USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Луцький мер затвердив бажання журналістів пофестивалити за бюджетні кошти

27 Травня 2016 16:22
Луцький міський голова Микола Романюк затвердив перелік ініціатив-переможців конкурсу.

Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови на офіційному сайті.

Так, з-поміж іншого, за бюджетні кошти фестивалитимуть і журналісти.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, фестиваль Волинської журналістики, до програми якого входять майстер-класи, концертна програма і фуршет був одним із фаворитів конкурсу громадських ініціатив. За бюджетний кошт журналісти забажали обмінюватися досвідом і тішитися здобутками. Оскільки всі можуть побачити списки підписантів, то є й такі, хто себе там відшукав, хоч … ініціативу не підписував.

Так звані «підписанти», які насправді не віддавали свого голосу за таку ініціативу, зчинили широкий розголос і обурення в мережі.

Крім того, ще під час голосування чимало лучан скаржилися на те, що система «зависає», що аби проголосувати, від моменту реєстрації має пройти півдня.

Програмісти зауважують: накрутити голоси за цією системою – складно, але можливо. Сергій Літвінчук з компанії «Ідейл» пояснює: «Тут складність полягає в тому, що треба поставити галочку «я не робот». Автоматизувати накрутку тут не вийде. Хіба що вручну накручувати голоси, використовуючи сервіси, які в 1 клік видають тимчасову поштову скриньку та сервіси, які дають можливість онлайн отримати СМС з кодом підтвердження. Але на це потрібно багато часу».

Нагадаємо, бюджет цього заходу - 50 000 гривень. Підписали цю ініціативу аж 1325 осіб, що забезпечило проекту 8-ме місце.

Отже, відповідно до статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення Луцької міської ради від 27.05.2015 № 74/4 «Про Програму підтримки ініціатив жителів міста Луцька на 2015-2017 роки», 27 травня 2016 року затверджено перелік ініціатив, які здобули перемогу у конкурсі кращих громадських ініціатив жителів Луцька у 2016 році:

1.Облаштування спортивно-ігрового майданчика в чаші фонтану біля Палацу учнівської молоді (Балабаш О.О.), вулиця Шопена, 18 ‒ 50 000.

2.Облаштування спортивного залу для реабілітації людей з особливими потребами та дітей-інвалідів (Рожок О.А.), вулиця Привокзальна, 13а ‒ 49 900.

3.Створення студії друку шрифтом Брайля «BRAILLE STUDIO» (Ткачук В.В.), Луцьк ‒ 50 000.

4.Збереження та відновлення історичної та культурної спадщини міста (Назаревич А.А.), вулиця Братковського, 31 ‒ 49 547.

5.60-річчя у новому музичному залі (Дідух І.Є.), (ДНЗ №8) вул. Корольова, 1 ‒ 49 400.

6.Дитячий майданчик для дітей на візочках та з особливими потребами (Ольшевський С.В.), Центральний парк м. Луцька ‒ 50 000.

7.Забезпечення зовнішнього освітлення та відеоспостереження прибудинкової території по вул. В’ячеслава Чорновола, 2а (Стельмащук Я.М.) ‒ 49 970.

8.Фестиваль Волинської журналістики – літо 2016 року (Шегда С.П.), територія Луцького замку ‒ 50 000.

9.Подаруй дитині мрію (Шнит В.І.) (ДНЗ №32), просп. Перемоги, 13а ‒ 49 992.

10.Здорова дитина – здорова нація (Шнит В.І.), просп. Перемоги, 13а ‒ 18 000.

11.Реконструкція квітників з влаштуванням рокарію (Береза О.В.), (ЗОШ № 11) вул. Наливайка, 10б ‒ 48 837.

12.Дитяча радість (Матвіюк Н.Р.), ДНЗ №19 ‒ 24 000.

