USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Головний патрульний Луцька заявив, що на нього напали. ОНОВЛЕНО

23 Червня 2016 10:51
Чоловіка, який буцімто напав на начальника Управління патрульної поліції Олександра Вовченка, затримали у Луцьку. Про напад, який нібито трапився у ніч на 23 червня, повідомляє прес-служба патрульної поліції Луцька.

Відтак, згідно з інформацією патрульних, близько 1-ї години ночі, начальник Управління патрульної поліції Луцька Олександр Вовченко зі своїм заступником Дмитром Хмаруком службовим автомобілем об’їжджали місто, щоб проконтролювати ситуацію на вулицях.

Як запевняють патрульні, їх увагу привернула юрба біля одного з готелів на вулиці Набережній. Це були діти, які в супроводі дорослих зібрались біля туристичного автобуса, щоб їхати в подорож. Впевнившись, що все гаразд, начальник із заступником повернулись до свого автомобіля.

«Раптом двері «Hyundai Sonata» відкрив невідомий чоловік із собакою, схожою на вівчарку, та скомандував Олександру Вовченку вийти з машини. Отримавши відмову, громадянин схопив ножа та кинувся на начальника Управління.

Тієї ж миті Дмитро Хмарук вибіг з автомобіля та попередив, що стрілятиме, якщо нападник не зупиниться. Однак це не подіяло, так само, як і попереджувальний постріл заступника з травматичного пістолета в повітря. Тоді поліцейському довелось двічі вистрелити в чоловіка, перш ніж той кинувся тікати. За кілька метрів втікача наздогнали та затримали», - принаймні саме так описують пригоду самі патрульні.

На місце події викликали підкріплення та «швидку». Попередньо, нападник отримав легке ушкодження шиї. Його шпиталізували. Лікарі запевнили, що загрози життю немає. Неподалік місця події знайшли ножа.

Згідно з попередньою інформацією, перш ніж напасти на Олександра Вовченка, чоловік встиг сказати туристам, що в автобусі є вибухівка. Вибухотехніки оглянули транспортний засіб. На щастя, жодної загрози не виявили.

