USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Ігор Палиця відмовився від мандата

27 Листопада 2014 15:38
Голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця, обраний народним депутатом від "Блоку Петра Порошенка", відмовився від депутатського мандата. Про це він повідомив у мережі.

"Вчора Ігор Палиця зустрічався з Президентом України Петром Порошенком. Прийняли рішення про те, що Ігор Петрович продовжить свою роботу на посаді голови Одеської обласної державної адміністрації", - йдеться у повідомленні.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
місцевий Показати IP 27 Листопада 2014 15:56
Нічого дивного, Одеса привабливіша за Луцьк!:)
НЕМІСЦЕВИЙ до місцевий Показати IP 27 Листопада 2014 16:13
...............І ДО ЧОГО ТУТ ТВОЄ привабливіша ? стаття зовсім про інше !!!
Дончанин до НЕМІСЦЕВИЙ Показати IP 27 Листопада 2014 17:01
Ты не понял, кому Одесса привлекательнее Луцка, місцевий имеет ввиду Киевскую власть. по той простой причине, что Палице до сих пор удавалось удерживать Одессу как массовых выступлений как одной так и иной стороны. Иными словами, Палица сейчас находится на месте более важном для нынешней власти, чем еще одна "тушка" в парламенте.
немісцевий до місцевий Показати IP 27 Листопада 2014 17:47
А там ще є Одеський припортовий завод...
Ковекльчанин до місцевий Показати IP 27 Листопада 2014 20:10
Дурнику а до чого тут Луцьк? В нього питання було Київ чи Одеса. А Луцьк до то Лапіна
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 17:00
це означає, що забудьтесь про благодійний фонд у тих розмірах фінансування, що було досі. тепер, видно, буде луцьк підтримувати в тому числі і фінансово великий ідеолог-борець ляпін. ура!!!!!
Лучанин Показати IP 27 Листопада 2014 17:35
О як волинські новини вправно видаляють коментарі про палицю. Звичайно краще ж в Одесі сидіти бабло дерибанити.
розум до Лучанин Показати IP 28 Листопада 2014 21:28
Особисто знаєш
смотрящий Показати IP 27 Листопада 2014 17:51
На сторожі корита Коломойского
розум Показати IP 27 Листопада 2014 19:26
А волинянам все не так. Молодець Палиця. Де б не був він веде себе як розумна людина, мудрий керівник, професіонал. Щиро радий за нього. Одесити більш вдячний народ. Успіхів Вам, Ігоре Петровичу.
Ковельчанин до розум Показати IP 27 Листопада 2014 20:11
Зайди в бухгалетрію отримай за пост
розум до Ковельчанин Показати IP 28 Листопада 2014 20:37
Уяви собі, це моє власне переконання, і ніхто мені не платить, а ти судиш по собі. Ось такі як ти продажні і продали Україну.
лучанин до розум Показати IP 28 Листопада 2014 00:22
коментар було видалено
555 Показати IP 27 Листопада 2014 20:27
Шкода, що за цих недалекоглядних лучан і обмеженого мера звмість Палиці ми получили артіста-Лапіна. Час покаже хто і що зробив для міста...Досі стидно за наш психоз...А одеситам повезло!!!! Ігоре Петровичу успіхів! І нас не забувайте...
Хлоп до 555 Показати IP 29 Листопада 2014 09:56
То можливо саме зараз i час довести "необмеженiй" панi Констанкевич нашу помилку? Не допустити до новоi, пiд час виборiв мера? Де на черзi дитячий майданчик? Чи зараз час для "пошукiв" пана Полiщука?
Степан Бандера Показати IP 27 Листопада 2014 22:42
Ризиковане рішення, бо через півроку Коломойський з Порошенком горшки поб*ють і Палицю турнуть з Одеси. І не депутатства, ні омріяної недоторканості. Тому за півроку треба відбити п*ятирічку тушкування в ВР. А цитата з Фейсбука доводить, що в соцмережах сидить найнятий писака, який пише за Палицю. А тут в 3 особі замість першої написав і проколовся.
Лось Показати IP 28 Листопада 2014 12:17
особисто спілкувався з Палицею в Фб. Ти, Степанко, попробуй. Тобі теж відповість, коли будеш нормально питати, Він простий хлопака. І найбільший меценат. Спитайте будь-якого студента. Правильно вибрав. Він там потрібніший.