USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку на ринку ледь не побилися торговці та муніципали. ОНОВЛЕНО

25 Жовтня 2016 14:55
Сутичка між луцькими муніципалами та торговцями спалахнула біля ринку «Пасаж» під час проведення рейду щодо дотримання правил торгівлі.

Так, сьогодні, 25 жовтня, луцькі муніципали разом з патрульними поліцейськими взялися розчищати продуктовий ринок. Натомість такі дії правоохоронців викликали спротив місцевих підприємців.

Як розповіли свідки події, працівники ринку, до входу на "Пасаж" приїхала муніципальна поліція та без жодних ордерів, зі слів тих же торговців, наклала арешт на автомобіль з товаром, який належить приватному підприємцю. Причиною арешту назвали те, що буцімто підприємець веде торгівлю з припаркованого автомобіля у невстановленому місці. Проте, зі слів очевидців, жодних ордерів на арешт, які повинні підтверджувати законність дій, муніципали не надали. Тож на «захист» торговця стали колеги «по цеху» і зав'язалася штовханина.

«Муніципали викликали патрульну поліцію на підмогу, і вони разом штовхали людей та дітей, поки перевантажували картоплю, капусту та перець з машини підприємця у невідому вантажівку», - розповідає пані Наталя, яка була на місці події та продає свій товар на цьому ж ринку.

До слова, як розповів працівник міської парковки, поліція хотіла евакуювати бус разом з товаром, але цього здійснити не вдалося, бо єдиний луцький евакуатор - на ремонті.

«Вони підігнали якийсь «Форд» і перевантажили туди товар того підприємця, що торгував на асфальті», - додав чоловік.

Відео з місця подій опублікувала на своїй сторінці у фейсбук Надія Журавльова.

УВАГА, НА ВІДЕО ПРИСУТНЯ НЕЦЕНЗУРНА ЛЕКСИКА!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 72
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2016 14:58
як був бардак, так i остався, деградацiя
Gold Показати IP 25 Жовтня 2016 15:12
Давно треба було розігнати той ср*ч!!! Правильно роблять!! Там пройти неможливо! А влітку ще й сморід стояв жахливий!
Ася Показати IP 25 Жовтня 2016 15:20
Правильно зробили,бо ці спекулянти вже на головах продають.Для них не існує ні правил, ні порядку.Один раз зробили,другі будуть боятися. Ще б цим олігархам і корупціонеам руку відрубували, за те,що крадуть,то б тоді,одному відрубали ініші будуть боятися.Інакше поліція порядок не наведе,як буде їм дозволи показувати, а вони як порушують порядок за дозвлами не йдуть.
Анонім до Ася Показати IP 25 Жовтня 2016 16:12
цей спекулянт як Ви висловлюєтесь для початку цю картоплю і моркву виростив на власному полі, сплатив податки (доречі з яких поліція і муніципали отримують зарплату) і цей самий "спекулянт" відправляє свою продукцію в зону АТО щоб допомогти хлопцям. а Ви кажете спекулянт!!!!! Соромно за Вас!!
Патріот до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2016 20:21
Ти хоча б в чомусь розбираєшся?!!! Чи думати не навчився?!! Виростили???!!!Наївний!!! Купили в людей, що реально виростили, при тому за безцінь, і нам перепродають в 5-10 разів дороще!!! Офіційно, вони нікому нічого не платять!
Лучанин до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2016 10:38
І куди ж цей торговець сплатив податки?! Які податки платять ті, хто продає з землі. а не з торгових місць?! Антисанітарія повна! накінець розігнали тих, хто торгував з боку АС! та що ви кажете?! ось виявляється. які "милосердні" торговці базарні... Тільки й дбають про допомогу АТО...
До Лучанина до Лучанин Показати IP 27 Жовтня 2016 01:44
Згідна! Антисанітарія жахлива!!! Їм аби "сплавити" товар все одно ніхто нічого не контролює, а як починають, то починається така реакція. Люди звикли наглістю і криком вирішувати, якщо не силою.... А коли наслідки торкаються їх - ниють!!!
ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 25 Жовтня 2016 15:30
Что-то муниципалы стали заниматься рэкетом...............кое-какие их незаконные действия явно не вписываются в те обязательства, которые они должны на самом деле исполнять. Арест имущества муниципалами - это дело явно противозаконное.
