USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Кому належать білборди у Луцьку

25 Листопада 2014 20:58
За станом на серпень 2014 року у Луцьку було 406 діючих дозволів на розміщення рекламних щитів. Серед власників і офшорні компанії, включно з тими, що із села Нові Петрівці, відомого "Межигір’ям" Віктора Януковича, - повідомляє «Четверта влада».

Чи не найбільше дозволів на розміщення зовнішньої реклами у вигляді білбордів (55) надано дочірньому підприємству «Біг Борд». Підприємство зареєстроване у Нових Петрівцях під Києвом, а його ниточки через ряд компаній, зокрема й кіпрських, ведуть до Лондона.

Проте, це не єдина компанія з тих, які утримують білборди у Луцьку, і ниточки якої ведуть до Кіпру. Ще одна така київська компанія - ТОВ «Довіра Аутдор», у якої 20 дозволів на розміщення білбордів в обласному центрі Волині. Ця фірма зареєстрована у Києві Ситником Олександром Даниловичем та компанією «Акютел ЛТД» із Кіпра.

Цікаво, що Ситник Олександр має зв’язки до ще однієї фірми, яка отримала 20 дозволів на встановлення зовнішньої реклами в Луцьку, - ТзОВ «Комтех Аутдор». Серед її засновників значиться троє людей: головний редактор газети і видавничого дому «Галицькі контракти» Іванов-Малявін Сергій Вікторович, директор ТОВ «Українське рекламне агентство «Галицькі контракти» Одинець Віктор Іванович та вже згаданий Олександр.

Ще одна компанія, що пов'язана з Кіпром, -ТзОВ «ОКТАГОН-Аутдор» (отримала 28 дозволів).

Серед інших компаній, які отримали чимало дозволів на встановлення рекламних щитів у Луцьку, також ПАТ «Волинь-авто» та ПП «Автосалон «Сафрон» (по 7 дозволів), ПрАТ «Глорія-імпекс» (12 дозволів), ПП «Рекламне агентство «Міст медіа» (24 дозволи), ТОВ «Рекламне агентство «Стар» (19 дозволів), ТОВ «Брендборд» (15 дозволів), ТзОВ «Волиньборд» (12 дозволів), ТзОВ «Наша справа Аутдор» (27 дозволів), 16 дозволів – у ТзОВ «Рекламна агенція ЕмСі Груп», 15 – у ТзОВ «Спільне підприємство «Янікс», 14 – у ФОП Тарасюка Олега Миколайовича.

Цікаво, що 3 рекламних щити, два з яких – подвійні, має Волинський обласний благодійний фонд «Рідна Волинь».

Із повним списком компаній, які отримали дозволи на встановлення зовнішньої реклами, у вигляді білбордів, у Луцьку та адресами їх розміщення можна ознайомитися нижче.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
роман Показати IP 25 Листопада 2014 21:02
Цього білборда вже давно немає в луцьку
лучанка Показати IP 25 Листопада 2014 21:30
звичайній людині(без звязків і відката) про такий дозвіл тільки мріяти залишається...Чому у цій країні є певні напрямки діяльності, де заробляти можуть лише обрані ще й досі...
лучанин Показати IP 25 Листопада 2014 22:04
херасє.. скільки тої х-ні понаставляли... от чого такий бізнес не належить держаній структурі..? .. і прибутки в бюджет..
анонім до лучанин Показати IP 25 Листопада 2014 22:17
або надати такі дозволи учасникам ато (допомогти створити власну спаву), які частово втратили працездатність ! Тим самим надавши їм реальну можливість достойно жити і працювати (ще й бути платником податків!) От з таким видом діяльності ці люди реально можуть займатися, держава могла б таким чином допомогти людям які віддали своє здоров'я за нашу Україну!
Анонім до анонім Показати IP 25 Листопада 2014 22:30
Придурок, чи що...Які учасники АТО, навіть правосеки зі Свободою цей ринок віджати не зуміли. Хто жив, той і далі жити буде, а хто лапу смоктав, той і далі буде цим займатись.
дзеркало до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 08:44
Це як так віджати? То чим тоді ці правосеки і Свобода від Януковича відрізняються? Нічим!!! Бо використовують момент для свого збагачення, що в черговий раз доведено такими "писаками"!:) В країні йде переділ бізнесів впливу, але прості люди платять за це своїм життям! І це "революція гідності"? Це "революція негідників"!!!
анонім до дзеркало Показати IP 26 Листопада 2014 11:15
учасники ато( які часто і не по своїй волі туди пішли ), які втратили частково свою працездатність хіба не є звичайними людьми, яким так само треба думати як жити далі (Багато в нас пидприємств, які б взяли їх на роботу???А цим і мають займатись чиновники на місцях!!!Це одна з ідей ,що під силу таким людям! Зрозуміло, що далеко не всі дозволи видавались по закону, то чому б частину не відкликати?
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 07:20
Стільки реклами,які то гроші!!!! І йдуть ті гроші в приватні кишені, а влада на що?! А доходи в місцеві бюджети?!
факт до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 08:47
А зареєстровані у Києві, а потім на Кіпрі і т.д. і т.п.... Тому податки в області і місті Луцьку не сплачуюються! Ну що тут казати - одна банда змінила іншу і так далі буде, а прикриватись "патриотичними" гаслами будуть! Це і ПС і Свободи і всіх інших стосується!!! Бідна Україна...:(
Волинь Показати IP 26 Листопада 2014 10:21
За кожен рекламний щит міськрада здерла хабаря 100-150 доларів, а дальше місту нецікаво, хто , коли і куди продасть біл-борди. Міськраді головне здерти хабар.