USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку бойкотували «Там-Там»

25 Квітня 2014 11:40
Молодь Луцька провела флеш-моб у найбільших супермаркетах обласного центру, заключною його точкою став гіпермаркет ТАМ-ТАМ. Перед цим лучани навідалися до Просто Маркету та Нашого краю. Активісти намагалися звернути увагу українців на те, щоб люди не купували товари з Росії, адже це, певною мірою, є підтримка окупанта.

Плакати «Спонсоруєш окупанта – кров українців на твоїх руках» виставляли перед магазинами представники громадської організації «Іскра» сьогодні, 24-го квітня.

Як і в двох попередніх точках, порушень в маркеті не виявили, однак, зі слів організатора акції, були проблеми із охороною. Остання не хотіла впускати молодь в магазин, мовляв, про такі речі варто домовлятися заздалегідь. Проте активісти переконані: за таких обставин усі можливі порушення можна приховати. Зрештою, учасники флешмобу зайшли в маркет як споживачі, роздали агіт-листівки, та перевірили, чи не переклеєні штрих-коди на товарах. На щастя, такого не виявили.

«Ми хочемо, аби наші краяни купували українські товари й бойкотували російські», - каже голова громадської організації Андрій Отченаш.
Зі слів юнака, купуючи 5 шоколадних батончиків «Снікерс», український споживач «оплачує» росіянам виготовлення однієї кулі для «зелених чоловічків».

Організатори флеш-мобу кажуть, що такі акції по місту даються не просто, адже біля супермаркету «Просто Маркет», який знаходиться на проспекті Молоді, до них вийшла з магазину жінка, виганяла їх та погрожувала викликати міліцію.

