USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Савченко зробила першу серйозну помилку, - політексперт

30 Травня 2016 14:00
Надія Савченко зробила першу серйозну помилку як політик - заявку на президентство. Про це на своїй сторінці у Facebook написав політичний експерт Тарас Загородній, - інформує Газета.

"У нашій країні, де тільки в Раді людей 50 бачать себе на цій посаді, це майже вирок. Затопчуть. Так, вона справжня, але теорія ігор каже, що всі слабкі гравці об'єднуються, щоб знищити сильного", - йдеться в повідомленні.

"Савченко – це нова якість української політики, в яку потрапляють не завдяки блату, грошам, а завдяки заслугам. Однак національна героїня вже встигла допустити серйозну помилку, яка може коштувати їй політичної кар'єри".

"Це вам не лицемірство "молодих політиків", які шумно "борються" з корупцією вдень, а ввечері йдуть по свої конверти від олігархів. Якщо навчиться грамотно володіти інтригою (потенціал є), то буде крутити нашим політикумом як циган сонцем. Народ їй точно буде симпатизувати".

"Савченко – це наш Рейган (Гарвард не закінчувала, але на рівні здорового глузду розуміє, що добре, а що погано, чітко формулює думки ) + наш Маккейн (полон, тріумфальне повернення, посада в політиці за заслуги перед "Батьківщиною" ) + наше рідне "Якщо у мене руки вбоки, то мені байдуже на якому боці у тебе тюбетейка", "- написав Загородній.

Нагадаємо, народний депутат і льотчиця Надія Савченко повернулася з російського полону в Україну 25 травня. Першу прес-конференцію дала 27 травня, на якій не приховувала президентських амбіцій.

Після повернення в Україну риторика і стиль виступу Надії Савченко різко змінився. Політичні технологи пов'язують це з можливістю вступу в велику політику. Експерти відзначають, що лідер "Батьківщина" Юлія Тимошенко зацікавлена ​​в проведенні дострокових виборів. Надію Савченко в цьому можуть використовувати для дестабілізації ситуації на політичному просторі.

"Але це тільки в разі, якщо Савченко здатна залишитися командним гравцем: якщо вже "зловила зірку"- почне руйнувати партію зсередини. Аргументація буде проста: в Раді немає коаліції і раз правлячий клас нездатний забезпечити мінімальну стабільність парламенту, його необхідно переобрати", - каже Кость Бондаренко Вестям.

Припущення про те, що майбутнє в партії Юлії Тимошенко залежить від самої Савченко і від моделі поведінки, висловлював експерт і колишній народний депутат Тарас Чорновіл. Він уточнював, що у Савченко є амбіції для участі в президентських виборах. Але все залежить від того, який формат поведінки вона обере.

Про можливі розбіжності між Савченко і Тимошенко заявляли відразу після прибуття нардепа в аеропорт "Бориспіль", коли вона відмовилася брати приготовлений для неї букет.

