешности девушек, т.к. это не важно. Для того, чтоб женщина была счастлива и самореализована (вне зависимости от фигуры и пр. внешних данных) нужен только один мужчина, а не толпа "специалистов". Как можно быть экспертом по внешности? А тем более женской? Международные конкурсы не производят такого вульгарного впечатления. Замахнулись на принцип проведения международного конкурса - значит нужна и подготовка и средства. Не умеешь - не берись. А иначе получилось то, что получилось.
Я до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 16:39
Ты сначало покажи нам свою жену?Может быть она ходит по городу и людей пугает своей внешностью.И еще,какого х.... ты сюда на страничку зашел?Что,уже жены не хватает что на молоденьких девченок засматриваешься.Твоя жена хоть знает,что ты на такие странички заходишь???
Осип до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 16:45
Так що вам не подобається? Дівчата в купальниках? То не ходіть і не дивіться, любуйтеся жінкою своєю, співайте їй серенади і не займайтесь демагогією. А мені подобаються гарні дівчата і у вишиванці, і в купальнику, і в спортивній формі теж, тому якби вони без купальників були - тоді можна було про мораль скулити.
Добряк Показати IP 27 Червня 2016 00:12
Мордочкі ще так сяк,але фігури,ну нема на що дивитись і за що оком зачепитись
Петро Показати IP 27 Червня 2016 00:31
І це по-вашому нормально, коли дівчата в одних трусах на сцені ходять??? Ганебне явище, чи не так??!
микола до Петро Показати IP 27 Червня 2016 02:27
коментар було видалено
Моня до Петро Показати IP 27 Червня 2016 11:16
Вы видите то, что хотите видеть - одни трусы, а зритель видит девушек в купальном костюме. На пляже тоже люди в купальниках лежат и загорают или по вашему это тоже - "Ганебне явище, чи не так??! "
Яна Мала до Петро Показати IP 27 Червня 2016 11:23
А коли ви,чоловіки більша половина яких вже в 25 років з животом як в вагітної лазите в трусах по пляжу то це нормально.Думаєте ви красені???:)
Пастор до Яна Мала Показати IP 27 Червня 2016 13:45
Все має бути доречно. На пляжі - плавки, купальник, на весіллі - сукня, костюм і т п. А ці конкурси краси і т п, вже давно перетворились у виставку безмозглих ляльок для потреб низькосортної публіки, зокрема пробудження тваринних інсктинктів, що тепер вважається нормою. Та і ляльки можуть прицінитись, по результатам конкурсу, за скільки себе торгувати. Поняття сімї, скромності, моралі вже давно себе вичерпало. Не в тренді, так сказать.
Отець до Пастор Показати IP 27 Червня 2016 17:50
Складається враження, що ви ті прайси і складаєте) Це конкурс краси, тут не торгують, а вам, пане пасторе, на рівненську, там торгують, прицінетесь, за одно ще й намилуєтесь красою за гроші, вам того очевидно не вистачає)
Волинянин Показати IP 27 Червня 2016 00:44
Невже на всій Волині не знайшлося гарніших дівчат? Дивлячись на половину з претенденток на титул "Леді Волині", хочеться попросити принести крапель для очей..
1234 до Волинянин Показати IP 27 Червня 2016 01:02
коментар було видалено
Глядач Показати IP 27 Червня 2016 01:03
Оце ж ви погнали... Ви хоча б якісь критерії маєте для відбору дівчат на цей конкурс? А то з кожним роком все гірші і гірші. Я проти дівчат звичайно нічого не маю. Але все ж таки якщо кожного року ви влаштовуєте конкурс купальників, відбирайте дівчат хоча б без цилюліту. І ви не думали, що цей конкурс може бути для них принизливим?
Мен Показати IP 27 Червня 2016 01:56
Обс**ни чи а**сти якісь зібрались, яким гарні дівчата не дають і коментують, та не гарна, та в купальнику, то їм не так і т.д. То піднімай зад і роби свій конкурс як тобі подобається. У всьому світі на конкурсах краси є вихід в купальниках, що тут такого? Вам на пляж краще не ходити, бо свідомість втратите від кількості дівчат в купальниках)) Звичайний конкурс, глядачам цікаво було, добре що був, мені сподобалось.
В... до Мен Показати IP 27 Червня 2016 15:33
Цікаво, а де ви бачили дівчат без цилюліту???? З нашим харчуванням це неможливо!!!