Натомість, Інфораційному агентству Волинські Новини з власних джерел стало відома інша версія щодо нічної пригоди, яка частково відмінна від версії патрульних. Отож про деталі нападу та чи був такий факт ІА Волинські Новини повідомить згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Вася Показати IP 23 Червня 2016 11:00
ковбои блин! а що то за поїздки дітей у 1 час ночі? Начальник патрульних вирішів що так все нормально!!!!???
Петрович до Вася Показати IP 23 Червня 2016 19:45
на Польшу папєроси возять
Поліція Показати IP 23 Червня 2016 11:24
Хто повірить в це. Крім Лапіна Вальчука
хтось Показати IP 23 Червня 2016 11:47
Повністю неправдива інформація: - копи були в цивільному одязі!!! - попередження про зброю не було!!! - стриляли вони в спину, коли чоловік тікав!!! Слава нашим копам..........
Підтримую до хтось Показати IP 23 Червня 2016 12:02
Окрім того, що значить поранення шию !!???Стіляти можна в кінцівки...
Місцевий Показати IP 23 Червня 2016 12:30
Повна брехня. Ці виродки були в цивільному, автомобіль Соната, яким вони пиїхали службовий, але чомусь був на білих номерних знаках (ліві номера). Після приїзду опергрупи цей дибілкуватий бодігард, який керує патрулями відігнав авто та переципив номера на сині мєнтовські, батькі дітей це все бачили. І на кінець, що тоо за проффесіонали, які зас*яли без стрілянини затримати якого старого дідка, а почали стріляти йому в спину. Прокуратура треба щоб розібралась. Бо Шпигп зас*ить Фацевича.
старец Показати IP 23 Червня 2016 12:52
а в 42м мой дед таких просто отстреливал...
Фацевич Показати IP 23 Червня 2016 12:52
Що це за новини такі буцімто нібито може в Рівному було можливо колись завтра . Будете знати напевно тоді і пишіть новини
111 Показати IP 23 Червня 2016 13:14
Вовченко - це диб*лк*ватий мєнт і вся ця поліцейська шайка. Нічого не змінюється, а прийшли ті, хто пікетував два роки тому УМВС або їх родичі.
мама Показати IP 23 Червня 2016 13:23
А,що то за батькти,що відправляють у час ночі кудись дітей та це у такий час.Яка ескурсія? Хто дивиться за нашими дітьми,кому вони потрібні.Безпека нуль,водії взагалі відморозки.Ні ума,ні розуму.Жах
Вася до мама Показати IP 23 Червня 2016 14:00
так Вовченко приїхав подивися, та вирішив що у 1 час ночі екскурсія дітей то є нормально та сів у машину. А "дед", той що потерпілий, з цим не погодився та почав перешкоджати нічній екскурсії , ПОЛІЦІЯ НЕ ПОЯЛАААААА та почала стриляти....(((
Ваня Показати IP 23 Червня 2016 13:53
Скільки вже можна об**рати тих патрульних. Такі критики-писаки як ви, тільки те і вміють як нити що в країні все погано і їздити в Польшу на клубніку. Підіть на службу в поліцію і покажів як правильно треба працювати і наводити порядок в країні.
Іван до Ваня Показати IP 23 Червня 2016 15:18
А скільки вже можна їх піарити, можливо правду пора про їхні подвиги писати?
віктор до Ваня Показати IP 23 Червня 2016 16:59
ТУДИ ЙДУТЬ ТІ ХТО В ЖИТІ ПРАЦЮВАТИ НЕ ХОЧЕ -
Щур Показати IP 23 Червня 2016 14:07
Шановні журналісти та візьміть інтервью у діда якого розстріляли недоумки нові поліцаї сфоторафуйте поранення, візьміть інтервю у свідків які бачили цей цирk тоді ви обєктивно висвітлите цю подію, ато ви з злочинців поліцаїв які вже за такий злочин мають бути затримані у СІЗО, то ви журналісти однобічно висвітлюєте роблячи тим самим з злочинців героїв, смішно дідусь напав на 2-х бугаїв!
Лучанин Показати IP 23 Червня 2016 14:50
Користуються своєю безнаказаністю, цивільний автомобіль різько став на службових номерах.
Лучанин Показати IP 23 Червня 2016 15:07
Опитати потерпілого. Де прокуратура . Шпота ти хто ?
юра Показати IP 23 Червня 2016 15:36
хто хто страус ....,
Тарас Показати IP 23 Червня 2016 16:15
Генерал Шпига, викличте на килим цих "діячів, ковбоїй, боягузів" та відтра***те так як колись за зальот вас тр**ав Сохацький. Докажіть, що ви генерал.
Лучанин Показати IP 23 Червня 2016 20:24
Що Ви пишете, який дід. Хлопець з 1990 р.н. А "доблесні" поліцейські вАм романи чи фантастику писати, така фантазія, ганьба, добре хоч не вбили.
Света Показати IP 23 Червня 2016 21:57
Живий, Слава Богу, а то коханка не пережила б!!!! Сама застрелилась би!!!
ЛучанкаL Показати IP 23 Червня 2016 22:04
нові поліцейські патрульні позорять поліцейську службу,дискредитують поліцію-міліцію яка навчалась чотири роки у вузах, формувалась на полігонах і гарячих точках - проти місячних слухацьких курсів,на яких напевне вчили "дихати так в трубочку",щоб не показувало скільки проміле в крові чи певно вчили як зупиняти машини,щоводій заплатив тисячний внесок в ятці з водою чи кавою,або взагалі заважати роботі оперативників,дільничих...Можна багато знайти того що не роблять нові патрульні,або їм не довели до відома функціональні обов'язки.Таке враження що вони вуличні підлітки, які вирішують діла по-пацанські, а не представники державної служби. Це думка виражена культурно, якщо б по простому- були би "мати"!
XL Показати IP 23 Червня 2016 22:26
Зазначена подія тест на принциповість та законність у прийнятті рішення прокуратурою. Кулі в спині "нападника" ніяк не можуть бути необхідною обороною двох беззахисних копів.
123 Показати IP 23 Червня 2016 22:30
Подія дуже схожа на ситуацію яку в свій час описував депутат Лозинський.
Ваня Показати IP 24 Червня 2016 08:54