Нагадаємо, що на першій прес-конференції в якості народного депутата Савченко заявила, що піде на вибори президента, якщо того захочуть українці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 53
дьодік Показати IP 30 Травня 2016 14:01
Правильно вона все зробила.
Аналітик до дьодік Показати IP 30 Травня 2016 14:28
Ви сліпі? Чи недалекі?
123 Показати IP 30 Травня 2016 14:20
Вона 100 відсостків переможе.Вона супер. Але що робити з 450 жопомо*дами.
Віктор до 123 Показати IP 31 Травня 2016 10:12
Вона вже має шалену ненависть серед політиків і шалену підтримку серед народу. Вона переможе олігархів, бо люди з нею!
Експерд Показати IP 30 Травня 2016 14:28
Головна ошипка савченки, шо вона вопче в украiну вернулася... Й чого iй не сидiлося?
галина до Експерд Показати IP 11 Липня 2016 17:27
Як що Ти експерд то сиди і перди в бурянах, а не і в Інтернеті.
Галина до галина Показати IP 6 Серпня 2016 23:21
Тьоска молодець ,я пів години сміялася з бурянів ,клас !!!!!!!!!!!!!!!!!
Наталія Показати IP 30 Травня 2016 14:29
Нічого правильного вона не зробила, а своєю поведінкою тільки відштовхує людей. Багато хто пройшов через тюрми і табори, але так нахабно і зверхньо себе не вів.
манька Показати IP 30 Травня 2016 14:42
все вона робить правильно, а наші політичні експерти та політтехнолохи тільки що вміють - це писати замовні статейки та протягувати лінію своїх працедавців на телебаченні та радіо..., шо колінки вже тремнять? отака вона наша Надія...
україна Показати IP 30 Травня 2016 14:49
Та який з неї президент. Ще не встигла повернутися, а вже президент,Господи,що за манія величності.Зіркова хвороба.Вона президентом може бути у своєї мами і сестри.Ця мати,як забита совдеповка-колгоспниця.А вона видно, голодранка ,вбралася в пір"я і несеться.
Галина до україна Показати IP 11 Липня 2016 17:39
Можливо з неї президент нікудишний,але може бути кращий за інших. Ти котре писало комент так я пишу правильно. Ти назвало себе україна. При чому мама?Мама є мама і хіхто немає права її ображати хто б Вона не була.В тебе напевно мами небуло,або вона перевернула колиску як тебе колисала і ти впало головою до підлоги. Ось і результат.твоїх коментів
Воїн Показати IP 30 Травня 2016 15:10
"Психушка" по ній плаче!!!!
Олег Показати IP 30 Травня 2016 15:13
забагато почал на себе брати, поведінка - як з псіхушки, вона військова а не політик, ще сестру в раду тягне всі до дармового корита лізуть ще родичів тягнуть аби більше нахапатись! роздавлять її або ліквідують! ставлю 100 баксів
віто до Олег Показати IP 30 Травня 2016 15:42
де їх з тебе отримати, кацапе?
Олег до віто Показати IP 30 Травня 2016 19:30
САМ ТИ КАЦАП ! А ліквідовували і не таких! треба вміти себе вести а не ставити з себе бог за що! через 3-4 місяці про неї ніхто не згадає! або не знайде це все політика!
Олег до віто Показати IP 30 Травня 2016 21:04
напиши адресу привезу
олег до віто Показати IP 30 Травня 2016 21:19
пиши адресу привезу
111 Показати IP 30 Травня 2016 15:29
Надія Савченко насправді являється авантюристкою з певними проблемами в психіці..Ми не маємо права робити з неї чергову ікону(Парасюкі,Яроши,Семенченко) перед якою люди знову розіб'ють лоб. І в кінці кінців так себе вести...це просто гра. Давайте згадаємо Святе письмо де зазначається, що необхідно відокремлювати зерна від плевел. Проаналізуйте Самі,тільки на "холодну" голову.
Правда Показати IP 30 Травня 2016 15:32
Це точно!
ли до Правда Показати IP 3 Червня 2016 15:18
да в психике что-то не так, но она за народ
Татьяна до Правда Показати IP 7 Червня 2016 08:40
100%
сашко Показати IP 30 Травня 2016 15:33
