Луцькі волейболістки поставили рекорд у Суперлізі

31 Жовтня 2014 22:00
У першій зустрічі четвертого туру луцький ВК «Континіум-Волинь-Університет» здолав «Педуніверситет-ШВСМ» у Чернігові 31 жовтня.

Зазначимо, що 31 жовтня свій день народження святкує лідер луцького «Континіуму» Анна Степанюк. Тому лучанки хотіли перемогою привітати колегу і їм це вдалося.

Результат гри: «Педуніверситет-ШВСМ» - «Континіум-Волинь-Університет» 0:3 (16:25, 11:25, 8:25)

На правах господарів гру впевненіше розпочали сіверянки і першими дійшли до першої технічної перерви – 5:2, 5:4, 8:7. Пізніше ж, Чернігів жодного разу у партії та матчі не був попереду – 8:12, 12:16, 16:25.

Не жаліли підопічні Богуслава Галицького дебютанток Суперліги і у наступних двох сетах. Господарки майданчика мали величезні проблеми з прийомом, тому левову частку своїх очок волинянки взяли ейсами – 11:25.

У третьому періоді гості ще більше розвинули успіх і до слова оновили цьогорічний рекорд Суперліги. Рахунок партії 8:25 у цьому сезоні став найменшим. «Континіум-Волинь-Університет» перевершив рекорд «Галичанки» з тим же чернігівським «Педуніверситетом» (25:9 у першій партії другого дня у Тернополі).

Нагадаємо, у третьому турі волинянки вдома розгромили рівненську «Регіну».

Матч-відповідь лучанки зіграють завтра, 1 листопада, об 11:00

Довідка:
Ейс (від англійського en: Ace) - очко, вигране безпосередньо з подачі, коли м'яч доведений до підлоги або відбулося тільки одне торкання і м'яч пішов в аут.