• EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

«Волиньбаскет» переміг «Дніпро»

10 Грудня 2016 11:37
Баскетбольний клуб «Волиньбаскет» переміг «Дніпро» з рахунком 71:69, інформує прес-служба БК «Волиньбаскет».

Волинські шанувальники баскетболу з нетерпінням чекали на протистояння Луцька та Дніпра. І нехай у суперників нині полярні завдання й проблеми, та побачити наживо підопічних Дениса Журавльова – охочих було чимало. Головною ж інтригою п’ятничного вечора було те, чи зможуть гравці Дмитра Чайковського дати бій одному лідерів Суперліги Парі-Матч.

Зі старту гості вирішили показати, що приїхали не відпочивати, тож рвонули 1:4. Треба визнати, що лучани відчутно хвилювалися. Однак господарі швидко зібралися й наздогнали 5:4.

Дніпряни знову ввімкнули швидкі передачі і знову відірвалися (5:12), але волиняни вчергове дістали (10:12). Надалі в господарів було кілька нереалізованих атак, які, здавалося, «Дніпро» зупиняв із порушенням правил, проте у всіх трьох випадках суддівські свитки мовчали. Що ж, як кажуть, на розсуд…

Також треба визнати, що в «синіх» летіло практично все, тому перша десятихвилинка закінчилась із рахунком 16:25.

У другій чверті «Волиньбаскет» активніше застосував пресинг, і це дало результати – 23:27. Однак дніпровці підлаштувалися під такий стиль. Лучани стримували відрив опонентів хіба за рахунок влучності Олега Рудакова та відчайдушної боротьби Віктора Герасимчука. Тому вдавалося утримувати відносно невелике відставання. Тому на велику перерву команди пішли за 35:42.

У третьому періоді «Волинь» двома триочковими (Герасимчук, Шкондя) знову підібралася – 41:44. А коли Стас Дикий оформив 2+1, то глядачі завелися не на жарт – 49:51! Далі більше – Рудаков зробив 51:51, Моторчук 53:51, а Шкондя 54:51.

«Дніпро» довго оговтувався від такого нокдауна, тому на четверту чверть суперники виходили за мінімальної переваги вже «Волиньбаскета» 54:53.

Пристрасті завирували зі ще більшою силою, адже гості явно не чекали такої жаги та самовіддачі від лучан. Трибуни ж уже було не спинити – гравці господарів своїм характером заслужили справжні овації.

За 1:22 на табло горіли 66:66, і Павло Агапов (за відсутності Журавльова) взяв тайм-аут.

При 66:69 Рудаков за 40 секунд до сирени закинув з-за дуги – 69:69! А за 9 секунд Моторчук вивів уперед «Волиньбаскет» 71:69, і лучани таки вистояли! Довгождана вистраждана перемога.