USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Обрали голову Апеляційного суду Волині та його заступників

17 Квітня 2014 08:29
Петро Філюк є головою апеляційного суду Волинської області. Опісля короткого періоду відсутності на цій посаді. Також обрали його заступників. Нагадаємо, він склав свої повноваження 11 квітня, - йдеться на сайті "Судова влада України".

А вже 14 квітня о 12 годині відбулись збори суддів, питаннями порядку денного яких були обрання голови та заступників голови апеляційного суду. На зборах суддів були присутні 33 судді із 37 фактично працюючих суддів.

На посаду голови запропонували кандидатури судді Хлапук Л.І., яка має найбільший стаж роботи на посаді судді (38 років) та судді Філюка П.Т., у якого стаж роботи суддею майже 24 роки.

Суддя Хлапук зняла свою кандидатуру. В результаті підрахунку голосів таємного голосування по виборах голови апеляційного суду кандидат на призначення на цю посаду Філюк отримав 33 голоси, таким чином, збори суддів головою апеляційного суду Волинської області обрали Філюка строком на один рік.

На посади заступників голови запропонували кандидатури суддів Опейди В.О., Фідрі О.М., Хомицького А.М., Завидовської-Марчук О.Г., Овсієнка А.А..

Судді Опейда В.О. та Завидовська-Марчук О.Г. зняли свої кандидатури, таємним голосуванням заступниками голови апеляційного суду обрано судді Овсієнко А.А. (за 31, проти 2), Фідря О.М. (за 33, проти 0), Хомицький А.М. (за 33, проти 0) строком на один рік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2014 09:00
Не кто и не сомневался
Вася Показати IP 17 Квітня 2014 09:10
На манеже всё те же...
Лучанин Показати IP 17 Квітня 2014 09:12
Ото несподіванка. Просто кардинальні зміни. Все тепер суд буде чесним, прозорим, незалежним... як і раніше.
Наталя Показати IP 17 Квітня 2014 09:17
Оце так втяли! А де ж "люстраційна комісія"?! На цих "нових-старих" суддях тавра "корупціонер" немає де поставити!! Прийшли знову "нєзамєнімиє"!
босяк Показати IP 17 Квітня 2014 09:29
вот пе*ерасти
лучанин Показати IP 17 Квітня 2014 09:30
Мафія безсмертна ура!! У цього бідного чоловіка ні ставка ні млинка ні вишневого садка . В нього тільки такий ставок в Боголюбах, як маленьке море. Сміх тай годі. Слава Україні!
444 Показати IP 17 Квітня 2014 09:31
Мдааа.. Філюк, Опейда - це ж самі головні хапуги і корупціонери! Весь Луцьк про це знає, але всі мовчать. Нічого не змінюється в нашій країні. Напевне єдиний шлях до початку нового життя, це фізичне знищення всіх колишніх представників влади. (особисто моя думка, нікого ні до чого не закликаю)
Саша Показати IP 17 Квітня 2014 09:43
А де славний правий сектор із своїм командиром ,де люстраційний комітет ,я не здивуюся як на своїх посадах залишаться Сидор,Колєсніков і їх заступники ,і всі районі керівники в галузі медецини і лісогосподарства,правду люди кажуть правий сектор в долі.
Орест Показати IP 17 Квітня 2014 09:49
Я також підтримую таку думку ,тільки фізична розправа із цими хапугами і знищення їхнього майна ,другого не залишається .А правий сектор створений виключно ,щоб брати дань із тих хто не ділиться, під силовим тиском.
444 Показати IP 17 Квітня 2014 09:52
Не бачити нам Європи з такими суддями та владою. Не вигідно буде їм вступати в Євросоюз, адже там таких умов для хабарництва і безнаказанності немає. Тільки в країнах СНД чиновники "полу-боги", які звільняються від будь-якої відповідальності, за умов якщо лижуть правильну дупу!
Андрій Показати IP 17 Квітня 2014 11:18
