USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку люди скаржаться, що до ремонту дороги було краще, ніж після

2 Березня 2016 14:29
Мешканці вулиці Баранова у Луцьку скаржаться на дорогу, точніше на її відсутність. Кажуть, влітку дорогу засипали щебенем і прикатали, зараз там - ні пройти, ні проїхати. Людей обурює, навіщо було витрачати кошти на такий ремонт. Про це пише в мережі Олександр Яцканич.

"На вулиці Баранова минулого літа зробили "ремонт" дороги. Висипали щебінь та прикатали його. Варто було очікувати, що через деякий час це все розвалиться і буде гірше, ніж було. Після зими так і сталося. Дорога стала суцільною калюжею із численними вибоїнами", - йдеться у повідомленні.

З його слів, на цій вулиці є два дитячих садочки. Тепер щодня діти ходять до садочку просто болотом. Щоб зайти на територію дитсадка батьки, які приїжджають на авто, під'їжджають щільно до хвіртки, щоб перестрибнути через калюжу.

"Для чого було робити такий ремонт дороги? Це - даремно витрачені кошти. Ми просимо зробити нормальну дорогу до садочків", - обурюється лучанин.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
не лучанин Показати IP 2 Березня 2016 15:12
а звідки асфальт у дворах?? забули??
Тарас Чурило Показати IP 2 Березня 2016 15:14
Так дорогу Романюк перед виборами робив, а тепер зась
Ірина Таран Показати IP 2 Березня 2016 15:15
СДороги в Луцьку гірші як у селах
ольга Показати IP 2 Березня 2016 15:31
А гроші на вибори мера де було взяти? На дорозі...
Я Лучанка Показати IP 2 Березня 2016 15:45
А у нас на вул.Кармелюка зробили ще "краще" половину вулиці заасфальтували а другу половину знищили. На наші скарги на такий ремонт дороги надсилають відписки, які суперечать одна одній. Одним словом брехуни вкрали гроші за половину ремонту дороги.
свг Показати IP 2 Березня 2016 15:48
такий же ремонт було зробленно і на Даньшина\від дитсадка до Грабовського\. це напевно фірмова фішка Луцької ДПМК.
Луцька ДПМК до свг Показати IP 2 Березня 2016 16:13
Наша фірма за вказаними адресами ремонт не проводила.
Луцька ДПМК Показати IP 2 Березня 2016 16:09
Від імені всієї фірми хочу сказати, що ремонти вище згаданих вулиць ми не проводили!
Водій Показати IP 2 Березня 2016 18:46
То це автострада порівняно з вулицею Лідавською! От там би мер службовою машиною проїхав!
Іра Показати IP 2 Березня 2016 18:49
Будь ласка, додайте в коментарях посилання на петицію!
Юлія Парій Показати IP 2 Березня 2016 18:54
Та питання не тільки в дорогах, у будь_якій сфері міста в нас хаос...