USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

У Луцьку оштрафували водія маршрутки, який не пропустив пішоходів

27 Травня 2016 22:59
Водія луцької маршрутки оштрафували за те, що не пропустив пішоходів на переході.

Про це повідомляють на сторінці Патрульної поліції Луцька у мережі Фейсбук.

Вчора, 26 травня, на службу 102 надійшло повідомлення про те, що водій маршрутного таксі №12 на пішохідному переході на вулиці Ковельській (біля Пакко) не пропустив пішоходів, більше того, мало не збив їх, промчавши дуже швидко.

Патрульні зупинили маршрутку на вулиці Володимирській біля кільця, пояснили причину зупинки. Водій не заперечував факту правопорушення.

Інспектори взяли пояснення у заявників - молодої пари, яку не пропустив водій. На основі цього на чоловіка винесли постанову за частиною 1 статті 122 КУпАП (ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах).
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
мама Показати IP 27 Травня 2016 23:14
позавчора машина славнозвісної поліції не пропустила мене з дитиною в калясці на зебрі, притому що я вже переходила дорогу.....
Олена до мама Показати IP 28 Травня 2016 00:27
Скаргу письмову і номер авто в міліцію
Анонім Показати IP 27 Травня 2016 23:50
Молодцы!
007 Показати IP 27 Травня 2016 23:55
Правильно, буду робити так само, бо чесно кажу переходжу тільки на переходах і дуже часто буває таке що пруть і швидко пруть, пофіг на всіх.
Ваня Показати IP 28 Травня 2016 00:12
А кажуть жінки не вміють їздити... подивіться на цих самовпевнений водіїв чоловіків це жах. В німеччині вони з своїм стажем відразу здати/перездати на права не можуть що ще сказати. Позор таким водіям...
Лучанин Показати IP 28 Травня 2016 00:13
Не думав що колись теперішнім патрульним скажу щось подібне, але молодці! Отак би потроху таксистів, маршрутчиків та тролейбусників привести до тями і можна було б трохи легше жити людям. Саме ці категорії повинні бути найбільш відповідальними в плані виконання ПДР та правил перевезення. І на наступні коменти мого коменту скажу: справжній водій зі мною буде абсолютно згідний, всі інші - наїзники.
666 Показати IP 28 Травня 2016 03:26
да некоторые бывают, что прут и на светофор, что уж говорить про "зебру".... как-то были переходили на "зебре" чуть не задавил сволочь машина от приват банка... по вылазило видимо
наталія Показати IP 28 Травня 2016 07:16
А я вже не раз писала, що на всіх 'зебрах' треба встановити камери- за пару годин було б стільки можливостей заробити кошти на дороги і зарплати, а водії точно б знали і виконували Правила руху -за власну дурість і неповагу до пішоходів мають платити штрафи
Anonymous Показати IP 28 Травня 2016 08:15
12-ка ще колись (років 2 тому) на Київському майдані летіла так, що об знак переходу розбила собі дзеркало, ухиляючись від зіткнення з машиною, що зупинилася на сигнал світлофора, обдриставши людей, які чекали переходу, уламками скла, і поперла далі не збавляючи швидкості - водій був напідпитку 100%, ще й бикував на зупинці біля податкової...
Анонім Показати IP 28 Травня 2016 08:29
Надия 28.05.16 Также враження , що в.Ветеранив стала гоночным треком для машин!! Жодна машина не зупиняеться перед зеброю биля школы навить колы диты стоять!!!
Вадим Показати IP 28 Травня 2016 14:46
З усіма згідний, але пішиходи також повинні дотримуватися правил. Зебра це не тротуар переходити потрібно згруповано а не як гуси ще й по мобільному говорити не переконавшись що автівка яка рухається на безпечній відстані і зможе без перешкод загальмувати нормально а не з піском покришок.
Лучанин до Вадим Показати IP 28 Травня 2016 15:35
Пішоходи теж переходять де попало і як попало. Гляньте, де переходять люди дорогу після виходу на кінцевій (Бенделіані) з тролейбусів 1, 2. При цьому, за 10 метрів є зебра.