совкам Показати IP 27 Червня 2016 02:20
І вони думають що це було Свято для лучан.
месник Показати IP 27 Червня 2016 02:45
коментар було видалено
я шокований Показати IP 27 Червня 2016 05:03
коментар було видалено
Олег Показати IP 27 Червня 2016 05:04
коментар було видалено
Показати IP 27 Червня 2016 05:59
Майже у 90 відсотках погоджуюсь з "папєреднікамі". Хочу ще добавити, що слово LADY лейді, в англійській мові означає: жінка! А дівчат які виступали на сцені називають: girls - це множина, а в однині буде тільки: girl. Важко зрозуміти длячого організатори роблять посьміховиско з дівчат і одночасно доказують своє мовне ігноранство.
цинік Показати IP 27 Червня 2016 07:30
З такими даними ще кожній можна дати медаль "За відвагу". Бо звичайні красуні таке людям не показують.
одненька Показати IP 27 Червня 2016 09:04
коментар було видалено
ДЄСАНТ Показати IP 27 Червня 2016 09:07
де ви їх понабирали??? де ті дівчата, коли ідеш в центрі по вулиці і аж комок у горлі....одним словом нема слів, фотограф теж поміг жити, понафоткував целюліти і перекривлені лиця...
Ігор до ДЄСАНТ Показати IP 27 Червня 2016 10:07
а ви підійдіть до тих дівчат і запросіть їх на конкурс тим більше не всі студентки
мой дедушка Показати IP 27 Червня 2016 09:13
говорил СЕКСОПОДОБНЫЕ
Лесюня Показати IP 27 Червня 2016 09:20
Цілком згідна з Ая. Леді - жінка, а це молоденькі дівчата!!! Леді потрібно вибирати із жінок-чиновниць,директорок,завідуючих ДНЗ, лікаків, успішних жіночок Волині!!!!
сеня Показати IP 27 Червня 2016 09:35
Поняття краси взагалі розмите, комусь подобаються пишечки, комусь худенькі як скєлетик, комусь низенькі, комусь високі, та немає такого поняття просто, в кожного своє. Тому суб"єктивна думка одного індивідуума, тим більше негативна, говорить про одне - жоден тіпаж з тих дівчат просто не його. Але чомусь індивідум одразу вважає, що його думка є правильною і єдиною, цікаво чому? Невже власні комплекси?. Обирайте дівчат, які вам подобаються, живіть з ними, любіть їх і поважайте інших дівчат, їх теж хтось любить і для когось вона найкраща. А стосовно купальників взагалі не зрозумілі претензї, в світі всі конкурси красоти мають вихід в купальниках, звичайна практика.
я Показати IP 27 Червня 2016 09:41
фотограф - жесть... немає слів... )))
Айя Показати IP 27 Червня 2016 09:52
А мені найгарніша серед тих, хто був на сцені -Рекретюк, та її команда. Ось яке має бути тіло у красуні - струнке та підтягнуте. А не те, пробачте, молоде сало, яке демонстрували у купальниках.
Ігор до Айя Показати IP 27 Червня 2016 10:55
ну не перебільшуйте)))))))))))
Ліла Показати IP 27 Червня 2016 10:00
Не в образу, але це жах! Таке враження, що дівчат десь зловили і силоміць заставили брати участь.
Іра до Ліла Показати IP 27 Червня 2016 12:04
коментар було видалено
Редакція до Іра Показати IP 27 Червня 2016 14:47
Шановна, Іро. Ви своїм попереднім коментарем, який ми, на жаль, видалили через прямі образи попереднього користувача і жовч, і розводите тут помийну яму. Редакція не видалила жоден хороший коментар.
Валерій Показати IP 27 Червня 2016 10:10
в коментарях відбувся перепис дибілів Волині... невже ви такі всі круті, що дані учасниці вам так не вгодили? да половина з вас живеза зарплату в 1500 грн і все що лишається це срати людей з високої гори.... дівчата старались і це було помітно. можливо не всі там мега красуні, але всі вона гарні волинянки, яких треба підтримати, а не об**ирати...
Лесюня до Валерій Показати IP 27 Червня 2016 12:02
Чому ображаєте коментуючих. Невже Ви теж дибіл?
Саша Показати IP 27 Червня 2016 12:01
2 питання? Хто проводив кастинг? Кому вигідний цей позор?
