USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Поблизу «Епіцентру» знайшли два тіла

30 Вересня 2014 15:37
У селі Липини поблизу Луцька знайшли 2 трупи. Інформує ТРК «Аверс».

Сьогодні вранці у селі Липини Луцького району, неподалік ТЦ «Епіцентр» знайшли два тіла.

За неофіційної інформацією – це трупи чоловіка та жінки. На місці події працює слідчо-оперативна група. Правоохоронці відмовилися надавати будь-які коментарі з цього приводу.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
коля Показати IP 30 Вересня 2014 16:08
міліція працює бездоганно спить і працює а в місті вже трупи лежать
толік до коля Показати IP 30 Вересня 2014 16:12
Коля хватить вже всі біді на мєнтов спирати
толік до толік Показати IP 30 Вересня 2014 16:13
перепрошую, мав " біди " написати
121 до коля Показати IP 30 Вересня 2014 21:35
не в місті а в полі, не лежали, а були закопані, і тут не проблема у ментах. від такого сина виродка ні ти ні я не застрахований
незнайомка Показати IP 30 Вересня 2014 16:30
їх вбив власний син
Анонім до незнайомка Показати IP 30 Вересня 2014 16:34
за що?
(((( до Анонім Показати IP 30 Вересня 2014 16:49
бо довб*йоб в будь-якому випадку.
Анонім до (((( Показати IP 30 Вересня 2014 16:54
ну це і так зрозуміло
лучаночка Показати IP 30 Вересня 2014 18:29
це підприємці доволі заможні люди!!!!!!!!!!!!!!!! А син поїде в "Магадан" на довічно!Скотиняка!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Стас до лучаночка Показати IP 30 Вересня 2014 19:48
А як їх прізвище ?
vekelka Показати IP 30 Вересня 2014 21:23
ото подарунок на днюху ШПИЗІ зробили
мод Показати IP 1 Жовтня 2014 09:47
Просто шокований, особисто знав цю сім'ю. Що могло призвести до такої трагедії, яка не піддається розумінню, усвідомленюю? Це були чудові, щирі та цікаві люди, які дбали про своїх дітей та вцілому жили правильним життям, трудилися. Співчуваю та не розумію....
Анонім до мод Показати IP 1 Жовтня 2014 09:56
а яке їх призвіще?
Каріна до Анонім Показати IP 2 Жовтня 2014 15:36
Призвіще Шабала, дуже класні люди, були, займались продажем костюмів і сорочок, пальт.
каріна до мод Показати IP 2 Жовтня 2014 15:39
Секта, в якій він був, або грошей не дали.
Sasha Показати IP 2 Жовтня 2014 20:17
Царство небесне Віктору і Ольгі.це були чудові люди.земля пухом.
Олег Шабала Показати IP 5 Жовтня 2014 07:56
Дякую усім за співчуття та підтримку!Дуже важко в одну мить залишитись без обох батьків,тим більше знаючи,якою мученицькою смертю вони померли.Вічна пам"ять нашим найріднішим людям!