А де ж перезавантаження і переформатування,де нові обличчя?Побалакали і заспокоїлися.Чекаєте революції -3?
віто Показати IP 17 Квітня 2014 11:18
Цікаво, чи хоч хтось із люстраторів читає те, що тут пишеться, чи лише самі дописувачі? І хто мав би наводити в суддівській сфері порядок із корупцією? Здається, правий сектор брав на себе таку відповідальність. Чи я помиляюсь? Абсолютний нонсенс - обрати головою апеляційного суду людину, яка "вірою і правдою" служила режиму.І він має нахабство балотуватися! А заступники? Проти - 0 голосів. Яка одностайність! Адже ворон ворону око не виклює? Так, панове судді? Напишіть хоч хтось, що все брехня про будинки філюка, його хабарництво, заробляння бабла на відсуджуванні автомобілів. Ну хоч хтось! Маю слабку надію, що люстратори прийдуть-таки до філюка в гості. Якщо ж ні - гріш ціна вашим пустим обіцянкам та 0 голосів на виборах. Наклейки клеїти на двері банків, звичайно, простіше.
Гость Показати IP 17 Квітня 2014 12:12
О Господи, що це коїться. Як жаль, що не поставили цю Хлапук колишню совдепівку. Одні ті ж ворюги, одні і тіж ж.Хто красти перестане.хто? Що змінилося гей люди? Я знаю,що люди всі, тобто ми дурні, але не на стільки.Брати палки і бити всіх підряд чи що? Тільки так ми їх змістимо самі не підуть.Скільки ж вам треба,скільки?Гнати їх всіх в шию треба і забрати все, що нагребли хабарями. Все сатана попутав. Нічого доброго бути не може. Ганьба.Де ви люстратори,крикуни, правдоборці лживі
Аня Показати IP 17 Квітня 2014 12:15
Нйбільший хабарник -голова суду ФІЛЮК .Це всьому капец. Посміховисько, служака Янику , служить вірно зараз і буде служити вам. Но не нам, дурному народу.Да ми дурні,щоб отак об нас витирали ноги злодії і бандити
Маневичанка до Аня Показати IP 17 Квітня 2014 12:58
Серед суддів ,яких я знаю -це сама порядна людина! А ви особисто давали йому хабар?Він сам досягнув всього у своєму житті і не треба паплюжити людину .А ПС - це банда , яка нищить Украіну зсередини, хай ідуть на Схід боронити краіну ,бо зараз Путін буде в Києві.Це стосується і Автомайдану ,і самооборони! Але ж там можуть вбити ,а тут спокійно -люстратори х....!
Луцьк Показати IP 17 Квітня 2014 12:25
А де ж "славетний" Данильчук з кодлом і те все сміття Автомайдан, самооборона? Де ті "чесні" горлопани, які вищать кожні вихідні зі сцени, що вони за народ? Продалися! Тепер немає сумніву, що в Україні був переворот, щоб до влади дорвалася Юлька, тільки сотню молодих хлопців не повернеш!!!!!!!!!!
Анонім Показати IP 17 Квітня 2014 14:48
мафію перемогти не можливо - її можна лише очолити
123 Показати IP 17 Квітня 2014 16:55
Не нервуйте. Все правильно. Хабарники обрали хабарника. Вибиратимуть нормальних лише після тотальної люстрації всіх суддів. Збирайте матеріали по кожному судді, бо скоро вони стануть в пригоді.
ПС Показати IP 17 Квітня 2014 17:51
НЕ надо печалиться-вся жизнь впереди, надейся и жди.
Володимир Латковськи Показати IP 5 Травня 2014 19:27
Як могли вибрати Філюка головою суду , за ним тюрма плаче, за взятки , корупцію та зраду судочинства . Терміново потрібно звернутись до виконуючого обов'язки президента України О. Турчинова та генерального прокурора України від імені Волинського народу хай проведуть службове розслідування та порушать кримінальною відповідальність та затримання злочинця, корупціонера та зрадника норода України. На майдані люди віддавали життя не задля того щоб жирував біля своєї шевченковської хатинки та озерця Філюк. Ганьба хабарнику та падлюці Філюку