Громадські активісти кажуть, що такі акції будуть проводити й надалі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Лучанка Показати IP 25 Квітня 2014 11:44
Прошу вас люди добрі не їздіть на автотранспорті, ходіть пішки. Весь бензин з російської нафти.
віто до Лучанка Показати IP 25 Квітня 2014 12:10
ще про газ згадайте. Навіщо виставляєте свою тупість на загал?
Анонім до віто Показати IP 26 Квітня 2014 08:21
Покажіть свою мудрість. Дайте відповідь по темі. Ато звикли тільки образами, або як шакали - зграєю і битами, бо мозгів на чесну полеміку не вистачає.
Анонім до Лучанка Показати IP 15 Квітня 2016 21:47
Лучанка вам бачу дуже смішно!Яб хотів би побачити.Як би сепари прийшли до вас в квартиру,і щоб ви робили"сміялись чи плакалиб".
вкусняшка Показати IP 25 Квітня 2014 11:45
Ох як я люблю Снікерси і Марси...!!! Ням-ням!!!
фашист до вкусняшка Показати IP 25 Квітня 2014 22:15
коментар було видалено
Петро Показати IP 25 Квітня 2014 11:51
Повністю підтримую проведену акцію, я з Вами, тримайтеся Ви майбутьнє процвітаючої України! Слава Україні!!!!!!
саша луцьк до Петро Показати IP 25 Квітня 2014 14:42
коментар було видалено
Лучанин до Петро Показати IP 26 Квітня 2014 08:23
Мабуть наїхали на Там-там як на Лукойл. Тіпа - дайте грошей на революцію, армію, вибори, майдан чи ще шось. А ті їх послали. Ах так! Значить будем блокувати. Хоч відео наїзду покажіть - разом посміємось.
лучанка Показати IP 25 Квітня 2014 12:04
Дорогенький в армію не маєш бажання, захищати батьківщину, чи там не цікаво немає піару?
настя в Показати IP 25 Квітня 2014 12:23
чому я маю підтримуват цю акцію продукція росії іноді краща за нашу то чому я маю купляти гірше ради принципа дійсно вище написали що не їздіть на машинах переходьте на ноги і ходіть пішки хай вас хоч люди побачать а то сидити і спите в тих машинах я за кращу якість а не за принцип деяких людей
123 до настя в Показати IP 25 Квітня 2014 15:52
Чому українські танки і літаки не відмовляються він палива з російської нафти, а я повинна відмовитись від снікерса? Справді, чому бидло, яке думає лише про задоволення своїх матеріальних потреб, повинне дбати про якісь там загальнонаціональні інтереси.
фашист до настя в Показати IP 25 Квітня 2014 22:17
коментар було видалено
лучан Показати IP 25 Квітня 2014 12:24
історія є ітосрія а людям нічим зайнятись краще б побороли корупцію в україні і в луцьку а то що небудь аби показали
відаючий Показати IP 25 Квітня 2014 12:25
коментар було видалено
Волинь Показати IP 25 Квітня 2014 12:31
Біля там-таму актуальний банер: НЕ КУПУЙ у Фірташа , НЕ СПОНСОРУЙ СЕПАРАТИСТІВ .
Каникулы Показати IP 25 Квітня 2014 12:39
Почему дети не в школе?
школа до Каникулы Показати IP 25 Квітня 2014 12:53
Бо у школі не платять, а Гузь вже у кабінеті розсівся з планшетом грається, то кому ходити?!:)
ЛАБУС Показати IP 25 Квітня 2014 12:50
КУПЛЮ РЕЖИМНЫЕ ДОЛОРЫ ЯНУКОВИЧА ПО 8 50 ПРОДАМ МАИДАНУТЫМ ПО12 00
фашист до ЛАБУС Показати IP 25 Квітня 2014 22:14
коментар було видалено
Факт Показати IP 25 Квітня 2014 13:42
Назвіть мені хоч один прийнятий Закон за нової "влади", який посприяв би українському виробникові, підприємцеві, робітникові. Таких НЕМАЄ! Тому, дітки, вчіться дивитись не до сусіда, а собі хоча б під ноги якщо дальше неуцтво не дозволяє.
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 14:09
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 14:16
коментар було видалено
Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 14:24
Коли ці діти заспокояться. В школі вчаться ще? Чи може студенти, з яких державі ніякого доходу. Та бойкотуєм. Все давайте бойкотувати. Нехай закривається. Їм то що, що хтось там працює. Де береться така тупа молодь.
Депутатка до Анонім Показати IP 25 Квітня 2014 21:33