Це не поведінка це стиль колишнього йийиЖиттья невиховпнисть поведінка як в стиляги стидно дивитись кричит вигукуйе до людей на 1+ 1 взагалі прийшла з будуна вона не готова до публичности треба личить сначала це шок
гость до сашко Показати IP 31 Травня 2016 13:03
Очень много ошибок в тексте, что в школу не ходил?
Наталія Показати IP 30 Травня 2016 15:37
НЕ СОТВОРИ СОБІ КУМИРА! ПАМ"ЯТАЄМО ПРО ЦЕ.
Zam до Наталія Показати IP 31 Травня 2016 18:48
Якщо це чудо стане до влади то краіні позор і триндець
МИХАЙЛО Показати IP 30 Травня 2016 15:39
АНАЛІЗУЮЧИ ЗОВНІШНІСТЬ САВЧЕНКО І БІЙЦІВ В АВДЄЄВЦІ ВРАЖЕННЯ ЩО БІЙЦІВ ЗОВСІМ НЕ КОРМЛЯТЬ, А САВЧЕНКО ПІСЛЯ ГОЛОДУВАННЯ ПРОСТО РЕПАЄТЬСЯ. ПУЗО ДОБРЕ ВІДЇЛА НА КАЦАПСЬКИХ ХАРЧАХЇ. МІ ТИТЬ В ПРЕЗИДЕНТИ, НЕМА ПИТАНЬ ХАЙ НАВЧИТЬСЯ РОЗМОВЛЯТИ, ВИВЧИТЬ ЕКОНОМІКУ, ПОЛІТИКУ, СУСПІЛЬСТВО, ЗБЕРЕ КОМАНДУ ПРОФЕСІОНАЛІВ А НЕ ПРИДУРКІВ І ЙДЕ В ПРЕЗИДЕНТИ. А ЇЇ ПІАРЩИКИ ПРИДУРКИ. ОДЯГНУЛИ В ЦИЛЬНЕ НА ПОАРУ РОЗМІРІВ МЕНШЕ І ПІДСВІДОМО ЛЮДИ ОТРИМАЛИ НЕГАТИВ. ЧОГОСЬ БІЛЕЦЬКИЙ, МОСІЙЧУК, СЕМЕНОВ УНІФОРМУ НЕ ЗНІМАЮТЬ, ПРОСТО НЕ ТАК ВІДНО ЯК РИЛА ВІДЇЛИ
гість до МИХАЙЛО Показати IP 31 Травня 2016 13:48
У Надії гарна фігура - це факт. Одягнута стримано, по діловому. А де і що там "репається" - поглянте у дзеркало. Може воно Вам відповість?
Українка Показати IP 30 Травня 2016 16:16
Росіяни прозвали" Шальная", а наші Герой України,але що вона зробила для України, окрім того, що стійко трималася в полоні.ЇЇ фігури з двох рук в суді-це стид для жінки, а тепер ще й політика. Йде війна і якщо всім давати героя за перебування в полоні? Юля ще пожаліє, що взяла її під № 1, а може вже жаліє. Політик повинен бути виваженим, а не агресивним.ЇЇ поведінка насторожує.Так само себе поводить Парасюк,. Не дивно,що в армії процвітає дідовщина.Якщо збирається наводити порядок, то хай розпочне з армії, щоб ми не боялися туди своїх дітей і внуків проводжати.Багато людей засуджують її за наглість і грубість. Українка не повинна себе так вести, як "кацапка".Як підняли так і кинуть...Можливо я помиляюсь, але вони з Юлею зовсім різні і довго в одному човні не попливуть.Будемо надіятись, що виправдає авансового Героя.Слава Героям, які віддали життя за Україну і її волю!
гость до Українка Показати IP 31 Травня 2016 13:43
Так, дійсно, Юля и Надія мають різне минуле, а також менталитет. Надія здобула повагу у народа згідно своєї поведінки у полоні. А до Юлі поваги не виникає, за що її поважати? Хіба що маємо повчитися як заробити мільйони та гарно розмовляти.
Сергій до Українка Показати IP 31 Травня 2016 13:57
Згідний з вами на 100%.
Прикро Показати IP 30 Травня 2016 17:06
Читаю коментарі...і з деяких просто дивуєшся. Коментар "111" почитайте, тут більше й додати нічого вистачить.
Ковельчанин Показати IP 30 Травня 2016 18:43
При грі " в очко" це називається перебор...Хто чув її розповідь про горобця, який летів, замерз, впав у говно, відігрівся, почав чирикать і якого почула лисиця - витягнула з говна і з'їла, то думаю така лисиця скоро знайдеться....
аст Показати IP 30 Травня 2016 20:23
фигня все это. Независимо от того, кто ТУДА доберется ничего хорошего не будет. Еще лет триста.
Лана до аст Показати IP 1 Червня 2016 11:40
Із за таких, як ви, песимістів і пофігістів, ми так живемо. Коли курять в громадських місцях і кидають сміття під ноги, матюкаються, такі, як ви, зауваження не роблять, може і самі таке робите. Чого вчепились в Савченко? Ви її мізинця не стоїте! Вона одна із перших, добровольцем пішла захищати нас з вами і нашу українську землю. Для чого війни, щоб зробити рабами інші народи. Дякуйте таким, як вона і Богу, що в інших областях немає війни. Війна саме страшне, що є в житті, коли масово гинуть, голод, холод, розруха, насилля.
124 до Лана Показати IP 23 Червня 2016 16:05
