USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Представили нового радника Луцького міського голови

26 Липня 2016 08:55
У Луцькій міській раді представили нового радника міського очільника.

Про це стало відомо сьогодні, 26 липня, під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка.

Так, спочатку градоначальник зазначив, що з певних причин посаду радника міського голови покидає Анатолій Хомич, а пізніше представив свого нового радника – Ігоря Микитюка.
Окрім цього, Микола Романюк відзначив подяками колишнього начальника міської поліції, члена виконкому 6 та 7 скликань Ігоря Муковоза та завідувача ДНЗ № 7 Галину Коваль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Міськвідді Показати IP 26 Липня 2016 09:09
Дякуємо Ігорю Володимировичу за спільну роботу. Шпига ти хоч би дякую сказав Балицькому Єпіфановичу іншим.... Чи не хватає сміливості чи активісти ще не дали добро........
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 09:40
Ну просто Пятачок. А хто це тато у нашого Пятачка?
Старина Показати IP 26 Липня 2016 09:47
Миколо! Не займайся хероем з "радниками"створи раду старих господарник ів! Ми тобі порадим як керувати Луцьком!
Так Показати IP 26 Липня 2016 09:48
І на яку посаду поза конкурсом запланував цього наш Романюк?
Анонім Показати IP 26 Липня 2016 09:56
Що ж то за радники з такими "Будками"...??? Не доїдають напевно))) Він в радники почав брати за принципом - ті хто за 120 ?)))
Худий Показати IP 26 Липня 2016 10:00
Молодець Микитюк. Видно, не лінується їсти.
До мерії Показати IP 26 Липня 2016 10:05
Дуже потужний РАДНИК!!! Вам просто пощастило! Тепер мер як в бога за пазухою...
лдо Показати IP 26 Липня 2016 10:23
стрункий і підтягнутий! Відразу видно - веде здоровий спосіб життя, значить, з головою дружить, буде проповідувати здоровий спосіб життя в місті!! Дуже радий.
Укроп Показати IP 26 Липня 2016 10:27
Яке вгодоване личко ;-)
віто Показати IP 26 Липня 2016 10:34
Просто пупсік! А як же його по-батькові?
123 до віто Показати IP 26 Липня 2016 12:08
Володимирович,а ще він рідний брат депутата облради Романа Микитюка. Турійськ Рулить!!!
лікар Показати IP 26 Липня 2016 10:40
коментар було видалено
123 Показати IP 26 Липня 2016 12:19
Турійський пацан.Брат Романа Микитюка- депутата облради!!!
завс Показати IP 26 Липня 2016 13:11
Ну чого вчепилися до хлопчини. В ньому, мабуть, просто багато професіоналізму та доброти, а ви їсти, їсти. Хорошої людини має бути багато.
вас Показати IP 26 Липня 2016 13:54
та він сумоїст
Ірина Показати IP 26 Липня 2016 16:15
порядний би чоловік почитавши коменти і подивившись у дзеркало подав би у відставку, але де взяти порядних. романюку розумних не треба, крадіїїв і підлабузників йому давай.
естет Показати IP 26 Липня 2016 16:17
Хто ходить на сайт, перекажіть Богдану Гончаруку поголити на обличчі волосню. Порада чисто з естетичних міркувань, а не з ціллю кривди. У нього широке обличчя, а шерстяний покрив ще більше його розширює. Щоб скрити цю ваду, трбе щоденно двічі на день голитись. Вранці і перед сном (якщо є молода дружина).
знаючий Показати IP 27 Липня 2016 10:36
це брат романа микитюка.бувший працівник сбу
Лис! Показати IP 8 Серпня 2016 18:59
Ігор Володимирович Микитюк -це людина честі,в якої незаплямована репутація і добре імя! У наш час репутація коштує дорого, тому що справжні офіцери зустрічаються не так вже й часто і цінуються дуже високо. А це Офіцер з великої літери.Котрий за час своєї служби зарекомендував себе як справжній оперативник,на рахунку якого дуже багато виявлення тіх чи інших видів злочинів ,в числі яких і виявлення хабарництва в органах влади. Займатись склоками і поливати брудом можна кожну людину,але ви перш подивіться на себе! Дехто тут в коментах пише що "брат"і т.д. в нього,тобто прямий натяк ...Але давайте подумаємо разом логічно.Маючи ті чи інші знайомства у різних колах людина моглаб відседітись від Ато десь в якійсь ін.області у затишному кабінеті,Але Володимирович,нетака людина.Пройшов Ато тим паче в Валнавасі,незакосив на стан здоровя,як багато інших і т.д. Можна писати багато,але сенс,ітак всі знають який це офіцер! Тут слово говорить за нього а не він розкидується словами як багато наших чиновників,бал..в! А от я особисто хочу задати питання депутатам міськради .Де ви були під час мобілізації? Щось ви дуже тихо сиділи в своїх конурах,навіть носа свого на люди невисовували.Тепер ситуація наче на сході трошки притихла,ви як щурі повилазили зі своїх нор і знову плюєтесь жовчю,бєте себе в груди що ви стараєтесь для народу! Ви покажіть на свому прикладі якщо буде мобілізація.Покажіть як потрібно воювати,а не судити потім пацанів і вміняти їм сзч і т.д.чи влаштовувати похорони і красномовно говорити співчуваючи рідним і близьким! Але я знаю точно що поливина з вас раптово похворілиб а половина втіклаб за бугор.За такими як ви треба особістів з кулеметом коли підете на поле бою,як в часи Великої Вітчизняної! До нових зустрічів в ефірі,мої маленьки любетелі естриму:)
Видно Показати IP 15 Листопада 2016 00:54
Дуже хороша і порядна людина!!! Не гавкайте шавки....самі чого добилися?