USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Ващенюк може стати радником міністра

25 Квітня 2014 10:24
Екс-начальник управління охорони здоров’я Волинської ОДА у найближчий час може стати радником міністра охорони здоров’я.

Про це сьогодні, 25 квітня, розповів екс-губернатор Борис Клімчук. Він висловив невдоволення тим, що багатьох очільників

обласних управлінь, які не були членами Партії Регіонів, змушують писати заяви на звільнення. З його слів, зокрема, Ігор Ващенюк ніколи не був регіоналом, натомість є кваліфікованим менеджером у сфері медицини.

«Його Бондар привів. При Романюку Кровавом працював, при Боріскє Втором працював, а зараз вигнали. Не розумію, чому?», - зазначив Борис Клімчук.

З його слів, колишній головний медик Волині, «прийшовся до двору»

у Києві, де невдовзі може стати радником міністра охорони здоров’я.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Гость Показати IP 25 Квітня 2014 10:27
Ото да, хабарник і здирник, олігарх і пристосуванець .Так,як він крав ніхто не вмудриться.Коли вже вас усіх Бог накаже.Що ж міняється люди, коли знов у владі ці брехуни і ворюги.
Бог до Гость Показати IP 25 Квітня 2014 10:38
Телепню, коли вже ти зрозумієш, що я наказую твоїми руками?
медик Показати IP 25 Квітня 2014 10:30
О то оплеуха нинішній владі в області, що кадрами розкидаються! Ващенюк у ПР не був і "новій" владі у Києві у пригоді став, а ви тут...діліть і призначайте неуків і далі! Ганьба!!!
віктор Петрович Показати IP 25 Квітня 2014 10:37
всі корупціонери чомусь при владі то ви ще з росією боретесь а в себе не можете порядку навести половина українців не хоче жити з такими брехунами -корупціонерами які обкрадають людей і праця їхня не ціниться а багачі їздять на крутих машинах відпочивають за кордоном патріоти чомусь не віддихають в україні а їздять за україну діти вчаться їхні в україні. напевне в україні найлегше бути у корита тупим і красти гроші у простих людей і потім ще закликають хлопців захищати Україну чому ви і ваші синочки не захищаєте те де ви розбагатіли і корупція і далі процвітає незважаючи на владу!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
він до віктор Петрович Показати IP 25 Квітня 2014 10:40
так що ти конкретно хотів сказати про Ващенюка, Петрович?
йован Показати IP 25 Квітня 2014 10:39
багато толкових профі позвільняли нізащо. Якщо був в регіонах, публічно висловлювався в підтримку ПР, то так. А якщо мовчки тягнув лямку, справлявся- хай би і далі пахав
Реаліст Показати IP 25 Квітня 2014 10:43
Люди, ну коли ж ви всі зрозумієте що все що почалось з виступів людей за вступ України до ЄС переросло в великий ДЕРЕБАН влади і впливів. Дуже шкода і прикро що люди загинули тоді на майдані і гинуть зараз на сході лише тому що кучка злодіїв лізе у владу, до корита. Так при владі були злодії, корупціонери, хабарники але ж ми всі це все підтримували і продовжуємо це все підтримувати. Ще Ющенко кричав що бандити сидітимуть в тюрмах, ну і ?????????? Одна Юлька і Луцик посиділи трохи, а чому решта на волі??? А тому що всі вони з одного корита їдять і доять один народ. І ніколи крук крукові око не виколе. Жаль.
Ваня Показати IP 25 Квітня 2014 11:55
До реаліста цілком згідний з тобо цілком. Що ми можемо протидіяти цій хитрій,корупційній банді.нас гноблять так,що несила терпіти.Я правцював у обласній лікарні з Сидором таким же ворюгою і казнокрадом.Сам пішоі,бо думав,що зірву його чи пристукну чим. Всіх розумних лікарів,які дійсно робити щось для людей повиганяв. І ніхто його не жене,сидить далі,ще не вдавивсяю І дивитися на це зараз вже не має сил.Котчати хочеться на весь світ.А змін,то нема. Цей Ващенюк хай краще зі своїм синком -наркоманом розбереться. Гидоти гіршої від нього вже не має.А його в міністерство.Нічого не змінилосЯ і не зміниться.Люди ми нікому не потрібні лиш самі собі,Ніхто про вас не піклується,їхня ціль ГРОШІ.Все не можу писати,бо розірветьс серце.
Медсестра до Ваня Показати IP 19 Травня 2014 18:40
У Ващенюка дві дочки, який син-наркоман??? Навіщо завідомо брехню писати.
Іван Показати IP 25 Квітня 2014 12:23
А Ващенюк спеціаліст того, що кілька років просидів у чиновницькому кріслі? Він ніколи не знав, що робиться у лікарнях, всі цифри і проблеми озвучував його заступник Грицюк. І тепер Ващенюк іде на повишеніє, бо не був у ПР. Що за принцип призначення на посади - за квотами партій, по домовленостях?!!
для Вані Показати IP 25 Квітня 2014 13:00
Дивися за своїми синами та доньками..........Ващенюк професіонал нехай йому щастить
Юрій Показати IP 25 Квітня 2014 13:04
Всі гниди клімчуковські при посадах
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 16:14
У міністра охорони здоров’я немає радника, в нього є заступник
правда Показати IP 25 Квітня 2014 17:10
Ну як в міністра такі радники , то він багато наробить! Х- ня одне слово!!!