USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

У Луцьку набирають бійців у 72 бригаду

31 Серпня 2014 08:00
Луцький військовий комісаріат шукає добровольців, щоб укомплектувати 72 ОМБР. Про це повідомили у відділі інформаційної роботи Луцької міської ради.

Згідно з повідомленням, Луцький об’єднаний міський військовий комісаріат проводить набір військовозобов’язаних (у першу чергу добровольців) з метою комплектування 72 ОМБР.

Набір здійснюється на посади: командири і навідники-оператори БМП-2, командири гармат, навідники, механіки-водії 2С1 артилерійських підрозділів. Призову на військову службу підлягають придатні до військової служби громадяни України віком до 60 років.

Громадяни, які будуть призвані, обов’язково проходитимуть бойове злагодження у складі своїх підрозділів.

Звертатись за адресою: м. Луцьк, вул. Теремнівська, буд. 85а. Контактні телефони: 0332-75-14-31, 099-4476609.

Довідка. 5 серпня терористи обстріляли колону беззбройних військовослужбовців 72 бригади — 195 чоловік, що повертались з території Російської Федерації; напередодні частина військовиків після тривалого обстрілу з важкої зброї змушено відійшда на російську територію, перед відходом підірвавши залишки бойової техніки та знищивши свою зброю.

7 серпня прес-центр АТО повідомив, що 72 військовослужбовці 72-ї бригади повернулись на територію України з земель Російської Федерації: «Тих, хто залишився, представники російських спецслужб змушують давати брехливі свідчення про те, що вони нібито обстрілювали територію Росії».

10 серпня міністр оборони України генерал-полковник Валерій Гелетей повідомив, що 72-у окрему гвардійську механізовану бригаду вiдведено на безпечні рубежі на доукомплектування.

Командири 72-ї ОМБР - полковник Грищенко Андрій Миколайович.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 08:50
Спасибо, не треба...
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 08:51
Брати зараз треба тільки перевірених, хто пройшов майдан: всі ці автомайдани, сектора та інші самооборони...
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 08:53
нехай захищають свою революцію...
Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 09:09
О. тролі з хуйлостану вихідного не мають. 18 віддділ фесебе не дремлет! Аве путлер!
гiсть Показати IP 31 Серпня 2014 09:15
Веселi,брате,часи настали, На грудях свiтить нам слави знак. Нам очi нiжно закрили. губи медом змастили, Душу кинули просто так.Океан Ельзи
Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 09:21
Не шановні тролі з хуйлостану, слуги ху...ла, не використовуйте в коментах поезію український патріотів. краще цитуйте Шевчука Путин едет по стране На серебряном коне. Путин всем людям поможет, Дай ему здоровье, Боже. Всех бандитов перебьет, Работягам он нальет. Путин едет по стране, А мы по-прежнему в говне!
Света до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 09:37
Вот завтра в военкомат и шуруй, а не анонимничай здесь.
Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 09:46
Я думав, ти Ваня а не Света! А тепер дійшло, Ваня, тебе чечени взяли заміж вітаю!
Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 09:49
Света , перед тим як сідати за клавіши, поголися, ато козлина борідка видає тебе, Света. І ще порада, Іди Ваньок в СБУ і здайся сам, менше получиш, адресу ти зщнаєш
Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 09:55
коментар було видалено
Олег Показати IP 31 Серпня 2014 10:38
Скільки раз просили, закрити коментуванняє щоб бидло вата тут не розгулювала, з своєю пропагандою і не обливала брудом нашу землю і наших людей. А адміністрація сайту далі за своє. На кого працюєте волинські новини? На ворога, на агресора ?
Света до Олег Показати IP 31 Серпня 2014 10:48
Слышиш диванный воин, страна в опасности, а ты в интернете. Когда уже на передовую свалите ,а то там пока ребята из простых семей воюют, а вы в интернете с бабами воюете и половина населения у вас агенты ФСБ и Путинская вата. В Европу собрались, а о свободе слова что нибудь слышали? Вали воевать ,а не рты затыкать всем кто с вами не согласен.
Анонім до Света Показати IP 31 Серпня 2014 11:20