USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Луцькі гімназії та ліцей – у сотні кращих шкіл за результатами ЗНО

22 Вересня 2016 07:00
Три луцькі гімназії та ліцей потрапили до рейтингу шкіл, учні яких найбільш успішно здали ЗНО-2016.

Результати українських шкіл представили у вигляді топ-100 на портал DOU.

Так, до сотні кращих увійшли:

39 місце – Комунальний заклад "Луцький навчально-виховний комплекс "Гімназія №14 імені Василя Сухомлинського" Луцької міської ради Волинської області";
49 місце – Волинський ліцей-інтернат Волинської обласної ради;
60 місце – Комунальний заклад "Луцька гімназія №21 імені Михайла Кравчука Луцької міської ради Волинської області";
77 місце – Комунальний заклад "Луцька гімназія №18 Луцької міської ради Волинської області".
У рейтингу враховуються всі отримані бали незалежно від предмета (за 200-бальною шкалою). Слід зауважити, що бали виставлені по так званій "рейтинговій шкалі" від 100 до 200 балів. Ці значення не можуть бути використані для оцінки реальних знань, але дозволяють виявити рівень школи або учня щодо всього масиву даних.

Рейтинг складений за середнім арифметичним від всіх отриманих балів з усіх предметів в результаті тестування. У рейтингу враховуються тільки школи, які представили як мінімум три учні на тестування.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Filed Показати IP 22 Вересня 2016 07:53
18 Гімназія набагато краща за 21,знову купили місце?
Батько Показати IP 22 Вересня 2016 08:20
А де славнозвісна гімназія №4 імені Модеста Левицького з армією "псевдомедалістів"
лучани до Батько Показати IP 22 Вересня 2016 08:53
4 школу директор перетворив на приватний бізнес. Авто за 25$ тисяч та нова хата. А жінка в облдержадміністрації прикриває. Зібрали 300 тисяч гривень на ремонт туалетів, а туалети далі смердять.
Мама до лучани Показати IP 22 Вересня 2016 18:23
Мій син закінчив саме цю гімназію. А донька навчається в 5 класі. Нікому ніхто не платив... Директор - дуже порядна людина, яку люблять і поважають діти! Не чорніть людей! Можливо, Вашу дитину "достойно" не оцінили? Шукайте проблему в дитині (або в собі!)
123 Показати IP 22 Вересня 2016 08:54
А що ваша гімназія18 хто заплатить той і здав хто не заплатив на чотири сторони тільки чуєш від батьків хто скільки бере і за який бал не гімназія а вимагання грошей одним словом
18 до 123 Показати IP 22 Вересня 2016 11:12
А ви видно,поганенько вчилися,жодного розділового знаку!!!
мама Показати IP 22 Вересня 2016 09:04
корумповані поборники №21 та №4, жесть
Мама інша до мама Показати IP 22 Вересня 2016 18:25
А Ваші діти і 21 і 4 гімназії закінчували?ні? Тоді мовчіть!!!!
Уважний Показати IP 22 Вересня 2016 09:42
Шановні коментатори! Більшість батьків хочуть щоби їх діти навчалися в гімназії, бо розуміють, що тут вони гарантовано отримають міцні знання. Навіщо такі коментарі до статті, де показані успіхи випускників цих закладів?
ото ж Показати IP 22 Вересня 2016 10:01
а по місту такий престиж навчатися у №4 та №1 - по факту виходить зовсім не так .
кузя Показати IP 22 Вересня 2016 10:50
а я люблю нашу Луцьку гімназію №21 імені Михайла Кравчука!!! і пишаюся тим, що мої двоє діток ходять саме до цієї школи!!!
Мама випускника Показати IP 22 Вересня 2016 12:25
Знання та вимоги , що надаються в гімназіі №18 дають можливість випускникам 100% поступити в вищій навчальний заклад.
123 до мами випускни Показати IP 22 Вересня 2016 20:32
я вам скажу незнаю які знання дає 18 гімназія но вимагають грошей добре вчишся до четвертого класу заплатив йдеш в пятий не заплатив в другу школу чого випускники всі поступили на платний а не на державний бо знань не достатньо