USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Військовий та екс-претендент на посаду голови РДА судиться з газетою

25 Листопада 2014 18:44
Старший лейтенант запасу, колишній претендент на крісло голови Любомльської РДА Андрій Півнюк звернувся до суду про захист честі та гідності через публікацію у районній газеті «Наше життя», - пише Під прицілом.

Свій позов Андрій Півнюк мотивував тим, що в одному із випусків газети «Наше життя» була публікація з інформацією про п’ять військових у запасі, які нібито ухиляються від мобілізації і тим самим порушують норми чинного законодавства.

У своїх позовній заяві Андрій Півнюк стверджує, що у місті Любомль проживає з дитинства і його знає багато людей, тому вищезгадана публікація могла б викликати у суспільства думку про те, що Андрій Півнюк є зрадником батьківщини.

А тому позивач просив суд визнати інформацію у публікації газети «Наше життя» недостовірною та стягнути з редакції газети 50 000 гривень моральної шкоди.

Своєю чергою, головний редактор видання Сергій Боярчук під час судового засідання Любомльського районного суду заперечував проти позову і пояснив, що інформація про нібито ухилення від мобілізації надійшла листом від військового комісара Любомльського ОРВК від 18.08.2014 року, адресованого голові Любомльської РДА та начальнику Любомльського РВ УМВС України у Волинській області з проханням провести розшук декількох громадян, серед яких було вказано і Андрія Півнюка. Головний редактор газети «Наше життя» Сергій Боярчук вважає, що сам факт проведення розшуку трактується, як небажання або ж ухилення від мобілізації.

А також додав, що на момент опублікування інформації Андрій Півнюк не був військовослужбовцем, оскільки лише 22-го серпня він звернувся до військкомату для проходження медогляду, а призваний був 1-го вересня.

Натомість представник позивача Олексій Куденьчук надав суду лист від Міністерства оборони, у якому вказано було, що Андрій Півнюк призваний 28-го серпня, а не 1-го вересня. Крім того, адвокат Олексій Куденьчук повідомив у суді, що саме публікація у газеті «Наше життя» стала причиною того, що Андрія Півнюка виключили з претендентів на посаду голови Любомльської РДА.

Зрештою Любомльський міський суд задовольнив позов Андрія Півнюка частково – визнав інформацію у публікації недостовірною, однак у частині морального відшкодування 50 000 гривень відмовив.

Не погоджуючись із таким рішенням суду, головний редактор газети «Наше життя» Сергій Боярчук подав апеляційну скаргу і просив рішення суду І інстанції скасувати.

Під час судового засідання Апеляційного суду Волинської області представник позивача Олексій Куденьчук повідомив, що наразі Андрій Півнюк знаходиться на Сході України у зоні проведення антитерористичної операції.