До слова, ініціативи мають реалізувати до 31 грудня 2016 року.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Вікторія Показати IP 27 Травня 2016 16:56
цинізму немає меж
Анонім до Вікторія Показати IP 27 Травня 2016 18:59
У мене така ж реакція. Це за яких лохів треба мати лучан, аби подавати їм, що то чесне голосування. Ну хай підкидають дрова- котел вже закипає
Вася до Вікторія Показати IP 27 Травня 2016 20:14
Романюк хоче накормити на шару придворних писак із числа псевдожурналістів - старого пер...а Макарова, Булковську з її новим коханцем Веремійчиком, Куліш і т.д.
45 Показати IP 27 Травня 2016 16:58
мало того що підпиманти заляпались, так ще й романюк розписався за цей шабаш
саня Показати IP 27 Травня 2016 17:04
коментар було видалено
Василь Володимирович Показати IP 27 Травня 2016 17:05
Цікаво подивитись, хто туди прийде на той куліш з конхветами - нормальні журналісти мають стати обабіч того збіговиська з плакатами, на яких і виразити свою думку, а не тільки тут в коментарях
ну даєте Показати IP 27 Травня 2016 17:12
вони в тій ініціативі ще й атовців згадують, прям на злобу дня все врахували. У мене на це - тільки слова, які в академічному словнику не зустрічаються!
Лучани Показати IP 27 Травня 2016 17:25
Миколо Ярославовичу, ви усвідомлюєте реакцію людей на ваше рішення благословити цей "фестиваль"? Адекватні лучани зроблять свої висновки про вас. Не думайте, що це не аукнеться. І потім не приховаєтесь чужими підписами. Прошу модератора не вилучати цей пост. Це моя громадянська позиція. Андрій Антонюк.
ням-ням Показати IP 27 Травня 2016 17:26
а солодощі на фуршеті неодмінно - Рошен )))))))
Галюсик Показати IP 27 Травня 2016 17:32
ПРАВДА ПОБЕДИЛА. ЕДУ К ВАМ. ГАЛЯ БИГУН
мда до Галюсик Показати IP 27 Травня 2016 18:50
сарказм сарказмом, але це вже не смішно. схоже, коля, як петя, до кінця свого терміну не добуде
Степан до Галюсик Показати IP 29 Травня 2016 11:41
Що, в рашке Бігун вже не подобається? Для довідки-Галина Бігун-колишня журналюшка з Луцького радіо, зараз громадянка Росії, мешкає в Євпаторіі.
Сашко К Показати IP 27 Травня 2016 17:38
Стидоба! Це плювок в обличчя тим, хто є справжнім журналістом, а не придворним писакою
з Волині до Сашко К Показати IP 27 Травня 2016 18:48
100% згоден
Анонім Показати IP 27 Травня 2016 17:45
І ви ще досі вважаєте, що в цій державі щось змінюється після Революції Гідності??????????????? Чого ж можна було чекати від комуністів - ото як не буває колишніх алкоголіків, так і немає колишніх комуністів... Ну нічого... процес декомунізації добереться до тих, хто підписує розпорядження за такі ініціативи
Віктор Показати IP 27 Травня 2016 18:02
Оце вже савчак погуляє зі своїм оточенням на Світязі. В тому будинку, де мали відпочивати журналісти. А журналістської організації давно немає. До чого доторкнеться савчак і шегда, все стає пустелею чи тундрою.
Жора Показати IP 27 Травня 2016 18:05
Вже що-що, а доля Гонгадзе цих горе-журналітсів не спікає, бо для того, щоб відяти голову, треба, аби та голова кріпилась до хребта. А то підвид Безхребетні (зоологія, 7 клас)
користувач Показати IP 27 Травня 2016 18:13
Ганебний захід за кошти платників податків. І головне те, що таким виділені неробам, нікчемам, пігмеям від журналістики. А томадою буде пяний Василь Феленчак - той, який на автовокзалі торгує старими газетами. Це кращий друг і соратник Шегди і Савчака.
Ольга Показати IP 27 Травня 2016 18:51
мракобєсіє
ага Показати IP 27 Травня 2016 19:02
Всім зрозуміло, що голоси накрутили, всім зрозуміло, що це неетично: ЖУРНАЛІСТАМ просити грошей на святкування в час війни. Але яке може бути в цих моральних уявлення про чесність і етику, не згадуючи вже про совість
Олег Показати IP 28 Травня 2016 08:04
камсамер вкрай обнаглів! скільки будем терпіти його шабаші?
Олег Показати IP 28 Травня 2016 08:05
Л Ю С Т Р А Ц І Я !!! І НА ПОМИЙКУ!!!