USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Порушник ПДР розстріляв патрульного у Дніпрі. Оприлюднили фото вбивці

25 Вересня 2016 13:51
Порушник ПДР застрелив патрульного і поранив його колегу. Інцидент стався у неділю, 25 вересня, біля автовокзалу в Дніпрі, - повідомляє прес-служба Нацполіції.

Екіпаж патрульної поліції зупинив автомобіль марки Citroen за порушення правил дорожнього руху.

"Водій почав чинити опір працівникам поліції, а потім зробив кілька пострілів і зник з місця події. Співробітник патрульної поліції загинув, його напарниця отримала поранення", - повідомили у відомстві.

Для пошуку злочинця введено оперативний план "Сирена". Поранену поліцейську шпиталізували, її життю нічого не загрожує.

Тим часом, в мережі з'явилось вбивства поліцейського у Дніпрі, на якому злочинець почав стрілянину по правоохоронцях. На відео видно, що злочинець впритул кілька разів вистрілив у поліцейського. Інша патрульна почала відстрілюватись, однак чоловік поранив її. Після цього він сів у авто та втік з місця аварії. Варто зазначити, що наразі поліція не підтвердила істинність цього відео.


Згодом, радник міністра МВС та народний депутат Антон Геращенко у соцмережі повідомив прізвище підозрюваного у вбивстві патрульного поліцейського на автовокзалі Дніпра. Ним виявився Пугачов Олександр Андрійович. Також відомо, що він зник з місця злочину на автомобілі «Сitroen» сірого кольору.

Підозрюваному порадили добовільно здатися правоохоронцям. У випадку, якщо він буде намагатися відстрілюватися, то відповідно до Закону «Про Національну поліцію» може бути застрелений на місці, а так має шанс отримати довічне ув’язнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Микола Показати IP 25 Вересня 2016 14:00
Зробили ідіотів з поліцейських, спочатку б*дло з Києва на бесі, потім потягнулося ,,, та зроби як в США , не виконав вимогу полісмена, все вогонь, б*длу по іншому не доходить
,,, до Микола Показати IP 25 Вересня 2016 14:20
Або поліцаю щось здалось чи ти здався йому підозрілим - так само одразу вогонь. Кілька сотень застрелених за рік так у США і набирається. Ти не застрахований теж
АС до ,,, Показати IP 25 Вересня 2016 14:24
щось не влаштовує в україні поїдь в лугандонію чи африку там не має поліцаїв можеш робити що хочеш які проблеми
,,, до АС Показати IP 25 Вересня 2016 15:43
ага ага кримінал звалив з Донбасу на Україну, бо там зними не панькаються, на відміну від ЄвроСомалі
Однодумець до Микола Показати IP 25 Вересня 2016 14:49
Звісно, рипнувся, і стріляти. Нехочеш бути вбитим виконуй те що тобі сказано
Волинянка до Микола Показати IP 25 Вересня 2016 14:53
Підтримую вже досить гратися з тими нахабами (бидлоттям) які не поважають закон а порушують його.
gf до Микола Показати IP 26 Вересня 2016 10:11
передивились Ви фільмів де американські копи стріляють на ліво і на право, а відповідно до статистики в США поліцейський застосовує зброю раз у 27 років.
Дніпро Показати IP 25 Вересня 2016 15:57
Олександр Пугачов - доброволець з батальону "Шахтьорськ"! Як ви всі можете називати бидлом Героя АТО ???
Правий Показати IP 25 Вересня 2016 16:02
Співчуття сім'ям загиблим!!!!!
Макс Показати IP 25 Вересня 2016 16:08
А чому не дають інформацію, що м*дак, який застрелив поліцейського, боєць батальйону «Торнадо»?
Таня Показати IP 25 Вересня 2016 16:15
Дівчина поліцейська вже теж померла на операційному столі. Жаль. Співчуття рідним.
патріот Показати IP 25 Вересня 2016 16:19
Вже і дівчина поранена померла! А вбивця був у роті Торнадо!!! Хто там ще таких з тої роти захищав і ходив прокуратуру пікетувати?!
Правий Показати IP 25 Вересня 2016 16:21
Співуття сім'ям загиблих!!!
Айн, цвай поліцай! Показати IP 25 Вересня 2016 16:23
"Підозрюваним у вбивстві патрульного в Дніпрі виявився боєць батальйону патрульної служби поліції особливого призначення "Торнадо" Олександр Пугачов. Ім'я назвав у ефірі 112 каналу заступник голови Національної поліції Вадим Троян". "Підозрюваний у вбивстві поліцейського у Дніпрі Пугачов є бійцем батальйону «Торнадо», - під час брифінгу у Дніпрі повідомила голова Нацполіціі Хатія Деканоідзе". То як вам? Хто вклав в руки рецидивістам державну зброю? Хто надав рецидивістам посвідчення і форму поліцейських? Хто поліцейських-рецидивістів зіткнув лобами з поліцейськими-селфіками?
пенсіонер до Айн, цвай поліцай! Показати IP 25 Вересня 2016 22:10
Хто вклав в руки рецидивістам державну зброю? Хто надав рецидивістам посвідчення і форму поліцейських? Хто поліцейських-рецидивістів зіткнув лобами з поліцейськими-селфіками?А хто мерз в окопах,тримав оборону Держави під кулями шановний«Айн, цвай поліцай!»? часом не ви з дивану?Не всіх під одну мірку.
pvs Показати IP 25 Вересня 2016 16:23
Уніан пише що напарниця теж померла на операційному столі. На жаль(((
Аналітик Показати IP 25 Вересня 2016 16:36
Якщо цей виродок дійсно з того торнадо,ви представляєте,що вони виробляли там.І після цього ми скиглимо про примирення і деякі уроди їх захищають під судом.Просто жах...Гаваков,думаю у тебе є наградний пістолет...
Олена до Аналітик Показати IP 25 Вересня 2016 17:56
Знайдіть і подивіться відео з циклу ПЕРЕЖИТИ "ТОРНАДО" - розслідування програми "Вікна". Будете мати уяву шо робили. Емоційно вразливим, сердечникам і дітям не рекомендується
Олена до Олена Показати IP 25 Вересня 2016 17:56
Усім буде не зайве
укр Показати IP 25 Вересня 2016 20:12
всі,як ненормальні роблять ссилкі на америку.не треба далеко ходити- у польщі поліціянт після окрику поліція має повне право застосовувати зброю без попередження- чи УКРАЇНІ ПОТРІБНА МАГДАЛЕНКА(у польському варіанті)????
укр Показати IP 25 Вересня 2016 20:19
польський парламент прийняв закон про застосування зброї без попередження через 4 дні(ВДУМАЙТЕСЬ!!!!!!!) після суиних подій в магдаленці. Цікаво,скільки часу(і грошей) буде потрібно нашим.
укр Показати IP 25 Вересня 2016 20:21
сумних,вибачте(тоді під час штурму загинуло більше 10 поліцейських)