Проте і колегія суддів апеляційної палати під головуванням судді Людмили Матвійчук, дослідивши всі докази та заслухавши доводи сторін, ухвалила – в задоволення апеляційної скарги відмовити, а рішення суду І інстанції залишити без змін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 70
SELAY Показати IP 25 Листопада 2014 19:10
военкома - на мыло!!!
мирон Показати IP 25 Листопада 2014 19:37
Газета наше життя
Знаю Показати IP 25 Листопада 2014 19:56
А той редактор мастак на проплачені замовлення
Любомль Показати IP 25 Листопада 2014 21:12
Боярчук С. М. - нормальна і порядна людина. Захищає інтереси редакції. Якщо вже пишете про "проплати" то давайте конкретно. Хоча,як житель міста відчуваю тут руку деяких "осіб",що вже не вперше намагаються очорнити керівника видання. Все ніяк не можуть заспокоїтись. А на рахунок Півнюка А.,то краще вже запитати пересічних любомльчан,що це за особа.,і яке відношення до нього в місті.
олег до Любомль Показати IP 26 Листопада 2014 01:04
Для любомльчан він зробив набагато більше як цей званий пан Боярчук такий самий брехун як і його газета
Серий до олег Показати IP 2 Грудня 2014 11:19
ага, наприклад розвалив водоканал
водоканал до Серий Показати IP 3 Грудня 2014 21:48
Ото вже гонять!!!!!!!!
ВЛАД до Серий Показати IP 4 Грудня 2014 13:17
Ото вже немають що сказати!!!!!
Неважно до Любомль Показати IP 26 Листопада 2014 10:50
"Нормальна і порядна" людина не буде пускати в друк не перевірену інформацію, тим більше знаючи, що "це заказуха" -рука деяких "осіб" якраз була відчутна коли оприлюднювалась ця інформація. Я пересічний любомильчанин- запитайте мене "що це за особа.,і яке відношення до нього в місті"? і я Вам відповім, що це спеціаліст з великої літери, але, як і всі ми, має недоліки. Завдяки "плідній роботі" свободівців і деяких теперішніх посадовців- його репутація "підмочена". Шкода, що свою правоти доводиться доводити в суді. Та заспокойтесь вжею Відайте належне тому, що Півнюк зараз служить в АТО і проявив себе як справжній патріот своє батьківщини, а не їздить на Схід, щоб лише сфотографуватись з автоматом і повернутись додому у тепле ліжко! Чому газета "Наше життя" не напише про героя Півнюка А.А.? Тому що "зверху" цього не бажають... районна газета зараз стала простою жовтою пресою!
Любомль до Неважно Показати IP 26 Листопада 2014 11:36
"Недоліки спеціаліста" - це хабарі, відмивання грошей, дерибан землі?
Неважно до Любомль Показати IP 26 Листопада 2014 12:10
Замусоляна характеристика, яку використовують при згадці будь-кого із колишніх чиновників. Півнюк вважав, що брехлива газета "Наше життя" друкує заказні статті - звернувся в суд і має рішення на руках, яке доводить його правоту. А будь який доказ того що він корупціонер є ?
настя до Любомль Показати IP 26 Листопада 2014 12:13
Недоліки-це таких як вас треба наказувати а не пробачати що до недавна робив півнюк стільки робив добра а в відповідь заробляв брехливу інформацію про себе ГАНЬБА нашим високопосадовцям які ставили свій підпис про ухилення-тоце по вашому що? не зловживання службовим становищем наших теперішніх чинів то хто корупціонер?????????????
ВЛАД до настя Показати IP 26 Листопада 2014 12:26
себе не бачать
юра Показати IP 26 Листопада 2014 07:36
Молодець!!! мужня людина територіальна оборона ви молодці СЛАВА ГЕРОЯМ!!!
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 08:42
Ще раз напишу, бо не бачать: газета "НАШЕ ЖИТТЯ"
ілля до Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 14:48
Знаете шановний анонім це я б сказав що газеті "наше життя"давно пора зробити ,,НОВЕ ЖИТТЯ,, ну прямо в точку!
віктор Показати IP 26 Листопада 2014 09:13
Нове чи наше життя всеодно брехлива газета яка вводить в оману ваших же любомльчан
Любомильчанин Показати IP 26 Листопада 2014 10:19
Всім відомо статтю в газеті замовив голова райдержадміністрації Торба !
від Любомильчан Показати IP 26 Листопада 2014 11:08