ТУПИЙ СКОРІШЕ ТИ, І ЩЕ ПЕВНА КАТЕГОРІЯ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ДУМАЮТЬ ТАК ЯК ТИ. бО САМЕ ТАКІ ЯК ТИ ПРИЧЕТНІ ДО ТОГО, ЩО ТВОРИЛОСЯ ВСІ ЦІ РОКИ В ДЕРЖАВІ. "...чИ МОЖЕ СТУДЕНТИ, З ЯКИХ ДЕРЖАВІ НІЯКОГО ДОХОДУ..." - І ТОБІ НЕ СОРОМНО. А ЯКИЙ ДОХІД ДЕРЖАВА ПОВИННА МАТИ З НИХ? ДЕРЖАВА ПОВИННА ЇМ НОРМАЛЬНУ СТИПЕНДІЮ ПЛАТИТИ В ПЕРШУ ЧЕРГУ, АЛЕ НЕ ПЛАТИТЬ. ТОМУ ДОБРЕ, ЩО ВОНИ СВІДОМО ПРОВОДЯТЬ ТАКІ АКЦІЇ, ЩОБ ЛЮДИ ЗАДУМАЛИСЯ, ЩО НАРЕШТІ ТРЕБА ЩОСЬ ЗМІНЮВАТИ. БО У ДЕЯКИХ ЩЕ І ПІСЛЯ МАЙДАНУ Я ТАК БАЧУ ЗІ СПРИЙНЯТТЯМ РЕАЛЬНОСТІ НЕ ВСЕ В ПОРЯДКУ, НЕБЕСНА СОТНЯ З СУМОМ СПОСТЕРІГАЄ ЗА ТИМ, ЩО В ЧАСТИНИ УКР. НАСЕЛЕННЯ ЩЕ НЕ ЗНИК СИНДРОМ БАРАНІЗМУ.
Справедливість. до Анонім Показати IP 15 Квітня 2016 22:00
Молодь не тупа!-це ви тупі!,виж самі продаєтесь за гречану крупу і через вас страждає молодь!!!
Сонячна Показати IP 25 Квітня 2014 14:34
Бо ж мабуть не за ідею малюють плакати....гірко..гидко
саша Показати IP 25 Квітня 2014 14:43
коментар було видалено
Зоряна Показати IP 25 Квітня 2014 15:06
краще б закликали до миру і були б розумнішими. А то провокують. Яка різниця хто виробник якщо споживач вибере краще . Якщо польське гірше то українське беруть і російська продукція є досконалою і кращою не граймо в ігри
ТАРАС БУЛЬБА Показати IP 25 Квітня 2014 15:57
НУ ШО СЫНКУ ПОМОГЛИ ТЕБЕ ЛЯХИ америка с вас хохлов дурачков смеется поставив во власть своих людеи они ждут когда вы убивать будите друг друга
Лучанин Показати IP 25 Квітня 2014 16:48
Дивуюсь таким "акціям", їм що робити нічого, бойкотують студенти, школярі, молодь, пішли би краще реальну користь для міста робили, НЕХАЙ РОБЛЯТЬ НАШЕ МІСТО ЧИСТІШИМ!
віра Показати IP 25 Квітня 2014 17:05
МолодцІ,молоді люди! За вами майбутне! І не слухайте цих д- нів!
кхем до віра Показати IP 11 Травня 2014 14:11
Чистішим?ЧИСТІШИМ? Я не із цих людей,але ми від школи робили місто чистішим і знаєте,коли ми лазим по траві і збираєм окурки і папірці проходить якась скотина і кидає це прямо у нас під носом.Я знаю людей які малювали ці плакати і вони хоча би не смітять,це вже робить наше місто чистішим,це ви говоріть цим свиням,які забруднюють його.
до таких як настя Показати IP 25 Квітня 2014 20:48
Боже милий, путлер нищить матінку УКРАЇНУ, за його наказом (довгорічною підготовкою) брутально вбито ЦВІТ НАЦІЇ! Та подавіться ви тими кацапськими снікерами! Нема ніякої гордості, ніякої любові до своєї країни!
ще один Показати IP 25 Квітня 2014 22:10
нероба на фото.Украина петьку цвіллю покриется з такіми ледацюгами-крикунами
до таких як настя Сь Показати IP 25 Квітня 2014 22:55
Вы, наверное, съели что-то несвежее... Галлюцинации мучают. И как ваши руки поднялись печатать такие пожелания Насте, высокодуховное вы существо? А ведь все возвращается бумерангом. Не забывайте об этом!
Лучанка Показати IP 26 Квітня 2014 06:57
До фашистів, ідейних нероб. Ви не з плакатами бігайте, не гроші видурюйте у чесних і довірливих громадян, не вициганюйте у європи копійчину (безкоштовний сир у мишолапці), а ідіть працюйте, в армію, робіть наші товари кращими за російські і не потрібно буде бігати з плакатиками. А у таких ледацюг і любителів халяви ніколи нічого доброго не буде.
до Андрій Отченаш Показати IP 28 Квітня 2014 09:25
А ти чи твої однодумці запропонували якісну заміну цим товарам??? У мого знайомого в дитини немає алергії тільки на одну кашу котра є російського виробництва (фірма нестле) так от завдяки Вам він цієї каші в Луцьку знайти не може. Пане Андрій Отченаш прийдіть до нього і поясніть 5-ти місячній дитині що вона голодна тому, що це товари окупантів. Виключіть газ, викиньте газові плити та котли, спаліть машину, не їздіть на газельках, камазах і.т.д бо це все від окупантів. А, ще давайте здеріть усі дороги в місті і в області, зруйнуйте заводи, фабрики, школи і т д БО ЦЕ ВСЕ ЗБУДУВАЛИ ЗА ЧАСІВ СССР а він такий поганий той союз був..... але от покажіть панове що за часів незалежності збудовано? А НІЧОГО !!! Тому розуйте очі і живіть достойно! НЕ МОЖЕТЕ ЗАПРОПОНУВАТИ НІЧОГО КРАЩОГО ТО НЕ РУЙНУЙТЕ ТЕ ЩО Є !
Анонім Показати IP 30 Квітня 2016 05:06
А я якого часу торгова марка наш сік виготовляється в Росії?