USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

У Луцьку за неправильне паркування склали 11 протоколів

10 Жовтня 2016 11:13
11 протоколів за неправильне паркування склали у Луцьку протягом 5-7 жовтня. Про це повідомили луцькі муніципали у Фейсбук.

Інспектори департаменту муніципальної поліції Луцької міської ради спільно з працівниками Управління патрульної поліції міста Луцька провели

Рейд з виявлення порушень правил паркування автомобілів провели спільно провели луькі муніципали та патрульні.

Перевірку проводили 5 та 7 жовтня 2016 року у ході реагування на численні усні та письмові звернення мешканців міста. Перевірили прибудинкові території на проспекті Соборності, 37б, проспекті Грушевського, 9, та проспекті Грушевського, 13.

Всього склали 11 протоколів згідно зі статтею 152 КУпАП щодо порушення Правил благоустрою міста Луцька, зокрема здійснення паркування автотранспорту на зелених насадженнях на прибудинкових територіях та передали на розгляд адміністративної комісії при виконавчому комітеті Луцької міської ради та за місцями проживання порушників.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Олесь Показати IP 10 Жовтня 2016 11:23
піліть на Лесі і за годину складете 111 шт. "пішохідна" - геть машинами заставлена. Аж до "зосі". Грошей у бюджеті бракує?- Вперед! А "патрульні нероби" з піруса неохоче виходять...
Лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 11:40
Це не поліція. А парковщики. Ви спочатку зробіть місця для паркування по місту, а тоді вже штрафуйте за неправильне паркування. Да і на себе складайте протоколи за неправильне паркування, швидку їзду по місту (а то деякі клоуни в формі на пріусах 100км за годину літають), розмови по телефону під час руху і т. д.
лучанин до лучанина Показати IP 10 Жовтня 2016 12:53
повністю погоджуюся Лучанин, стосовно парковок!!! В дворі на Грушевського (де зроблені ці фото) просто немає де припаркуватися, на проспекті неможна,адже дистанція до пішеходного та вїзду в двір недотримана. Зробіть парковки!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 13:31
А яка кількість розкритих злочинів, затриманих злочинців,чи крім паркування більше нам чим займатися, тоді треба їх так і називати. Функції поліції крім накладання штрафів, є також розкриття злочинів, затримання осіб що їх вчинили, охорона громадського порядку та інше.
лучанин Показати IP 10 Жовтня 2016 13:31
А яка кількість розкритих злочинів, затриманих злочинців,чи крім паркування більше нам чим займатися, тоді треба їх так і називати. Функції поліції крім накладання штрафів, є також розкриття злочинів, затримання осіб що їх вчинили, охорона громадського порядку та інше.
Дід в пальто Показати IP 10 Жовтня 2016 14:16
А скільки за цей час скоєно квартирних крадіжок і скільки даних злочинів прліцією розкрито?
Олег Показати IP 10 Жовтня 2016 14:55
Патрульна поліція нехай патрулює закаулки по місту, біля шкіл та дитячих садків, особливо це нехай роблять ввечері, в секторах де є бари, хай регулює розклад роботи розважальних закладів, бо після 22.00 по вулицях розгулюють нетверезі малолеткі!
Я Показати IP 10 Жовтня 2016 18:03
Найшли бідних людей за якими ніхто не стоіть, ні щоб якогось Мерседеса, БМВ чи в такому роді закрили, а то... Позор патрульним. ГАІшнтки і то толковіші були.
Іра Показати IP 10 Жовтня 2016 22:31
А яка різниця Мерседес, БМВ чи Шевроле, всім однаково нема де паркуватись! І всі машини штрафують, повірте мені, пишу з власного досвіду. За кордоном можна паркуватись всюди, крім вїздів-виїздів. А то жевемо за радянськими нормами, а машин же стало більше, то їх що у космос піднімати?
Андрій Показати IP 14 Жовтня 2016 17:12
в дворі по Рівненській 105-107 після завалу будинку робили ремонт,зробили парковку на 5 машин.......от є в голові хоч щось в цих клоунів,що проект робили??? з двору вихід пошти та ресторану які підвозять свій крам,хоча зелена зона розмірами на яких розмістилось чимале футбольне поле та два ігрові майданчики!!! я все розумію,але іноді треба хоч трішки думати коли береш олівець в ахітектурі міста!!!