Слава Героям та мужнім людям котрі відстоюють територіальну незалежність та цілісність України. Саме до таких осіб відноситься і Андрій Півнюк, який знаходиться в епіцентрі антитерористичної операції на Сході. Андрію, громада міста Любомль та Любомильського району підримує тебе та просить Бога щоб ти повертався здоровим та живим до дому. А газета не права, бо перед тим як публікувати статтю, якою фактично звинувачується Півнюк А. у вчиненні військового злочину, потрібно мати достовірні дані про такі факти і принаймні потрібно було поцікавитися у самового Півнюка А. про такі факти. Крім цього, як можна пояснити ті факти що навіть після публікації статті у газеті, головний редактор продовжує ганьбити честь і гідність Півнюка А. у своїх зверненнях до правоохоронних органів в яких він стверджує що останній ухилявся від мобілізації ? З якою метою це робиться ?
від Любомильчан Показати IP 26 Листопада 2014 11:54
Все, що пишуть за Півнюка А.А., що він герой правда! А ті, що ухиляються від служби в АКТО насправді сидять у розкішних крислах і слухають таких, як Білобабка - Склягчук Людмилу та подібних до неї крикунів і самопроголошених керівників. Шановно Білобабко, де ж Ви взяли такі кошти на такий маєток, що у колишньому військовому містечку, прицьому ніде не працювавши. Як можна терпіти таких огидних людей, як БІЛОБАБКА, яка не варта і мізиного пальця Андрія Півнюка та багато інших яких вона паплюжить. Все повернеться до тебе Людо бумбарангом. Андрію, Любомльчани бажають тобі повернутися живим і здоровим із АТО . Слава Героям!!!
як назвете до від Любомильчан Показати IP 26 Листопада 2014 12:30
А хто така БІЛОБАБКА?
З Любомля Показати IP 26 Листопада 2014 11:58
Любомльська районна громадсько - політична газета "Наше Життя". Цій газеті потрібно писати про прогноз погоди, привітання з Днем народження, анекдоти, анонси телебачення. Будь - ласка не лізьте в політику і вас будуть читати !! Крім цього, не усім відомо що засновником даної газети являється Любомльська РДА. А тому незалежність діяльності цієї газети ставиться під великий сумнів !! А Півнюк А. молодець, професіонал своєї справи і правильно робить що ставить на своєї місце таких як Боярчука і відстоює свої інтереси, інакше ці "акули" його могли б з'їсти !
від Любомильчан Показати IP 26 Листопада 2014 12:25
За помилки в тексті вибачте, спишили. Виправляємо Склягчук на Склянчук, бумбаранг на бумеранг, АКТО на АТО.
ВЛАД до від Любомильчан Показати IP 26 Листопада 2014 12:28
та тут емоції розпирає- ще не такі помилки можуть бути
настя Показати IP 26 Листопада 2014 13:49
Півнюк наш герой- Слава Героям!!!!! іцим все сказано
ілля Показати IP 26 Листопада 2014 15:26
Як говорять риба гниє з голови ці слова говорять самі за себе!!!
ЛЮБОМЛЬ Показати IP 26 Листопада 2014 21:25
ЗНАЄТЕ, ЩО НАЙБІЛЬШЕ МЕНЕ ЦІКАВИТЬ - ЯК ТАК СТАЛОСЬ, ЩО "ГЕРОЙ" НАШОЇ ПУБЛІКАЦІЇ СТАВ "КАНДИДАТОМ НА ПОСАДУ ГОЛОВИ РДА"... яК ТАК СТАЛОСЯ, ЩО ЛЮДИНА З НИЗЬКИМИ МОРАЛЬНИМИ ЯКОСТЯМИ, ЛЮДИНА , ДЛЯ ЯКОЇ ГРОШІ І ЗБАГАЧЕННЯ. ПРИОРІТЕТ, ЯКА БУЛА ЗАМІШАНА В ПЕРЕВЕЗЕННІ НЕЛЕГАЛІВ ЧЕРЕЗ БУГ, (НА ЯКУ БУЛО ЗАВЕДЕНО КРИМИНАЛЬНУ СПРАВУ), БУЛА ЗАПРОПОНОВАНА ГОЛОВО ОДА (!!!) НА ТАКУ ПОСАДУ В РАЙОНІ ???... пІДКАЖІТЬ МЕНІ ???...
коля до ЛЮБОМЛЬ Показати IP 26 Листопада 2014 22:30
ти такий самий недоумок як наш ред.боярчук вам разом працювати тільки в цирку.
станіслав до ЛЮБОМЛЬ Показати IP 26 Листопада 2014 22:59
Як кажуть у народі всемьі не без урода то він ухиляється то нелегалів толкає ідіоти ,криси канцелярські ти ж худоба в скрутний час теперішній самий перший будиш кричати (референдум ) на передову до нього боевік діванний
місцевий Показати IP 26 Листопада 2014 22:23
