USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Відсьогодні у Луцьку вимірюватимуть рівень загазованості повітря

20 Вересня 2016 09:36
У Луцьку відсьогодні розпочинається акція “Чисте повітря” і триватиме вона місяць – до 20 жовтня 2016 року.

Відповідне розпорядження підписав міський голова.

Метою проведення акції є зменшення антропогенного навантаження на атмосферне повітря від пересувних джерел викидів.

Контроль викидів забруднюючих речовин здійснюватиметься на вулицях: Володимирська, Дубнівська, Єршова, Ковельська, Конякіна, Львівська, Набережна, Паркова, Рівненська, а також на просп. Відродження та Соборності, на підприємствах міста при виїзді автомобільного транспорту на маршрут та на кінцевих зупинках маршрутного таксі.

Відбір замірів здійснюватиметься працівниками управління транспорту та зв'язку міської ради, управління патрульної поліції в Луцьку, Українського товариства охорони природи, ПАТ “Волинь — Авто”.

Волинський центр з гідрометеорології державної гідрометеорологічної служби повинен буде безперебійно працювати щодо лабораторного контролю якості повітря в пунктах моніторингу і на маршрутних постах, здійснювати спеціальний аналіз в період проведення акції “Чисте повітря”.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Микола Показати IP 20 Вересня 2016 09:53
А сморід паленого, це не загазованість? Цим ніхто не хоче зайнятись?
Лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 10:10
Що, асинезатори не прокатили щоб віднайти чим смердить, то віршили за машини взятися? Да не смердять так машини! І сьогодні в центрі нема чим дихати. Залишив вікно привідчиненим на ніч - повна квартира чаду. Заходьте, вимірюйте!
С56 до Лучанин Показати IP 20 Вересня 2016 17:48
Після відповіді Nestle бажання боротися зі зливами нечистот пропало. Це не ковбасники, яких можна визвати на нараду.
Центр Показати IP 20 Вересня 2016 10:18
Та саме сьогоднi в мiстi такий жахливий запах..... сiре повiтря....
Іван Показати IP 20 Вересня 2016 10:20
А вонь від г*вна микола думає вимірювати?
нхя не смішно Показати IP 20 Вересня 2016 10:37
На системну, цілорічну роботу по контролю за викидами камсамольці не здатні.
алекс Показати IP 20 Вересня 2016 20:54
з гіркої полонки хай почнуть там так штиняє шо приходиться в авто затримувати дихання даже і викл печку як там люди живуть непонятно ?!?
Афоня Показати IP 20 Вересня 2016 21:35
Перевірте заправкі ато якогось дятька з села або луцького бідолаху простіше всого перевірити І ще раз показали що неможите впоратись з смородом і рішили замилити очі