Адвокат до Саша Показати IP 27 Червня 2016 13:00
Дивно,третина коментів з гадостями про дівчат написана з одного IP адресу?Цікаво, що і за чоловікаі і за жінок пише.
Анонім до Адвокат Показати IP 27 Червня 2016 16:50
Ти модер?
свідомий жах Показати IP 27 Червня 2016 12:23
Майкап від Вірки Сердючки, тіла целюлітні (що таке фітнес та спортзал не знайоме дівчатам), не підготовлені абсолютно
Оленка Млинарська Показати IP 27 Червня 2016 12:56
Шановні дописувачі! По-перше,дівчат на конкурс відбирали самі навчальні заклади Волині.Жодного відношення до відбору учасниць організатори Дня молоді не мали.Вони лише надавали сцену на захід і забезпечували призи для учасниць конкурсу.Також організатори заходу виділили кошти переможниці конкурсу на поїздку на "Першу леді України".(До речі,жодної копійки з міського бюджету і обласного бюджету на святкування Дня молоді організатори не брали). А тепер інформаційна довідка для деяких людей,що тут пишуть коментарі: - Конкурс краси «Перша Леді» розпочав свій шлях у рамках проведення однієї з найпопулярніших молодіжних подій у Східній Європі серед студентства й інтелектуальної, соціально-активної молоді під назвою «Студентська республіка». У 2005р. під час проведення «Студентської республіки» було прийнято рішення обирати еталон жіночої вроди, шляхом обрання через конкурс краси найвродливішої дівчини України. Саме тоді вперше відбувся конкурс краси, який став святом феєрії вроди та жіночності. З 2006р. «Перша Леді» відбувається в кожному регіоні України (в тому числі і на Волині). Якщо ми йдемо у Європу,то і жити треба як європейці.А в деяких дописувачів слово "совок" на лобі написано.От і гадять на дівчат в коментарях.:) По-друге.Перш ніж писати гадості про дівчат в коментарях, ви спочатку нам себе покажіть.Побачимо які ви красені та красуні.:)Думаю що навряд це ви зробите.Бо тоді такі ж самі як і ви(.........) про вас те ж саме що і ви напишуть.:)Як говорить поговорка:"Якщо Бог людині розуму не дав,то і ніде не купить". По-трете.Якщо ви такі всі розумні(ті що тут гадості пишуть) зробіть самі і за свої кошти такій самий конкурс.А ми на нього прийдемо і подивимось.І побачимо,що про нього люди напишуть.Що слабо???:)))
Слабак до Оленка Млинарська Показати IP 27 Червня 2016 16:14
коментар було видалено
Анонім до Оленка Млинарська Показати IP 27 Червня 2016 16:58
Причому до інтелекту труси? А до активної життєвої позиції? Дівчина, яка знає собі ціну, самодостатня і з високим інтелектом не буде бігати в трусах по сцені. І ваші закиди про "покажіть себе, у тебе самої целюліт і криві ноги" тут ні до чого. Якщо в купальниках - значить це конкурс краси - значить знайдіть на вулиці гарну струнку дівчину і ведіть на подіум. Якщо конкурс про активну життєву позицію і інтелект, куди направляє ректорат, то до чого тут бігання в трусах?
Осип до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 18:01
Ви перекручуєте. Конкурс складається з етапів, серед яких і вихід в КУПАЛЬНИКАХ (відкрийте очі, не в трусах), вихід у вишиванках, представлення учасниці самою себе - нехай собі розказує яка вона, вам від того корона падає?
Осип до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 18:08
Ну якщо ви покажете, де хоч одна дівчина там бігає "в трусах" - ставлю шампанське. Ви очевидно не розумієте різниці між "трусами" і "купальним костюмом". Дуже дивно, як для такого спеціаліста в конкурсах, моралі, жіночій красі і т.д. Цікаво, в чому тоді бігає ваша обраниця?)
Тарас до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 18:18
Так до чого взагалі труси?! Ви не можете труси від купальника відрізнити, а претендуєте на "авторітєтноє мнєніє"!
Анонім до Тарас Показати IP 27 Червня 2016 20:12
А купальник це не труси і ліфчик?
Іван до Анонім Показати IP 27 Червня 2016 23:33
Нє. Це особінне. Ві те нічо в красоті не понімаєте. Якшо в трусах на сцені в центрі Луцка - то дама льогкого повєдєнія, а якшо в купальнику - то високоразвітий інтєлєктуал. Разніца очевидна.
