USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Затриманий азовець звинуватив луцьких патрульних в упередженості

2 Березня 2016 13:15
Азовець Олексій Буторін прокоментував ситуацію, яка сталася на заправці. З його слів, під час затримання він не був п’яним. Окрім цього, поліцейські підійшли до машини, яка стояла на заправці і в якій нікого не було. Тобто, жодних порушень він не вчиняв. Про це повідомляє ВолиньПост.

Нагадаємо, сьогодні вночі патрульні затримали і евакуювали машину азовця. Чоловіку закидають, нібито він перебував у нетверезому стані та не мав при собі водійського посвідчення.

"Мій товариш попросив мене завезти його в Рівне, бо він їхав у Волноваху. Ми зупинились на одній заправці, щоб попити кави. Поки ми 15 хвилин пили каву, машина була закрита, і нікого в ній не було. Ми стояли на заправці", - запевняє азовець. Додає, що тоді під'їхали патрульні і попросили пред'явити документи на машину, права та технічний паспорт.

"Також поліцейські почали випитувати у мене, чи я вживав алкоголь. На що я відповів, що ні. Тоді патрульні запитали, чому у мене такі розширені зіниці, на що я навіть і не знав, що відповісти. Тож патрульні евакуювали мою машину. Мабуть, до мене таке ставлення тому, що я - азовець", - сказав Буторін.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 45
НАКАЗ Показати IP 2 Березня 2016 13:20
Уж цих поліцюг треба наказати.
WOG Показати IP 2 Березня 2016 13:21
Хай подивляться камери відеоспостереження на заправці та посту.Все буде ясно.
А Показати IP 2 Березня 2016 13:26
Ще раз підтверджує тупизну нових поліцейських!
сергій рижков Показати IP 2 Березня 2016 13:28
)))
сергій рижков Показати IP 2 Березня 2016 13:29
)))
сергій рижков Показати IP 2 Березня 2016 13:29
)))
Анонім Показати IP 2 Березня 2016 13:39
хахаха. клоун
Анонім Показати IP 2 Березня 2016 13:41
Отмазки галімі отмазки там є камери відеонагляду перед постом на посту.якщо переглянути їх по другому будеш говорити.лигарі
Дядько Показати IP 2 Березня 2016 13:41
Азовець?? Це ж рекетир з 90-х. Що це за машина, яка її реєстрація? Його в кутузку треба, а не щоб по місту катався п'яним та ще й щось огризався! Патріоти х@рові порозводилися з різної ш*****
укроп до Дядько Показати IP 2 Березня 2016 14:23
Да да справжній патріот не хизується формою і номерами а тихо робить все що змінить країну на краще.
херої мля Показати IP 2 Березня 2016 13:45
Я не я ,і коза не моя.
укроп Показати IP 2 Березня 2016 13:46
Будь мужиком і признай свою провину а не як баба відбрезуїшся.
Боєць Показати IP 2 Березня 2016 13:47
Пиво - це не алкоголь? Фото опубліковане ввечері перед інцидентом. https://www.facebook.com/lenka.svolotka/posts/806907842747060
Всезнайко Показати IP 2 Березня 2016 13:59
Ще й мурчить, ско**няка...
укроп Показати IP 2 Березня 2016 14:32
Такі машини потребуються в АТО і для тих потреб їх приганяють а не для мирної Волині де законзакон доречі один для всіхвсіх!!!
набридло Показати IP 2 Березня 2016 14:45
Вже непридли всі ці псевдопатріоти азови та інша шваль. Їздять на машинах без номерів, дозволяють собі все що заманеться, а якщо не дай бог хтось претензії висуне, при чому законні, то смердіти починають що їх ущемляють бо вони патріоти.
Сергій до набридло Показати IP 3 Березня 2016 13:35
Чим тебе так образили патріоти України? Ти сепар-переселенець?,Чи бувший Беркутівець?А може просто чиновник-злодюга часів Бандюковича? Вони тобі заважають бути порядною людиною?
набридло до Сергій Показати IP 3 Березня 2016 14:30
Так, заважають. Ти сліпий? Я ж написав чим. Які це патріоти? Патріоти дотримуються законів та правил країни, в якій живуть. Ті, кого ти називаєш патріотами це бидло і пристосуванці.
не знайко Показати IP 2 Березня 2016 15:17
він адвокат!! і поліція буде винною завжди навіть якби він когось убив і ніякі камери тут не діють!!
ха-ха Показати IP 2 Березня 2016 15:20
я також відпочивав на Азовському морі! виходить що я також азовець
Народ Показати IP 2 Березня 2016 15:35
Алкаш він, а не "азовець.
Нововолинець Показати IP 2 Березня 2016 15:57
В Нововолинську бачив десятки разів пяних з бабами на цій, або такій же машині(номери, наліпки азов) з малолітніми шмарами. Раз пяна в зюзю баба сама приїхала на ній за покупками(цигарки) до магазинну "квадрат" що біля заводу 100...
