USD 39.00 39.37
  • USD 39.00 39.37
  • EUR 39.25 39.70
  • PLN 9.76 9.95

Вночі у Луцьку затримали «відомого авторитета»

19 Червня 2016 12:52
Нетверезий чоловік посеред ночі розмахував предметом схожим на ніж.

Близько опівночі екіпаж патрульних отримав виклик, що на Київському майдані відбувається бійка. На місці події інспектори з’ясували, що громадянин намагався підняти з землі невідомого чоловіка, однак той почав розмахувати перед ним предметом схожим на ніж.

Про це повідомила Патрульна поліція Луцька у мережі Фейсбук. До того ж чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння.

Патрульним повідомив, що він є «відомим луцьким авторитетом» та «колишнім ув’язненим».

Його доставили у міськвідділ поліції.

На щастя, в сутичці ніхто не постраждав.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
ната Показати IP 19 Червня 2016 12:58
І що то за авторитет?
Лучанин Показати IP 19 Червня 2016 13:01
Хтось знає цього горе авторитета?)
бе Показати IP 19 Червня 2016 13:02
щоб стати "авторитетом" потрібно відсидіти певний термін?)))
Василь Показати IP 19 Червня 2016 13:55
Ну сказала ж їм людина що вони свої, може він взагалі президентом чи прем'єром буде, адже авторитет, криміналу вистачає, а вони його в відділок. Так з своїми не поступають!
Костя Показати IP 19 Червня 2016 14:33
шок! яка полiткоректнiсть: як Лапiну пострiляти захотiлось, то i збройний напад, хмара свiдкiв, передьорнутий затвор, два пострiли через закрите вiкно автомобiля, а тут iз землi пiдняли, поговорили про жизнь, до вiддiлку довезли, а чи то таки нiж акуратничають. краще б вже та пресслужба мовчала...
каям Показати IP 19 Червня 2016 15:47
Видно хороший ,,авторитет",який потім може стати президентом або генеральним прокурором.
Знаючий Показати IP 19 Червня 2016 16:27
Хфедчак
Ніка Показати IP 19 Червня 2016 18:00
Предмет, схожий на ножа,невідомі чоловіки, схожі на поліцейських, алкаш, схожий на відомого авторитета, - все це відбувалося в місті, схожому на Луцьк.
До Ніка Показати IP 19 Червня 2016 18:41
1000% Вірно звернуто увагу туп*рилих.
Хведчак Показати IP 20 Червня 2016 23:39
Напишіть Валентини якого авторитета затримали а не пишіть порожняк а то собі редактори придумали що не буть і пишуть. може журналісти з ВН затримали гройсмана або хутіна взяли за фабержн. Ви як щось пишете то хоть дотягуйте до якоїсь реальності.
ВН Показати IP 20 Червня 2016 23:57
Дешеві новини
Рома Показати IP 21 Червня 2016 10:27
І знов піар патрульних))) Їм самим не соромно нічого не робити (взагалі нікому не потрібний орган у якого коефіцієнт корисної дії =0). От якщо розібратися, що вони зробили, поступив виклик, вони приїхали і затримали п'яного 'авторитета')) (і 100% патрульних було як мінімум 10 шт.) та старі мінти кожен день по 10 таких "авторитетів" затримували і про них не писали в газеті! Як на мене потрібно розігнати тих патрульних всіх!!!!!
До Роми Показати IP 21 Червня 2016 11:28
Да , неспорю піаряться. Но хабарів неберуть, і якщо накладають штраф то посправедливості. Мета була позбутися корупціі в ДАІ, що наразІ І ВИХОДИТЬ. Гіршого , поліція точно неробить. А те що все гавно викидають в пресу, тоточно.
Оля Показати IP 21 Червня 2016 13:50
Хабарі вони беруть, і не треба тут розказувати!