Ананас до Анонім Показати IP 28 Червня 2016 18:07
Купальник - це для купання, а труси і бюстгалтер - це спідня білизна, яка носиться під одягом. Різниця муттєва, т.я. купальники роблять з синтетичних тканин, щоб швидко сохли, а спіднє роблять з наьуральних тканин, щоб дихало тіло. Ви реально настільки необізнані?!
vasya z buzak Показати IP 27 Червня 2016 13:38
мда, навіть не в*тав(
стид Показати IP 27 Червня 2016 14:16
шановні організатори і журі,розкажіть-но,як це першу і другу віце леді обирали? на тяп ляп? а бали зсумувані ким? а то щось в мене і думаю в публіки також не сходиться. ВСЕ КУПЛЕНО
Срам до стид Показати IP 27 Червня 2016 18:03
А ким куплено? Ви теж в черзі стояли? Що по скільки розкажіть, раз ви знавець питання.
О -па-на.... Показати IP 27 Червня 2016 14:22
рівень райцентру! фарбований чуб? і все останнє ..це по яких канонах кастингу? і на Украіну точно нема кого посилати
Вітя Показати IP 27 Червня 2016 15:04
коментар було видалено
Неангел Показати IP 27 Червня 2016 15:38
Гарна дівчинка виграла, але зуби я б їй вирівняла....Поки ще непізно ...
до неангел Показати IP 27 Червня 2016 16:30
і попідпилювала б? і конкурс для дівчат це все таки "Міс" ну аж ніяк не леді! Справжня леді мабуть привселюдно не буде оголюватись .
До Млинарської Показати IP 27 Червня 2016 16:39
Ви не читаєте коментарів. Мова не йде про те, хто кого відбирав, за які кошти проведений так званий конкурс і інше. Мова йде про якість "людського" матеріалу. Хто їх рекомендував і з якого смітника їх взяли? Ось про що йде мова, тим паче, що красивіших дівчат, ніж на Волині, немає ніде в світі.
До до до До Млинарської Показати IP 27 Червня 2016 18:23
То приведіть свій "людській" матеріал, виграйте конкурс, чи тільки ля-ля можете?
11 Показати IP 27 Червня 2016 16:56
гарна дівчина виграла це ніхто навіть не оспорює, і це саме головне. Люди це ж не Міс України. Це студентки, які вперше спробували себе в ролі конкурсанток. Не розводьте тут срачі...ваше думка нікому не цікава...невдахи
мвс Показати IP 27 Червня 2016 19:05
Як для міс Волинь слабенько.Кожен день на вулиці побачиш гарніших дівчат!!!
Mikelli Показати IP 27 Червня 2016 19:13
А де легка літня засмага??? Це ж конкурс краси! Але з красою - явно підкачали. Чесно, якщо б дехто з іноземців глянув ці фото, в нього закралися б великі сумніви, що українки - найгарніші ... '( Соррі, за мізантропічний комент, але реально - нема слів. Невже зі всіх бажаючих дівчат не знайшлося дісно харизматичних, пристрастних, загадкових персонажів, які б заворожували поглядом. Як казав Кравчук: "Що маємо, те маємо".
Дана Показати IP 27 Червня 2016 19:47
Це не гарно, велике розчарування ((( А ці бабусині труси, аж за пуп.))) Жесть.
12 Показати IP 27 Червня 2016 23:36
Якщо не можете зробити так як потрібно, не позортися самі і не позорте дівчат. Вони ж мабуть думали, що все буде посерйозному.
Глядач до 12 Показати IP 28 Червня 2016 09:19
Якби ви ще крім трусів могли помічати все інше, то і враження були би іншими. Жоден коментатор нічого не сказав про вихід у спортивному чи у вишиванках - посліпли через свою жовч? Чи труси призвели то втрати свідомості?
Правда Показати IP 28 Червня 2016 08:03
В вишиваночках всі гарненькі, одним словом УКРАЇНОЧКИ
Фантом Показати IP 28 Червня 2016 11:20
чого ви приколупались до дівчат? нормальні там дівчата, вам і такі не дають :-)
Ананас до Фантом Показати IP 28 Червня 2016 18:11
Ви розкрили таємницю "Аноніма" і йому подібних)) зараз почнеться))
Валя Показати IP 28 Червня 2016 17:15