Істина Показати IP 2 Березня 2016 16:07
Знаючи його особисто можу сказати що неодноразово бачив його за кермом під градусом. Це людина, яка любить вихвалятись своїми "подвигами", яких, мабуть і не було. Хлопці, які дійсно воюють не розпинаються які вони...браві. Рекетир 90-х, від якого не одна людина плакала, обійшов декілька партій, в т.ч. симпатизував і ПР. Він просто пристосуванець...Причому і нахабний. Можна багато написати про нього. Є що. Нема бажання. Просто такі "воїни" позорять бойові підрозділи і ще мукає про якесь упереджене ставлення. Тьху! П"єш- пішки або на таксі. А то бач - каста недоторканих.
до О Буторін Показати IP 2 Березня 2016 16:30
та ніхто і не сумнівається ! любий суддя може з вбивці зробити потерпілого!! щось подібне було в Мукачево!!
Людмила Показати IP 2 Березня 2016 16:49
Мендаля собі вчепи, с*ань паскудна! Яка, хрін, різниця з ким ти був і кого куди проводив?! Ти не мав посвідчення водія і поліцейські просто виконували свою роботу. А чи ти з "Азову" чи ще звідкись - не має значення: закон один для всіх. Задрали ви вже! справжній патріот не буде "козиряти" своїм становищем. І справжні патріоти(тим більше, заступник командира дивізіону полку!!!!) воюють, а не, наївши свиняче рило, пиво у Луцьку розпивають! Гопник ти, а не патріот(((
*** Показати IP 2 Березня 2016 16:56
В кожній отарі знайдеться паршива вівця... Побачимо що буде далі. Достовірна інформація про вживання алкоголю чи ні... Буде цікаво.
Олексій Буторін Показати IP 2 Березня 2016 17:43
Спеціально зранку я пішов до лікарні і здав кров на аналіз. В крові не має ані часточки алкоголю. Дивуюсь як легко люди вірять у все що написано і не підтверджено. Як би я був пьяний за кермом чи біля керма мене б одразу примусово відвезли на освідчення. Дякувати Богу, відеокамери поліцейських зафіксували мій стан, розмову с поліціянтами і всю штучно сфабриковану подію. Власне спираючись на це я буду судитися з поліцією і доведу що я не був пьяний, і що поліція не може безпідставно, а тим більше без доказів звинувачувати у нетверезості. Сьогоднішній аналіз крові доведе мою правоту.
Знаю до Олексій Буторін Показати IP 2 Березня 2016 21:59
читай коментарі і ти зрозумієш хто тобі вірить...ті 4 малолетки яких ви возили в сауну і є всі ваші фани....документи на авто це відоцтво про реєтрацію а не відомоті про перетин кордону..відмова від проходження драгера це автоматично 130(пянка)..а деж водійьке повідчення..не встиг купити!!??)))а машина ця якраз 1 і не була в АТО ну може заїджала але вона потійно в місті..чи ао уже в нас...)))))))))))))а пиво перед тим пив ти на фото в фейсбук щоб за кермом незаснути)))і є ведео з камер як ти заїхав на заправку ..як прокоментуєш))))))))))))а "замутити чисту медичку" ..та дай мені 500 грн. я тобі таких завтра 5 привезу)))))))))))))перестань бути тим ким ти не є і ве буде ок...а тебе наказали бо ти азовець))))))))))))це саме мішне із вієї твоєї брехні...
коментар до Олексій Буторін Показати IP 3 Березня 2016 10:24
От ти пишеш що як люди легко вірять у ти, що не підтверджено, а сам то голослівний! Написав що ходив здавав аналізи, і чому тобі мають вірити? Треба жити по закону і поважати закон, це найголовніше!
Олексій Буторін Показати IP 2 Березня 2016 17:44
Я ще вночі наполягав їхати в лікарню, це є зафіксовано камерою, а поліція не схотіла мене везти. До речі алкоголь в крові зберігається більш як три доби, тому кров є дієвим показником. Документи на авто я одразу пред”явив, перетин кордону був одразу перевірений через СБУ, все в нормі. В поліції сказали що завтра зранку повернуть мені автомобіль.
нововолинськ Показати IP 2 Березня 2016 17:52
За нього кров здавав його брат близнюк!!!!! Позор псевдопатріотам.
Олексій Буторін Показати IP 2 Березня 2016 18:27
Мій брат близнюк Олег зараз за 1500 км звідси і це легко перевірити. Тобі сумно? Ще щось вигадай!
азов Показати IP 2 Березня 2016 19:24
Друзі диванні воїни! Доки ви там пишеш про те, що б ви зробили, людина реально вже набагато більше року на фронті, приймала участь не в одній операції, та зробила для держави набагато більше, ніж ви. І машину не ви надавали, так що не вам її і забирати. А замість того щоб це писати, зробили б щось корисне, пішли би в АТО,але ні, вам воно не потрібно, ви краще тут будете воїнів обсерати. Прикро від думки про те, кого ми захищаємо... Прикро бачити як завзято ви обсмоктуєте цю подію... Погоджуюсь, якщо цей військовий був нетверезим - він паскуда! Але ця паскуда в рази краща ніж кожен з вас СВЯТИХ.
