USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Поліція оточила Театральний майдан: в іграшці шукали бомбу. ОНОВЛЕНО

1 Травня 2016 20:50
Територію навколо пам’ятника Лесі Українки огородили попереджувальною стрічкою, по периметру чергує патрульна поліція. Причиною цьому став іграшковий автомобіль, який залишили просто на постаменті – підозрювали, що іграшка замінована. Предмет знешкодили гідроударом.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини розповіли патрульні, які працюють на місці.

Причиною для виклику став іграшковий джип, ймовірно, на дистанційному керуванні. Іграшка стояла просто на постаменті, розгледіти посторонніх предметів під нею не вдалось.

Навколо загородженої території поступово зібрався натовп. Люди спостерігали за тим, що відбувається навколо. Проте підходити до загороджувальної лінії впритул ніхто не наважувався.

За станом на 20:27 екіпажі оточили центральну площу міста, людей просили обходити заборонену зону стороною. Зі слів патрульних, вже викликали спеціалістів-саперів, які, власне, проінспектують знахідку.

О 20:55 місцеві чули невеликий вибух. Очевидці кажуть, що попередньо до знахідки протягували щось на кшталт дроту. Очевидці почали підходити до постаменту, щоб сфотографувати місце вибуху.

Патрульні підтвердили, що іграшку підірвали, але після детального огляду з'ясували, що вибухівки там не було.

В коментарі виданню речниця поліції Луцька Ольга Бузулук повідомила, що буквально 10-15 хв тому вибухотехніки знешкодили предмет гідроударом. Небезпечних чи вибухових речовини там не виявили. Зараз на місці події вже зняли огорожу, лучани можуть пересуватися спокійно.



