USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Депутат вимагає з’ясувати, хто допустив ремонт Лесі Українки без тендеру

27 Липня 2016 20:58
8-мільйонний об’єкт поділили на декілька менших, таким чином уникнувши тендерної процедури. Відтак, вулицю Лесі Українки ремонтують фірми, які не мають на це права.

Про це йшлося під час чергового 11-го засідання сесії Луцької міської ради сьогодні, 27 липня.

Депутат Борис Смаль у своєму запиті заявив, що на вулиці Лесі Українки тривають ремонтні роботи, вартість яких становить близько 8 мільйонів гривень. Разом з тим, підрядник отримав це замовлення не проходячи тендерної процедури.

Кошторис по ремонту вулиці Лесі Українки розділили на декілька об’єктів таким чином, щоб уникнути тендерної процедури при закупівлі товарів та послуг. Це, з його слів, заборонено відповідно до ЗУ «Про державні закупівлі».
ЧИТАТИ ЩЕ: РЕМОНТ НА ЛЕСІ УКРАЇНКИ: 8 МІЛЬЙОНІВ НА 200 МЕТРІВ ВУЛИЦІ, БЕЗ ТЕНДЕРА

До слова, генеральним підрядником є фірма «Бетон брук сервіс». Проте жодної тендерної процедури цьому не передувало. Відповідно до ЗУ «Про здійснення державних закупівель» товари до 200 тисяч гривень та роботи вартістю до 1,5 мільйона гривень можна замовляти без тендерної процедури. Цим і скористались в міській раді – поділили 8-мільйонний об’єкт на декілька менших, таким чином уникнувши тендерної процедури.

Депутат вимагає надати інформацію про обставини, за яких допустили вищезгадані порушення та інформацію про посадових і службових осіб, які їх вчинили.

Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Анонім Показати IP 27 Липня 2016 21:11
Хто хто??!!! Романюк!
лучанка Показати IP 27 Липня 2016 21:34
це якби на громадському слуханні 26 липня лучани самі фахово не виставили претензії владі, то того запиту і не було! Влада відноситься до людей,як до тупого бидла, що жере гречку і макарони, а не як до юристів, екологів, журналістів, істориків, мистецтвознавців... Владці стоять рівнем нижче тих людей, інтереси яких вони насправді мають представляти.
Гроші не пахнуть... Показати IP 27 Липня 2016 22:36
ну хто хто...сєпари молодьіє з новини про Назара Ромавнюка...
Ахванасій Показати IP 27 Липня 2016 22:46
Мабуть все таки забрали окупанти базу відпочинку в Судаку, яка належала романюку.Куплена звичайно на чесно зароблені.Бо щось занадто бурхливу діяльність розгорнув.
Анонім до Ахванасій Показати IP 27 Липня 2016 23:31
Бідний той народ, у якого активний уряд.
Фільварок Показати IP 28 Липня 2016 09:20
Там той ремонт був необхідний, як зайцю повороти та стопи. Романюку відкати, а ви і далі скачіть по калюжах.
Джулія Показати IP 28 Липня 2016 09:54
А чи не пізно "пити Боржомі"?
нхя не смішно Показати IP 28 Липня 2016 10:08
Де прокуратура?- В "долі"?
Лучанин Показати IP 28 Липня 2016 10:58
В себе подвір'я бруківкою застеляв 8*14м все обійшлось чють більше 30тис грн.,все робили спеціалісти, сам з кавою і сигаретою тількі показував пальцем що я хочу.питання там що позолочену плитку будуть класти?нащо 8м?
Лучанин Показати IP 28 Липня 2016 11:02
Не написав ще що це і поребрики,відливи, відсів, і будівництво клумби в цю ціну мені стало під ключ