Голджі до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 25 Жовтня 2016 16:37
Д*біл, прочитай законодавство!!!
до Голджи до Голджі Показати IP 26 Жовтня 2016 09:46
Ты язычок бы прикусил. нефиг к себе приравнивать. Сначала сам почитай про обязанности муниципалов и про полицию, то и вразумеешь: кому шире полномочия, а кому - не очень. Википедия в помощь
й до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 25 Жовтня 2016 17:39
так мент и написал. наверное своих муд*ков защищает
2277 до й Показати IP 25 Жовтня 2016 20:32
Мусор суспільства -- це ти !!! Так що не путай, муді*ло неосвідчене!!! Таких лосів, як ти, які не знають,- що таке права і обов'язки, до чого може привести анархії і беззаконня,-- треба як мінімум ізолювувати!!!
Анонім до ИМЕЮ МНЕНИЕ Показати IP 25 Жовтня 2016 21:11
я бачу як Ви розбираєтесь а тикати будете своїм друзям та рідним думайте те що говорите в 5-10 раз дорожче, вчи математику і придивись до тих людей які там торгують. ви хочете сказати що в супер маркеті ціни і якість краще ніж на базарі
Анониму-математику до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2016 09:49
Я только хочу сказать, что люди на базаре кроме той работы что имеют больше нифига не имеют. а про цены спорить не буду ибо тема не про то.
Я Показати IP 25 Жовтня 2016 15:34
Муніципали молодці!!! Нарешті наведуть порядок з цими спекулянтами,а то понаставляють там машин,що пройти неможливо щей обзивають перехожих.
Анонім до Я Показати IP 25 Жовтня 2016 16:14
там завжди будуть стояти машини бо там ПАРКОВКА
Аноніму. до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2016 17:47
ПАРКОВКА не буде смердіти гнилими помідорами і кавунами, та і прохід буде.
Анонім до Аноніму. Показати IP 25 Жовтня 2016 19:28
ти певне там перший в черзі стояв за кавуном
Свідок Показати IP 25 Жовтня 2016 15:37
Жінка тогрувала не з транспортного засобу, а з землі(на парковці). В Вас не правдива інформація.
Лучанин Показати IP 25 Жовтня 2016 15:48
Це рівень поліції патрульної !!
За порядок Показати IP 25 Жовтня 2016 15:49
Гнать тих торгашей геть із міста!
1 до За порядок Показати IP 25 Жовтня 2016 17:41
й таких муд*ков як ти1
123 Показати IP 25 Жовтня 2016 15:53
повилучайте на сторому
за порядок Показати IP 25 Жовтня 2016 15:56
Давно треба розігнати торгівлю на стоянці.Хочеш торгувати-плати оренду торгового місця,ПОДАТКИ і торгуй.А стоянка для стоянки автомобілів.За торгівлю на стоянці повинні накладати штраф на орендарів стоянок.
noname Показати IP 25 Жовтня 2016 16:14
цікаві ви люди, як торгашів з ринку повиганяти то молодці, а потім самі ж приходите на ринок в пошуках нижчої ціни якби на ринку було все так погано, то люди не йшли б купувати туди продукти, але чомусь покупців там завжди вистачає
Справедливість Показати IP 25 Жовтня 2016 16:29
А що людям робити? Іти на Шуберт працювати за 3000 вкалувати чи на приватника якого за мінімалку??Кожен заробляє як може в цій державі де про тебе держава а ні трішки недбає.
віктор Показати IP 25 Жовтня 2016 16:45
Люди виростили картоплю капусту і що повинні здавати за безцінь а жити йм за що вони не депутати з зарплатою в 40000 гривен було добре жити при янукович а тепер ще краще той хто проти хай ходить по супермаркетах піднімає бідних олігархів . А поліція хай займається бараком на дорогах і ловить бандюків
хмм Показати IP 25 Жовтня 2016 16:51
Нелюбите торгашів, то х*лі лазите на базарі? Так нє, я буду вдіватись(скуплятись) на базарі, і гавкати потім в неті на базарніків шо вони погані.. шо за люди. Продає на землі- погано, так не купляй, і тоді вони поймуть шо на землі торгувати нетреба, бо попиту немає.
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2016 17:13
Муніципали Луцька приховують інформацію. Краще перегляньте це відео з Ютубу та робіть виснов,як працює муніципальна поліція.
