USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку маршрутка знесла стовп, ухиляючись від лобового зіткнення. ФОТО

17 Червня 2016 16:35
Водій автобуса «Богдан», намагаючись уникнути лобового зіткнення з легковиком, збив електроопору. Інцидент трапився на вулиці Гнідавській, за мостом через річку Стир.

Водій автобусу №107 «Луцьк – Муравище» розповів, що рухався від центру міста, як зненацька на великій швидкості на зустрічну смугу вискочило авто темного кольору. Аби уникнути удару «лоб в лоб», водій маршрутки був змушений повернути праворуч, у результаті чого збив електроопору

«Ми б насмерть розбились, якби я від удару «лоб в лоб» не відхилився. Зустрічна рухалась на дуже великій швидкості», – каже водій, який серйозно не постраждав у результаті аварії.

На момент ДТП маршрутка була без пасажирів, відтак, людських жертв вдалось уникнути.

Нині рух дорогою від спорткомплексу «Динамо» до перехрестя вулиць Потебні та Гнідавської перекритий – стовп, який впав, перегородив дорогу. На місці працюють працівники Патрульної поліції Луцька та електрики, які демонтують опору та знімають тролейбусну лінію.
Водій маршрутки
Водій маршрутки
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 17 Червня 2016 16:56
я шо там льотчик? полетів далі?
Анонім Показати IP 17 Червня 2016 17:24
брехня було все не так. пасажири в автобусі були і машини зустрічної не було,а це п*дло рахувало гроші і на дорогу не дивилось.
редакція до Анонім Показати IP 17 Червня 2016 21:22
Шановні пасажири, хто у той час їхав в маршрутці, відпишіть будь ласка на нашу пошту [email protected]
ххх Показати IP 17 Червня 2016 17:39
Це все брехня !!! маршрутка була з пасажирами і машини яка ніби рухалась в лоб маршрутці взагалі не було... Водій маршрутки в той момент рахував гроші і на дорогу тупо не дивився!
тутешній Показати IP 17 Червня 2016 17:56
а де фото "камікадзе"? с?бався, чи відкупився, чи просто зник?
Народна довіра Показати IP 17 Червня 2016 17:58
Cтовп -хто робив ?
ххх Показати IP 17 Червня 2016 18:11
Це все брехня машини зустрічної взагалі не було і в маршрутці на момент дтп були пасажири, а водій просто рахував гроші і не дивився на дорогу.
зе бест Показати IP 17 Червня 2016 18:20
ну шо, клоуни, які гарлали про не там встановлений щит на Соборності? тепер погарлаємо про неправильно встановлений стовп? Диб..ли б..я
? до зе бест Показати IP 17 Червня 2016 19:02
Проплачена акція, щоб не демонтувати бігморди на пр. Соборності
водитель Показати IP 17 Червня 2016 19:36
что он врет ,я ехал в этой маршрутке,не какой встречной машины не было .водитель считал деньги и после выполнения поворота опять уткнулся в касу .и в какой то момент резко рванул руль в право . а пасажиров было четверо
шо ? до водитель Показати IP 17 Червня 2016 23:03
Шо ти брешеш кацапсько говіркою п@дло, а ну но скажи якою маршруткою заїхати на Омеляник ?
007 до водитель Показати IP 18 Червня 2016 00:12
ФОто давай, і факти а то ти Брехун!
водитель Показати IP 17 Червня 2016 19:39
а сдругой стороны посмотрим как научил Аваков работать нашу новую и безстрашную ПОЛИЦЫЮ.факты и улики не врут
водитель Показати IP 17 Червня 2016 19:43
Э-Э-Э-Э-Э пасажиры отзовитесь ато это подло так и останется безнаказанным
дивно це все Показати IP 17 Червня 2016 19:44
а де гальмівний шлях ? щось воділо маршрутки мутить
да да до дивно це все Показати IP 17 Червня 2016 20:17
да мутит, как не было пасажиров если я ехал в этой маршрутке
007 до да да Показати IP 18 Червня 2016 00:15
Б...ь всі брехуни, де докази?
камера Показати IP 17 Червня 2016 20:08
на тій старенькій халупці, що біля дороги стоїть є дві камери спостереження! нехай патрульні поцікавляться.
ТТ Показати IP 17 Червня 2016 21:22
знаю, що авто належить ПП "ВАР-ХАЙ"
Анонім до ТТ Показати IP 19 Червня 2016 10:25
бог ни тимошка видит немножко
Юл Показати IP 17 Червня 2016 21:23
Якщо там були пасажири,то чому вони ніяки свідчень не дають,чи вони пропали безвісти????
ТТ Показати IP 17 Червня 2016 21:32
авто належить ПП "ВАР-ХАЙ",
я Показати IP 17 Червня 2016 21:37
та ці маршрутчики взагалі не вміють їздити, не знаю хто їм права видав, сьогодні мене підрізала також маршрутка, ледь уникнула зіткнення!!! Вони ж в бокові зеркала не дивляться взагалі, тільки гроші рахують!!
Наталія Показати IP 17 Червня 2016 22:41
На збитому стовбі бачите траурний вінок? Це найсильніше попередження водіям! І взагалі, коли вже власники маршруток схаменуться і візьмуть кондукторів? Це рахування грошей і розмови по телефону кожну поїздку роблять екстримальною, а поліція не робить попереджень ні водіям, ні власникам, а приїздить на вже скоєну ДТП.
водій Показати IP 18 Червня 2016 02:59
маршутчик-зеркала-люди-це не сумісні речі він за гр задушиться в них зеркала є коли конкурет є,тоді і почались гонки хто перший!а з другої сторони він на роботі хоче в сімю шось заробити,бо це не країна долбоїбізм як хоч так і виживи,головне що за тендер підприємство душиться,а те шо маршутки половино вже до експлуатації не готові то таке,така модель аби план був зданий,кароче це україна виживай як хоч!зато депутати на зарплату нівчом собі не відмовляють,хай поїздять маршутками,без удобств,а не так як привикли на бізнес класах з усіма удобствами,УКРАЇНА-вкрав-надурив-хабар-рішив-ти вижив ти чесна людина