Окрім того, патрульні дякують лучанам за пильність і закликають дзвонити 102 в разі виявлення підозрілих предметів.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 31
Лучанин Показати IP 1 Травня 2016 20:58
Самооборона розбереться?
Ірина до Лучанин Показати IP 1 Травня 2016 21:33
матросова незнайшлося, трыпачы
Анонім до Лучанин Показати IP 1 Травня 2016 22:15
Краще перебдіть ніж недобдіть!!
міньор до Лучанин Показати IP 2 Травня 2016 12:37
Насправді бімба була під спідницею Лесі
дідо Показати IP 1 Травня 2016 20:59
Кононович?
Лучанин Показати IP 1 Травня 2016 21:13
Ніколайчук Рижков де бухають?
вавку Показати IP 1 Травня 2016 21:25
в головах шукати потрібно
! Показати IP 1 Травня 2016 21:27
Заберіть машинкууууу.не позорте поліцію.поверніть адекватних?
Олександр Показати IP 1 Травня 2016 21:30
Навіщо так багато фоток? Краще б пару відео камер з записом і нормальної чіткості поставили. Невже це така проблема у наш час? У місці, де постійно багато людей, де завжди проходять різні народні віча і зібрання уже давно потрібно мати камери. На будівництво різних комплексів гроші є? То нехай забудовники зробили б внесок у безпеку всього міста.
Во як Показати IP 1 Травня 2016 21:40
Яка країна такі й теракти...) Дитина забула машинку - теракт, йпта... А полісмени памперси оділи відразу...
кекс до Во як Показати IP 1 Травня 2016 23:47
я звичайно все розумію, але дитина не може забути машинку (класний великий джипік) на видному місці та й мама або тато дитини помітили б пропажу адже машинка не з дешевих по ній видно. і терористам(або мужикам які граються із бомбами) легше і безпалівніше заховати вибуховий пристрій у машинці,ляльці, або у коробці з-під цукерок. бо такі люди як ви зазвичай думають"ай хтось загубив", "в когось певно з сумки випало". маскування страшна штука. а поліцію обзивати- то не моя справа і розбиратись в ній не буду і не хочу
Ух ти до кекс Показати IP 2 Травня 2016 02:54
Да ну! В пісочниці, виходить, може забути, а там ні? І з яких то недешевих та машинка була? Вони зараз всі простим людям не по кишені, всі дорогі. Проте батьки дитини тепер точно знають де машинку забули.
сашко адекватний мен Показати IP 1 Травня 2016 21:55
Що ви піарите. Тепер всяке шобло буде визванювати і казати що щось заміновано.
Лучанка Показати IP 1 Травня 2016 21:59
Чоловік йшов біля мене і ніс цю іграшку, дуже дивно посміхався....Не розумію,чого він її там поклав....
Анонім до Лучанка Показати IP 2 Травня 2016 06:14
ти каще опис цього чоловіка сбу дай. ніж ла-ла
Анонім Показати IP 1 Травня 2016 22:20
повідомляє прес-служба 14 ОМБр на сторінці у Фейсбуці. Невже нікому не доходить, що Фейсбук це Руська заразі і руськи можуть все це читати.
В рот мнє ногі до Анонім Показати IP 1 Травня 2016 22:59
Вася ти папутал! Фейсбук це американська зараза яку придумав єврейчик Цукерберг і читати його можуть всі хто має доступ до інтернету!
Допитливий лучанин Показати IP 1 Травня 2016 22:31
Не на стільки важливо,але все ж,патрулькі стояли з проблесковими,а следакі без,це хіба не порушення? І взагалі,людє дивні: приїхали,зреагували,забезпечили безпеку - "погано" не приїхали би,або не перекрили б все так,як було - "за що їм грощі платять,крім селфі нічьо не вміють" Насправді,респект копам!
AСАВ Показати IP 1 Травня 2016 22:45
Ну а як ви думали? Посилені патрулі - особливі заходи безпекі!!! треба бовдурам і дармоїдам чимось гратись - ПІДРИВАЮТЬ ДИТЯЧІ ІГРАШКИ В ЦЕНТРІ МІСТА!!! ЦЕ СТОВІДСОТКОВА НОМІНАЦІЯ НА ЯКУСЬ АНТИПРЕМІЮ ЧИ В КНИГУ РЕКОРДІВ ДУРОСТІ! Скоро в дитячому садочку будуть терористів затримувати!!! Нам обіцяли зменшення кількості контролюючих органів і чисельності їх працівників а що відбувається - все збільшується і з швидкістю якій позаздрять ще деякі особливо небезпечні для нашої найдемократичнішої демократії диктатори. А ВОЮВАТИ НЕМАЄ КОМУ... І хто буде кормити всю цю МРАЗЬ??? Дітей з АТО в гробах привозять - батьки хоронять а горевать немає часу треба йти на роботу щоб КОРМИТИ СПРАВЖНІХ ЗАХИСНИКІВ ВІТЧИЗНИ - СБУ ПРОКУРАТУРУ ПОДАТКОВУ ІТД.Мусара старі назад лізуть - а СУДДІ ХТО??? А СУДДІ ТЄМУ ВКУРИ ЩО ВОНИ ТОЖЕ СКОРО НА ПЕРЕАТЕСТАЦІЮ ПІДДУТЬ І НЕ ВСІ ПРОЙДУТЬ - вони поможуть мєнтам а мєнти їм коли треба буде одних краснапьорих 10000 непройшло!!! який би той мєдвєдєв не був но він правільно сказав коли ще Саакашвілі в Одесу запригнув - ЦИРК ШАПІТО!!! Але щось несмішно...
Лучанин Показати IP 1 Травня 2016 23:02
Копи молодці! Професійно спрацювали
Ігор Показати IP 1 Травня 2016 23:23
Все правильно як зі сторони тих хто повідомив так і тих хто зреагував...в наш час слід бути дуже пильними, краще такий псевдо теракт аніж справжній
А Показати IP 2 Травня 2016 07:21
А кому той Луцьк треба? Ще мені 911.
пр Показати IP 2 Травня 2016 07:46
коментар було видалено
мен Показати IP 2 Травня 2016 09:15
Ми йдем в європу,поліція,х**о-майо,а таких необхідних речей,як сканер на вміст вибухових пристроїв немає... І це при нашій напруженні ситуації в країні! Я 5років назад гостював в Баваріі,там схожа ситуація була-на жд. вокзалі лежала коробка зпід лялькі,периметр огородили,за 10 хв.приїхала поліція з маленьким всюдихідом,він під'їхав,просканував і все. Хтось забув ляльку,і нічого не взривали! А в нас...??? Абідно і печально...
????? Показати IP 2 Травня 2016 09:46
В ночі чув вибух. Що вибухнув броня транспортер?
місцевий Показати IP 2 Травня 2016 12:29
Ось так і створюють напругу у суспільстві і навіть там, де цього немає але треба щоб люди налякані були і не розслаблялись. Ось це все на що ця влада здатна :( Не об'єднувати людей, а лякати і в чомусь когось іншого винуватити і їм так легше людей відводити у сторону від нагайних проблем України де вони не здатні щось якісне робити для людей цієї країни!
Лучанин. Показати IP 2 Травня 2016 12:47
Так йди і воюй,захищай жирних жидівських котів,а іншим не впарюй..
Валєрка Показати IP 2 Травня 2016 12:54
Та це Токарський не там припаркувався, а вони його гідроударом!
хах Показати IP 2 Травня 2016 18:22
м**ора показуху влаштували