1941—45 Показати IP 25 Жовтня 2016 17:58
Гнать ціх БАРИГ-спекулянтів-да щей штраф цім безнисменам треба дати ,розвели мусорнік по базарам
Олег до 1941—45 Показати IP 25 Жовтня 2016 20:27
Якщо тобі не подобається . Не купляй іди в супермаркет і піднімай олігархів. А потім на пенсію в 70 підеш якщо доживеш. А коли тобі 50 стукне і ти побачиш що немає де взяти грошей бо держава тебе кинула. І підеш до автостанції семічкі продавати . От тоді ти згадаєш . Що ти говорив
Селянин Показати IP 25 Жовтня 2016 18:30
Ви подивіться,які там"сіл ьгосптоваровиробники"продають картоплю,капусту,помідори.В Прилуцьку купляють помідори по 4 гривні,а перепродують по 8,картоплю по селах по півтори гривні а перепродують по 5.Це все ті,хто не платить податків,і найбільше жаліються.Вони туди селян і не допускають.
Анонім до Селянин Показати IP 25 Жовтня 2016 18:45
Ви селянин приходьте і спробуйте цю роботу тим більш ви знаете де все купляти і перепродувати
1976 до Анонім Показати IP 25 Жовтня 2016 18:59
Нема там нічого складного чи тяжкого в тій роботі. Кому тяжко на базарі, може йти на Шуберт.
бандерівець до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2016 18:34
Дружина декілька разів торгувала СВОЄЮ полуницею і розказувала які там торгаші... Мало того що не можна стати то відсотків 80 там торгують перекупи...
Анонім до Селянин Показати IP 25 Жовтня 2016 19:55
я сам купляю овочі на ринкуі ціни мене влаштовують і якість товару також і я навіть впевнений що ті хто там торгує не олігархи
До аноніма до Анонім Показати IP 26 Жовтня 2016 18:41
Ти бачив на чому приїхав чоловік "бідної нещасної матері 3 дітей"? На "задрипаному" білому мерсі 2014 року." Виживають нещасні", що на території ринку продавати не можуть, лише з стоянки.
риночний Показати IP 25 Жовтня 2016 20:49
сам на ринку часто скупляюся,і що тут такого,хай торгують,людям треба якось виживати. То ж не за ті смішні копійки що на кромберзі працювати,на базарі можна в пару разів більше заробити... Якщо вам мішає морква з капустою на землі-йдіть в там -там або краще в сільпо,там "дешевше".....
Знаю. Показати IP 25 Жовтня 2016 21:05
Срач. Після тих бариг один мусор .
Анонім Показати IP 25 Жовтня 2016 21:58
читаю одне розчаруваняя одним срач іншим "бариги мільйонери" а в там тамі те саме тільки що все накрите!! і там реально в5-10 разів дороще
ганьба до аноніма Показати IP 25 Жовтня 2016 22:16
Бачив того хфермера? Він лопату знає якою стороною в землю пхати? Для нього морква на дереві росте. От таких бариг треба мітлою під ж...пу. Нахальна морда.
бувалий Показати IP 25 Жовтня 2016 22:28
Реально замахав цей бардак біля базарів ,ні пройти ні проїхати через цих "фермерів". Совкове мишлення не дає зрозуміти прості речі. Головне покричати "мусара", поматюкатись, поштовхатись, ну щоб показати справжню культуру базарників. Хочуть в європу, але змінюватись ніхто не хоче. А там і податки тра платити і дотримуватись норм продажу товарів і паркуватись нормально. І в європі до поліції так би точно не бикували і не стрибали б, бо приїхав би спецназ, запакував би все те бидло базарне і все.
ВОВК Показати IP 25 Жовтня 2016 22:38
довбаны полышуки з вас за газ до речі ваш деруть три шкури то мовчите бо сците на пана хайло розкрити а за мішок сраної цибулі взвили. чмошники майдануті
123 Показати IP 25 Жовтня 2016 23:05
Я так подивлюсь по коментарам, тут всі чесні зібрались, для вас вже і звичайні торгаші спекулянти ахахахах прям всі чесно платять податки ухаха несмішіти лицеміри!!!