коментар до азов Показати IP 3 Березня 2016 10:26
Ви захищаєте гроші олігархів і цукерки порошенка, і дивно, що ви цього не розумієте.
... до коментар Показати IP 5 Березня 2016 00:51
Не варто за весь Азов гадості писати
Сергей.Киев. Показати IP 2 Березня 2016 20:23
Я знаю Олексія.Цей джип ми разом гнали в ато.Тому хто багато говорить що Олексій брехун. Хочу сказати, ти мабуть такий сміливий бо біля ноутбука сидишь.Тільки суд може сказати винен.Він півтора року ходив під смертью.Я це бачив,тому ми і допомагали,купували ці машини і не тільки.Хлопець з війни приїхав, може їму пітримка потрібна психолога чи яка інша,а ви падл* ки. Поліція хай працювати навчиться.
ВОВК Показати IP 2 Березня 2016 20:54
то поліцаї виходить сперли машину. От полішва за плугом ходити не хоче то повадились з себе шеріфів корчити. Ще нарветесь на Рембо будете по селу на волах їздити. Паліцаї -
справедливий Показати IP 2 Березня 2016 21:23
От так поглянеш на ці всі коменти дивуєшся за кого воюєш? Скільки разів бувало приїдеш машиною з АТО щоб відремонтувати а права залишились в камуфляжі в АТО або навіть частенько бувало і всі документи згорять. Пяний чи ні це треба розібратись, я буторіна взагалі не захищаю але гадити на людину яка захищає тебе і твою країну поки ти сидиш в теплі добрі і затишку це не по людськи, ви всі ті хто каже що правильно без суду та слідства, скажу вам одне ви не люди ви гнила маса яка може облити брудом навіть нерозібравшись, ви кажете бандит добре але зі мною в окопах вас не було а рецидивіст який просидів в тюрмі 32 роки і вийшов з тюрми на початку 2014 разом зі мною гнив в окопах, з самого початку АТО ще ні разу не був ні одного дня в мирній обстановці завжди на передку, так постає питання хто більш потрібна людина рецидивіст чи гниляк-диванник?
дмб до справедливий Показати IP 2 Березня 2016 22:19
в нас був водій таблетки, так пацан взагалі від народження водійського посвідчення немав але ж 300 хутко вивозив і багатьох довіз живими так його виходить також треба оштрафувати і машину забрати?
лучанин Показати IP 3 Березня 2016 08:25
Закон один для всіх,не залежно від того хто ти.Але сказати,що забрали машину тільки через те що ти азовець,це навіть не смішно,а сумно.Рівень інтелекту лякає...
Сергей.Киев. Показати IP 3 Березня 2016 08:57
В цій машині я особисто з Олексієм,проїздив по передкам сектора м не одну сотню.Вона гарно служила і ще буде служити.Перестаньте базікати і поливати брудом хлопця.
Порядність Показати IP 3 Березня 2016 12:21
На щот цього інциденту можна писати багато не зрозуміло хто прав. А на щот форми як було сказано вище,( вихваляється він нею чи ні.) має повне право, я з ним служив з самого початку поки не получив травму. Тому знаю трохи більше за вас. Ви всі такі святі обсуждаєте бойові підрозділи, його амбіції. Скільки з вас (красавчиків) безплатно за ради других ризикували своїм життям. Не в клубі, не в барі, не на бабі. А там де вас завдяки взятткам ніколи не буде. Бо багато з вас родився жінкою хоть і є яй.....ця.
Порядність Показати IP 3 Березня 2016 12:33
На щот цього інциденту можна писати багато не зрозуміло хто прав. А на щот форми як було сказано вище,( вихваляється він нею чи ні.) має повне право, я з ним служив з самого початку поки не получив травму. Тому знаю трохи більше за вас. Ви всі такі святі обсуждаєте бойові підрозділи, його амбіції. Скільки з вас (красавчиків) безплатно за ради других ризикували своїм життям. Не в клубі, не в барі, не на бабі. А там де вас завдяки взятткам ніколи не буде. Бо багато з вас родився жінкою хоть і є яй.....ця.
Нововолинець до Порядність Показати IP 3 Березня 2016 14:00
Який же ти розумний. Тут не Ато!!! Хто йому дозволив їздити на автомобілі, який повинен бути Там..., ще й бе документів і випившим( відмовився від задува-значить засцав бути спаленим на місці)... Я, також УБД, тяжко поранений(на даний момент інвалід війни), двічі дЕРЖАВОЮ нагороджений та не можу позволити собі(совість і порядність є) їздити без прав... Та й бачив його особисто як і декілька десятків людей бухим за кермом на вулицях міста...