USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Лучани паркуватимуться біля ринків за гроші

28 Липня 2016 09:14
Відповідно до схеми організації руху для Центрального ринку передбачили платну стоянку. Схожий механізм напрацьовують і для Завокзального ринку.

Про це йшлося 27 липня під час сесії Луцької міської ради.

Депутат Олександр Волинець зазначив, що кілька місяців тому він звертався з запитом, що в районі Центрального та Завокзального ринків підприємці та відвідувачі, через брак паркувальних місць, просили зняти знаки заборони стоянки.
З часом це прохання задовільнили, проте, зі слів депутата, біля Центрального ринку знак «Стоянка заборонена» знову повернули. І тепер лучани скаржаться на те, що їм немає де залишити автомобіль, особливо у вихідні дні, коли відвідувачів на ринку особливо багато.

Міський голова Микола Романюк зазначив, що вже існує затверджена схема організації руху для Центрального ринку, відповідно до якої передбачена платна стоянка. Аналогічна схема вже «в роботі» і для Завокзального.

«На жаль, стоянок бракує. Хоча у всіх містах парковочні місця платні. Але, звісно, треба і безкоштовні», - резюмував Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Парковка Показати IP 28 Липня 2016 09:48
Та блін візьміть частину парку, зразу за центральним ринком і зробіть там стоянку, все одно там срач постійний. Борці за озеленення можуть тільки пікетувати і кричати, внести справжній вклад в збереження природи - читай поприбирати в природоактивісти не здатні.
Юрій до Парковка Показати IP 28 Липня 2016 13:01
А можливо варто частину ринку перев інше місце вивільнивши територію, для парковки? Чи всю історичну частину + парк перетворимо в базар?
АС до Парковка Показати IP 28 Липня 2016 17:56
Треба знести ці базари і не треба буде паркуватись от як проблема вирішується
лучани Показати IP 28 Липня 2016 10:25
Біля Варшавки достатньо стоянок.Бариги вимагають зняти знаки, щоб безкоштовно залишати свої авто на вулиці, а лучанам не можливо буде проїхати по К.Карого та Кравчука.
Луцьк Показати IP 28 Липня 2016 10:57
Хай поставлять паркомати дай збирають гроші. А то вже ок їла та міська рада і Романюк. Вже закони України геть хрен забили .і гроші з повітря хочуть брати. А то люди хочуть міська рада хоче вже гроші гребти. Якусь провірку з Києва прислалиб провірили
вован Показати IP 28 Липня 2016 11:00
Парковкі без обліку коштів (КАСОВИХ АПАРАТІВ) -ЗАБОРОНЯЄ ЗАКОН УКРАЇНИ.
Запаркований Показати IP 28 Липня 2016 11:24
Ви спочатку розберіться з приватним підприємцем, що "надає послуги" на Варшавському ринку "Пасаж". Оце відмивка бабла.... Хоче бере 7 гривень, хоче 14 як передоплату за наступну годину. Почнеш тих збирал пресувати, кажуть добре, давайте 7 гривень за 1 одну годину. Пішов шукати того підприємця по усьому "Пасажу" - все закрито! А бухгалтера порозбігалися як щурі, хто куди! Хотів вияснити як ціноутворення формується. Деяку інформацію отримав, ціну підняли, юо міська рада підвищила плату за оренду землі. Висновок - міська рада підвищила плату за оренду землі а підприємець заліз в кишеню людям. Хто постраждав? Підприємець? Міська рада? Для чого ці прокладки? Це ж облік надходжень дорівнює нулю, і податок він сплачує 100% як єдинщик! А скільки парковщиків ви звертали увагу? Якщо б показати усю готівку що збирається навколо базарів за паркомісця, та сплатити податок, впевнений, що дорога по Кравчука повз Варшавський ринок квітла б рожевою сакурою, а райські пташки купалися у фонтанах з мінеральною водою...
Хм? Показати IP 28 Липня 2016 11:39
"Міський голова Микола Романюк зазначив, що вже існує затверджена схема організації руху для Центрального ринку, відповідно до якої передбачена платна стоянка. Аналогічна схема вже «в роботі» і для Завокзального." Акцент на слово схема! А, і ще, схеми мають бути аналогічними!
Мутний до Хм? Показати IP 28 Липня 2016 13:18
Під словом "схема" міський голова мав на увазі "Схема організації дорожнього руху (схема ОДР) - графічний документ розроблений спеціалізованою проектною організацією в які намальовано розміщення парковки ( розмітка, паркувальні місця відповідні дорожні знаки ), яка обовя"зково погоджується поліцією та затверджується виконкомом міськради. Напідставі затвердженої схеми ОДР облаштовується парковка (платна або безкоштовна). Плату за годину паркування погоджується виконкомом. Якщо паркувальник не надає Вам паспорта парковки та рішення про погодження тарифу паркування то він є "чорним" і не має брати права з вас гроші - гоніть у шию та викликайте поліцію. Тариф паркування на сьогодні погоджено лише Ельбе яка болаштовує парковки біля старого базару (непутати з Скорпіоном). До речі по факту незаконного збирання коштів біля ТЦ Гостинець уже порушено кримінальне провадження. Як кажуть "Перший пішов".
Хм до Мутний! Показати IP 28 Липня 2016 16:03
Поняв, не дурак, дякую! А як приватними підприємцями біля Варшавського й Пасажу?
1111 Показати IP 28 Липня 2016 23:40
а скільки всього парковок по місту? а скільки легальних? ДЕ ІНВЕНТАРИЗАЦІЯ ???