Любі свині Показати IP 26 Жовтня 2016 00:05
Вже не раз помічаю що сиротинська ( навмисне з малої букви ) стоїть з боку і з невимовним кайфом спостерігає за діями своїх підлеглих ( читай - холуїв ). Спілкувався недавно з нею - хамовита і пихата особа. ЇЇ колеги це підтверджують.Це обличчя нашої сьогоднішньої влади.
Олег Показати IP 26 Жовтня 2016 00:11
Так чому всі плачуться що ціни великі . Бо д*біли ідуть олігархів з там тама піднімати . Не ходіть на базар але всі пхаються туда бо там дешевше можна купити . І ще одне коли в вас останній хліб відберуть от тоді нех*р плакатиск. А воно до того іде . Тільки трошки зачекати. В ато хай ідуть і там порядки наводять
Огого Показати IP 26 Жовтня 2016 01:01
Я сьогодні бачив на власн очі, як чоловік "бідної жінки, яка власними руками заробляє на кусочок хліба, мати трьох дітей, які ледве виживають на зароблені кошти і в неї шей забрали якісь продукти" приїхав на білому джипі мерседес, 2014 року випуску і розпинався там, шо він бідний і нещасний. Після цього побачиного, я покинув ринок і зрозумів, що там торгують баригі дікарі! Не даремно я не купую на базарі ) спекулянти, криси, гниди позбирались там в тому "кіпіші"
Саша до Огого Показати IP 26 Жовтня 2016 18:39
не хочу нікого захищати бо сам працюю на землі але цей српч вже задовбав!!! а про білий джип мерседес це більш за все фермер з Володимира жінка якого торгує перед ворітьми зліва своїм товаром.. може поимляюся але такі є
"БАРИГА" Показати IP 26 Жовтня 2016 02:59
Базарники платять єдиний податок і за місце платять причому ціни за міце на пасажі нереально великі незалежно від того де вони торгують на парковці чи в контейнері. При чому максимальна накрутка на товар це 30%. Я б не сказав шо вони процвітають за ваш рахунок а хто невірить підіть на базар і самі спитайте скількі?, за шо? І чий карман платять ті нещасні люди які намагаються прокормити своїх дітей а жиріють від цього тількі морди смердючих муніципалів! А нарахунок того що "виростили за безцінь" ти хоча б ціни на насіння і добрива подивись про послуги сільгосптехніки та вкладену працю я взагалі мовчу, або хочаб нік зміни бо ти не патріот ти неосвідчена х*доба...
1 Показати IP 26 Жовтня 2016 07:12
Зміст цих коментарів свідчить про рівень писак, з незаконною торгівлею потрібно боротись, з валютою контрабасом, думаю ці явища самі припадуть коли ті кого Ви обирали почнуть робити обіцяне, в державі за працює економіка, а так грозиться між собою, цікаво почитати
Юля Показати IP 26 Жовтня 2016 10:05
Якщо ціни і якість в супермаркетах буде краща, то не буде що робити муніципалам . Конкуренція сама поставить все на свої місця. За що людям жити з європейськими цінами та мізерною зарплатою. Геть муніципалів, це вже ні в які рамки не входить. Не для того на Майдані стояли і ті ж базарники гроші на Київ передавали . Це сором . Те який образ життя веде Юля і що собі дозволяє ні в які рамки не вписується... Хтось повинен розібратись за що вона подорожує і чи сама живе на муніципальну зарплатню
911 Показати IP 26 Жовтня 2016 10:24
муніципали та поліція все правильно виконує. Тільки припис потрібно було виписати на місці порушнику та зобовязати його опплатити штраф тай годі. Для чого цирк штовханина. Правомірні дії і тільки. Це є адмінпорушення.
Олег Показати IP 26 Жовтня 2016 10:24
Як гроші зібрати то в першу чергу на базар . На те саме ато . Картоплю цибулю на ато до до людей на ринку . ЧОМУСЬ Романюк не провіряють на законість його діяльності. Пиво варить без ліцензії то норма. Муніципалів там немає . Позор . Прості люди привели їх до влади . А вони ставлять і раком. І відбирають їхній хліб. Оце заживет. БУДУ в польщі виложу фото . ДЕ так само з машин біля ринків продають і ніхто їх не чіпає.