якщо був в чомусь замішаний Півнюк,то чому не судили?Якщо брав хабарі,то чому не добудував будинок свій до сих пір?Поробку звів коли з заробіток повернувся в 1998 році.Так вона і стоіть 16 років...А Гірикович другий будинок побудував.Всі ці роки іздив на гнилому мерседесі,поки не згнив повністю,і зробив переобладнання,і купив іншого корча.А в Гіриковича Кашкай новий...Не там хабарника шукаєте.Коли він керував водоканалом,хто в ями з гавном лазив труби ремонтувати?!Півнюк,поки роботяги стояли і дивились,бо не здатні і мозгів немає,Андрій робив все.Це достойна людина на посаду,такого з інженера і юриста немає більше в Любомлі
Анонім Показати IP 26 Листопада 2014 22:40
Якби для нього гроші були пріоритет і такий багатий чоловік як ви це доносите він би зараз не відстоював територіальну цілісність УКРАІНИ а ви і е та людина з низькими моральними якостями сидите на дивані і думаете як би то підняти дух нашим бійцям на передовій!!!ГАНЬБА
АНОНIМУ Показати IP 27 Листопада 2014 02:10
Yes
Патріот Показати IP 27 Листопада 2014 07:23
Любомльська міська рада, часів гіриковича-півнюка, була розсадником брехні та хабарництва... Я дякую усім людям, які доклали зусиль, щоб півнюк залишив посаду заступника голови мяськради, а також дякую усім, любомльським активістам, які недопустили цю люлину керувати районом
Неважно до Патріот Показати IP 27 Листопада 2014 10:13
Чому ніхто не згадує Гіриковича? Півнюка зробили крайнім- він якщо щось і робив то тільки через подачу голови
дмитро до Патріот Показати IP 27 Листопада 2014 10:51
Ти мав би совість себе називати патріотом брехун треба було. так і написати і те скупчення людей травите своею брехнею це доказано в судовому порядку
VLAD Показати IP 27 Листопада 2014 10:04
Шановний ЛЮБОМЛЬ, ви тільки і знаєте що ганьбити людей, що ви заладилити з тими нелегалами - кримінальна справа була відкрита, але і закрили, тому що вина недоведена.
місцевий житель Показати IP 27 Листопада 2014 11:38
Шановна громадо м.Любомль,життя розставить все на своі місця,дай Бог щоб ти Андрій Андрійович Півнюк повернувся живим і здоровим з цього пекла(під Дебальцевим) де ти зараз знаходишся,а ти Торба І.О (Бібіковська підстилко) готуйся подивитись коли прийде Півнюк з АТО йому в очі,і прийде він з своіми друзями,жителями любомльского району якими зараз командує,і вони вам(Торбо,Боярчук,Кравчук,Бережний і т.д) розкажуть хто ухилявся грiвши свiй зад в кабiнетах,а хто в морозних окопах прикриваючись вiд градiв утримував своi блок-пости!!!
Любомльчанин Показати IP 27 Листопада 2014 12:16
До Знаю, Олег, Неважно, Настя, Влад, Ілля, Віктор, Коля, Станіслав та їм подібним: 1) На рахунок редактора і видання "Наше життя": так помилку допустили. Але рівняти весь колектив газети під лінію "брехуни", газету робити "брехливою, оманливою", це шановні вже занадто. Читаю газету не один рік - брехні не помічав. Підкажете де шукати? Особисто знаю колектив, там є хороші люди і професіонали. Може об'єднаєте свої зусилля і створите власне видання, критикувати бачу вмієте усі в один голос. Творіть.. 2) На рахунок пана віце-мера: "Багато зробив" чого саме? Якщо ви про парк, доругу по вулиці Незалежності, дитячі майданчики, то це вже не стільки його заслуга. А чому ж не згадуєте про часи його перебування на посаді, і абсолютно ніяких рішень по: ганебному стану доріг вулиць Наталії Ужвій, Червоної Армії, біля районного суду, маленького базарчику, автостанції, території навколо міського стадіону, парку Саманти Сміт і т.д. Конкретно про хабарі: знайомий оформляв документи по купівлі земельної ділянки, звертаючись до згаданої особи. Той одразу ж назвав суму, за якої просуне діло якнайшвидше. Сума не в сотнях в американських президентах. Думаю таких осіб було не одиниці. Тому давайте будемо більш-менш об'єктивні. Говорите про добрі справи, не забувайте і інші "заслуги". Так само ніхто ж не зменшує заслуг Півнюка в захисті нашої держави від окупанта-москаля. Тому давайте будемо хоч трохи намагатись дотримуватись правди.
Анонім до Любомльчанин Показати IP 27 Листопада 2014 13:04
