USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

У Луцьку бус перевернувся від удару з легковиком.ФОТО

27 Жовтня 2016 18:10
Дорожньо-транспортна пригода на вулиці Рівненській у Луцьку трапилася сьогодні, 27 жовтня, о 17.00.

Водій мікроавтобуса «Мерседес спринтер», рухаючись вулицею Рівненською, хотів здійснити поворот на вулицю Підгаєцьку. І, не надавши переваги у русі зустрічному транспорту, допустив зіткнення з «БМВ».

У результаті аварії бус перевернувся.

Медики кажуть, що від травм водіїв обох автівок уберегли подушки безпеки.

Наразі на місці працюють правоохоронці та швидка.

Через ДТП у творився затор і рух автотранспорту ускладнений.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
BMW Показати IP 27 Жовтня 2016 18:51
Мені здається кожна друга ДТП стається за участю БМВ. Совпадєніє ???
Водій Буса до BMW Показати IP 27 Жовтня 2016 19:52
Ні, аварії стаються через таких гонщиків на бусах, як я, а ще через рагулів на польських і литовських номерах
Лучанка до BMW Показати IP 27 Жовтня 2016 20:30
недаремно БМВ - "Боже меня встречай"... на
Анонім до Лучанка Показати IP 27 Жовтня 2016 23:35
По ходу ,Ви ніколи з НИМ не зустрінетесь.
bmw до BMW Показати IP 28 Жовтня 2016 15:27
недумав
ОЛЕКСАНДР Показати IP 27 Жовтня 2016 19:09
Явно зрозумів що біс повертав ліворуч і не пропустив BMW
Ко Показати IP 27 Жовтня 2016 19:25
Пора вже їх відкликати.
Об'єктивний Показати IP 27 Жовтня 2016 19:37
Що то за середні пальці у двох молодиків?
мах до Об'єктивний Показати IP 27 Жовтня 2016 20:21
шоб не наврочили)
Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2016 20:14
Проїжав повз, бачив. Дійсно, бус не пропустив бмв. Від себе особисто додам, хоч я не фахівець з ПДР, але водій буса просто т*пий р*гуль, який пересів із підводи.
Nemo Показати IP 27 Жовтня 2016 20:54
І знову BMW учасник ДТП...
луцьк рульний Показати IP 27 Жовтня 2016 21:18
Водятел на бусі! Це ж треба таким тупаком бути! Чи воно ПДР не знає скоріше за све і так катається! У нього хоч є водійське посвідчення? :)
анонім до луцьк рульний Показати IP 28 Жовтня 2016 12:49
не можна робити відразу такі висновки про водія буса! від такого ніхто не застрахований! а хто прав, а хто ні..нехай виясняє поліція!
Петро Показати IP 28 Жовтня 2016 01:40
А я дивлюсь в БМВ вид такого удару майже не мае пошкоджень ні в одніх дверах не піщли зазорі і бампер цілий! Починаю поважати БМВ і як будуть такі кошти постараюсь купити такє авто.
ASP до Петро Показати IP 28 Жовтня 2016 09:23
Як і будь які інші сучасні авто .
Дима Показати IP 28 Жовтня 2016 08:44
На бусі видно що тупі по*шуки. Ганяють як наїздники. Тільки барига купить була.
Дима Показати IP 28 Жовтня 2016 08:46
Ще й середні пальці крутять уроди безтолкові. Тільки те і вміє що сісти бандою і з тупими мордами в Польщу за га*ном летіти.
Водій bmw Показати IP 28 Жовтня 2016 09:41
В мене теж Бмв на Лт номерах, читаю коментарі то враження склалось, що пишуть їх або задроти, які човпуть цілий день комп'ютер лома, або олені бл...ять яких жаба давить що їздить на тій же бмв тільки за 10 тис $
Андрій до Водій bmw Показати IP 28 Жовтня 2016 11:49
Нервовий ти якись,нікого жаба за твоє відро,яке ти будеш просити невдозі взяти на шрот хочаб за 100 баксів,не давить! як нині кажуть "узбагойся" ,та закарбуй собі на лобі-"Держава самий великий шулер - іграшки з нею сама велика дурість!" Ніколи ці литовські машини не будуть узаконені,не надійся! Мова йде про порушення,причому ГРУБЕ порушення правил,правило правої руки не знає лише той ,хто взагалі в школу не ходив!
911 Показати IP 28 Жовтня 2016 10:07
Дана ситуація говорить про те що водіїї купують права і доказом є дані ситуації. Як можна непропустити автомобіль котрий являється при повороті перешкодою з правої сторони. Це є ще раз доказом що водії купують права і незнають навть елементарних правил. А відносно автомобіля на Якому їздять водіїх жодного відношення. Хоч комбайном ситуація говорить сама за себе- ігнорують елементарні правила дорожнього руху. Потрібно вводити як за кордоном перездач а правил дорожнього руху кожні 10років