Луцьк Показати IP 26 Жовтня 2016 11:01
Люди вибороли те що хотіли . слава майдану який привів цих козлів до влади
Валентина Показати IP 26 Жовтня 2016 11:15
Якщо все так кретичто, і муніципальна поліція діє в межах закону . Хай запросить надзвичайні новини 1+1 . покажуть це все на всю Україну. А в Києві розберуться . Чи все ж таки законно і чи має муніципальна поліція моральне право це робити. Все стане на свої місця. МОЖЛИВО Київ пришел якусь перевірку коли по тв покажуть
Наталія Показати IP 26 Жовтня 2016 12:42
Прокленуть сиротинську. І зоне раньше часу
Наталія Показати IP 26 Жовтня 2016 13:09
Прокленуть.чиїсь сльози і голодна дитина не пройдуть даром.
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2016 14:37
А коли це муніципали стало правоохоронцями? Закон добре читайте хто відноситься до правоохоронців
Анонім Показати IP 26 Жовтня 2016 15:39
Повертаються 90-ті ,тільки під прикриттям нової поліції
Гг Показати IP 26 Жовтня 2016 20:15
А чому відео видалили . Хай люди подивляться чим нова поліція займається. Донецьк прийшов до луцька
noname Показати IP 26 Жовтня 2016 23:49
на рахунок податків і перкупщиків: ви хоть знаєте скільки коштує місце на варшавському ринку? просто щоб продати товар людина має викласти 300 грн\ДЕНЬ. це суто за декілька метрів асфальту. далі потрібно найняти грущика (150 грн в день), ну і банальні речі (чай, кава, туалет) це ще до 100 грн . скільки виходить в сумі? більше 500 грн потрібно викинути задля того аби заробити якусь копійку. краще б ви запитали в дирекції ринку куди йде така маса грошей і що вони зробили для комфорту тих же покупців і підприємців
Луцьк Показати IP 27 Жовтня 2016 10:06
А чому ніхто не напише заяву в генеральну прокуратуру України. І хай розбираються з цим безприделом. Якусь провірку вишлють . кого кришують. Що відбирають . Хай подивляться як працює нова влада. ТАКИМ посадовим особам не місце в державних структурах . Це майбутнє України? ЦЕ Позор нації . і ще це погано коли люди які обливають грязю просту людину,не задумуєтесь про те що ви можете теж бути в такій ситуації .
Ростислав Показати IP 27 Жовтня 2016 14:13
Дайте муніципалам гроші і не дуже мішати
Ростислав Показати IP 27 Жовтня 2016 14:14
Вони беруть провірено
Діма Показати IP 27 Жовтня 2016 15:28
Наркотики в Луцьку як гамна. Всі мовчать .бо відати мають. А бідну жінку скрутили як опа ного зачинця. Плювати в морду треба тим муніципалам
Роман Показати IP 27 Жовтня 2016 16:06
поліція діяла правильно, згідно статті 160 адмін. кодексу "торгівля з рук у заборонених місцях" карається штрафом з конфіскацією предмету продажу або без такої.
До романа Показати IP 27 Жовтня 2016 17:07
ВЧи закони. або хоча б .інститут закінчи.
До романа Показати IP 27 Жовтня 2016 17:09
Виходить по твоїм словам потрібно всі ринки не тільки в Луцьку а в Україні закрити. Тому ВЧи закони
Продавець Показати IP 27 Жовтня 2016 17:33
В Києві мафи на території міста зносять. АЛЕ щоб вони лізти на територію ринку такого ніхто не чув і не бачив . бо це є ринок чи біля ринку. А парковки як гласить закон . ТЕРИТОРІЯ де є паркомати. А як там його немає відповідно це не парковка
Продавець Показати IP 27 Жовтня 2016 17:37
Чи можливо муніципалітетів разом з поліцією пишуть і затверджують на пленарному засіданні за чашечкой коньяку . якщо по закону то дотримуйтесь закону а не придумуйте його самі . бо ви поліція
Юрист Показати IP 27 Жовтня 2016 18:47
Багато людей не знає закони,в тому проблема. А державні службовці цим користуються . Мотодом пред'яплення посвідчення і залякування. Називають багато статей самі не знаючи про що вони говорять і взагалі де вони прописані.
Юрист Показати IP 27 Жовтня 2016 18:54
Правоохоронні органи типу прокуратури повинні зацікавити цією справою. ЩОБ доказати людям . що не все купляється і продається . що і така людина як ця жіночка може до неї звернутись і вона надасть їй захист як людини і громадянина великої держави як україна.