На рахунок всього колективу діло не йдеться і не путайте біле з чорним ате що ви там говорите про помилку то це не помилка - а свідомо написана брехня щоб зняти кандидатуру Півнюка на посаду голови РДА про що говорив БОЯРЧУК на суді ви хочаб проінформували що йому говорити раз ви такий спаведливий і чесний то це відразу було очевидно із затягуванням судового процесу і якби це була помилка то зазвичай люди на апеляцію не подають а просто вибачаються як це і полагаеться чесним людям а на рахунок якихось торгів мені казали або я чув на даний момент це вже зваших уст не пройде бо це вже доказано що ви обманюете людей як в письмовій так і в усній формі!!
Любомльчанин до Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 13:38
Анонім, почитай попередні коментарі. А тоді вже пиши сам. Когось навчаєш, а сам бачу зовсім недалекий. Хлопці то пишуть на газету, до якої відношення має не тільки Боярчук. На рахунок хабаря - 100 %. Потрібно було бути присутнім на площі, коли Півнюка знімали з посади. Десятки людей говорили про його махінації, і багато з них підтверджували, що змушені були давати конверти. Мені абсолютно байдужий редактор, так як і ваш Півнюк. Але ж говорите про одне, і не забувайте і іншого. В даному випадку редактор поступив неправльно,ймовірно, що був вплив зверху. Але й не вигороджуйте того Півнюка що був при посаді. Зараз до нього абсолютно претензій немає, він зробив мужній поступок. І велика подяка йому, що захищає нашу українську землю.
коля до Любомльчанин Показати IP 27 Листопада 2014 13:36
Зробіть для початку дитячий майданчик ,дорогі ,парк і щоб не було ніяких заборгованостей в міста тоді і поговоримо
Боб до Любомльчанин Показати IP 28 Листопада 2014 09:58
говорите про хабарі, які брав Півнюк...корупція живе у кожного в нас, ще нічого не вирішено, а ми вже обіцяємо причому САМІ то могорич то "я в боргу не лишусь", самі ж провокуємо на хабарництво...хто не тикав "двадцятку" чи шоколадку за будь яку довідку навіть коли не просять?
стас Показати IP 27 Листопада 2014 12:40
Те що півнюк зараз захищае всіх вас від непроханого так званого братского народу щоб в вашу оселю не прийшла біда і діти ваші почували себе в безпеці в так звананих ,,активістів,, е совість паплюжити його честь і гідність вони не е патріоти ним потрібне тільки крісло голови РДА бо в вас немае ні совісті ні честі а репутаціі в вас взагалі не було і не буде бо ви для цього міста нічого не робили і не робите тільки одне в вас добре виходить це паплюжити порядних людей що й було доказано в суді
Любомльчанин до стас Показати IP 27 Листопада 2014 13:41
Далеко підеш, раз перескакуєш з одної теми на іншу. То тобі "недоумки", то "робіть дорогі". А сам то хоч коли небудь в житті зробив щось корисне для свого міста?
Любомльчанин до Любомльчанин Показати IP 27 Листопада 2014 13:42
Вибач, адресовано до "Коля"
стас до Любомльчанин Показати IP 27 Листопада 2014 14:18
То не рахуй чужі заслуги а дій !!!!!!!!!!!
Я Показати IP 27 Листопада 2014 14:30
СХАМЕНІТЬСЯ ЛЮДИ ! БО ЛИХО ВАМ БУДЕ !
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 15:06
По перше я нікого не повчаю а висловлюю свою думку по друге ти і сам бачиш що це заказуха як і що там говорили на віче, кого там підганяли просто в спину аби щось негативне сказали в бік півнюка а вони як ті сепаратисти ховаються за спиною мирного населення налаштовують один проти одного , побачимо що з того вийде люди довго терпіти не будуть
любомль до оля к. Показати IP 27 Листопада 2014 15:26
запий холодною водою -- політична карєоа твого півнюка згасла !!!
Олег до любомль до оля к. Показати IP 28 Листопада 2014 21:35
До чого тут політична кар'єра?іде мова про те,що людину оббрехала газета причому свідомо. Про яку довіру до газети можна говорити і як далі вірити в те що у ній друкується?
до Антона від Любоми Показати IP 27 Листопада 2014 16:33
Антоне, ти був на майдані у Любомлі, ти бачив, як виступали з п'яною, синьою мордою Семенчучка родом із села Нудиже, та психопадка Людка Білобабка- Склянчучка, псих Клейзун Михайло, і ще декілька х..... ось і весь майдан. І хто цю дебільну Білобабку включив ще у люстраційний комітет. Ганьба, чи то вже перевелась Любомильщина від мудрих і грамотних людей, чи то вже має бути кінець світу. Та в неї на горищі вже давно скачуть чорти та біси та не дають спати , або настальгія за чоловіками? Одного Толіка Склянчука шкода, що мав таке стерво.Ганьба Білобабкі- активісці!!!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 16:33
Дурень думкою радіє
Дістало Показати IP 28 Листопада 2014 09:53
про віче немає і що говорити - зігнали в одну купу недоумкуватих і пяниць і сказали "фас"! Кравчуки, Торби і такі інші, що вскочили до влади використавши святе МАЙДАН - дивіться щоб ті самі до вас не прийшли гонинти з крісел як поганих блохастих собак.
ben до Дістало Показати IP 28 Листопада 2014 10:28
Звідси і виходить бояться півнюка як чорт ладану
Клим Показати IP 28 Листопада 2014 13:53
Півнюка ? Боятися ? Він що з рогами ?.... Я теж окремо ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ ЛЮДЯМ ЩО ЗУМІЛИ ВИГНАТИ З МІСЬКРАДИ ЛЮДИНУ ЯКІЙ КРІМ ГРОШЕЙ ТА ЗБАГАЧЕННЯ НІЧОГО НЕ ЦІКАВИЛО... А ЩЕ Й "МОСТИВСЯ" НА ГОЛОВУ РДА - ТА ЦЕ Ж БУЛА Б ГАНЬБА НА УСЮ ЄВРОПУ !!!
Неважно до Клим Показати IP 28 Листопада 2014 14:12
З Європою явний перебор))
Анонім до Неважно Показати IP 28 Листопада 2014 22:52
Вже не знають що писати то європу згадали
незалежний експерт до Клим Показати IP 29 Листопада 2014 09:56
Це ти будеш дякувати - коли вони ті люди будуть нести відповідальність за зловживання службовим становищема це(кримінальна справа)
анфіса до Клим Показати IP 30 Листопада 2014 21:24
коментар було видалено
ОКСАНА до Клим Показати IP 1 Грудня 2014 19:02
ПІВНЮК ГЕРОЙ УКРАІІНИ.ВОЮЄ ЗА ТЕБЕ СЄПАРА І ТВОЮ СІМЮ.А ТИ ТАКИЙ САМИЙ БРЕХУН ЯК БОЯРЧУК.ГАНЬБА ТОБІ.
Півень Показати IP 2 Грудня 2014 07:55
ТРЕБА ЙТИ В МІСЬКРАДУ І КЛОПОТАТИ ПЕРЕД ДЕПУТАТАМИ, ЩОБ ЙОМУ ДАЛИ ГЕРОЯ, ЗА "ЧОРНИХ" ПЕРЕВОЗИВ ЧЕРЕЗ БУГ, ЗА ТЕ, ЩО ЗА ОДНУ НІЧ БУЛО РОЗДАНО 40 ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК НА ПІДСТАВНИХ ОСІБ, ЗА ТЕ, ЩО % РОКІВ ЗНУЩАВСЯ З ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗВЕРТАЛИСЯ В МІСЬКРАДУ, А ВІН ЇХ ПУСКАВ "ПО КОЛУ" БЮРОКРАТІЇ,,,,
Фазан до Півень Показати IP 2 Грудня 2014 09:33
до компетенції депутатів не входить "давати героя за "чорних" яких перевозив через буг"- змініть напрямок руху))))
оксана до Півень Показати IP 2 Грудня 2014 09:51
ти мало зі спідньоіі білизни не вискакуєш аби в черговий раз вколоти нинішню владу. аякже ш дуже благодатний грунт зараз щоб погавкати.
Анонім до Півень Показати IP 2 Грудня 2014 18:28
коментар було видалено
оксана Показати IP 2 Грудня 2014 10:35
вибачаюсь не нинішню владу а прошлу.
Алла Показати IP 2 Грудня 2014 10:58
якби Півнюк був людиною з низькими моральними якостями (як тут пишуть) він би знайшов спосіб не піти служити в АТО як зробило багато чиновніків причому молодих і здорових.
vip Показати IP 2 Грудня 2014 14:32
А кому потрібна ця газета-пережиток комуністичного минулого, де орган райкому компартіі був ,,рулевой,,що казали те і друкували залякані редактори,бо це іх хліб,редактори районок одержують по 5тисяч зарплати і ще гонорари роблять які хочуть, а працюють в тих районках далеко не специалісти,а газета сміх та й годі.Годять районному начальству бо гроші дають,а як спинки гнуть редактори щоб брехню випустити.Заставляютьу селах примусово виписувати цю дурну іх писанину
Любомль до vip Показати IP 7 Грудня 2014 21:53
Ну точно не тобі, сучасний VIP. Підкажи, а як це в селах заставляють виписувати газету? Не сміши, і не говори дурниць. Хоч мабуть це про таких як ти говорять : спочатку говорить, а вже тоді думає.
Vip 2 до Любомль Показати IP 8 Грудня 2014 07:26
А такі як ви взагалі не думають ні до того як сказати ні після...