таких тисячі,що пішли захищати першими і загинули,але героів ім не присвоіли.
мда Показати IP 30 Травня 2016 20:55
ото зірка засяяла - із грязі в князі!!!!!
Олег до мда Показати IP 30 Травня 2016 21:07
як засяяла так і згасне!
USA Показати IP 30 Травня 2016 21:11
Урааа, сайт снова работает
Олег Показати IP 30 Травня 2016 21:17
звідки у вєри гроші на депутатство? да і по бранці не дуже видно що голодувала і рожица і пузо! зате неадекватності і хамства хоч відбавляй! зробили кумира на декілька місяців. а через деякий час і квартиру з облаштунками у елітному районі з"явиться і рахунки у банках і машини усе як у бідних слуг народу! для того усі рвуться до депутатських корит!
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 21:38
Не знаю, яка вона, не знаю її недоліків і достоїнств. Але те , шо Тимошенко побачила в ній конкурента, то це факт.
Одесситка до Анонім Показати IP 31 Травня 2016 13:58
А я с Вами согласна, а то что Тимошенко уже попахивает нафталином - это факт! Тимошенко - это прошлое и очень неудачное. Надежда - это будущее, а хорошим манерам она научится, главное что бы она не сломалась.
Руслан Показати IP 31 Травня 2016 15:13
Просто сами представьте в место её шапка сразу сгорит на голове.!!!!!!
Анонім Показати IP 31 Травня 2016 17:35
Людина перенесла полон, якою вона повинна бути, може гламурною пані в алмазах? Так не бувае, в неї моральна травма, вона жінка. А взагалі, Надежда нормальна баба, може хоть розшевелить раду придурків. І ще питання, вам вона не подобається як депутат, а хто вам з 350-ти інших подобається, цікава думка людей?
Лана Показати IP 31 Травня 2016 19:50
Чого ви до Савченко вчепились? Витримала російське пекло і не здалась! Обміняли, як багатьох інших. Дали Героя за мужність і патріотизм, бо побачив весь світ, що робить путлер. Не потрібно акцентувати на неї увагу, нехай працює депутатом. Чого судите, ви були на її місці? Один Бог у нас суддя. А вам, люди, вона нічого поганого не зробила, а навпаки, пішла добровольцем захищати нас і нашу землю.
Лана Показати IP 31 Травня 2016 22:18
Житель России посвятил стих летчице НАДЕЖДЕ САВЧЕНКО: Я пишу из холопской России, Где все смерды поджали хвосты. Дорогая Надежда-Надiє, Разрешите быть с Вами на ты! Вий пускай на тебя поднял веки, - Дух бесстрашия неодолим. Восхищён и сражён я навеки Героизмом неженским твоим. Словно ты из металла такого, Что не знает износа в борьбе. Знаменитая В.Терешкова Не годится в подмётки тебе. В плен брала тебя чуть ли не рота. (Трусы действуют исподтишка.) Твою волю сломить им охота, Но тонка у пигмеев кишка. Мстят здесь смелым со злобой слепою, Исступлённо грозя и кляня. Потому и воюют с тобою, Что боятся тебя, как огня. Над тобой измываются вдосыть, И вопят лизоблюды: "Ату!.." Все они рождены, чтобы ползать. Не дано взмыть червям в высоту. Что тебе их решётки и роба И "крутой" фээсбэшник-следак? Ведь не зря окрестила Европа Украинской тебя Жанной Д`Арк. Вот кто воин! - Учитесь, мужчины, Асы битв, ратных дел мастера! За свободу и честь Батькiвщини Встала храбрая ваша сестра! Пусть клеймит тебя жалкий невежда И расправу готовит Москва. Ты не сдашься - и, значит, надежда На победу сил света жива! (14 февраля 2015 г.) С уважением, Александр Бывшев, Орловская область, пос.Кромы.
Комент Показати IP 1 Червня 2016 00:55
Судячи з великого засилля мінусів, ой ще як багато у нас гнид, що за чужими спинами набивають торби грішми і дзявкають під ніками і плюють отрутою на все нове , яке точно змете стару мафію. Але й укорінились гади!!! Нічого і в Савченко буде команда. Вам гниди не жити так як раніше. Все стане на свої місця. Гадів злодюг, брехунів і казнокрадів нагне добре. Це буде крутіше ніж Майдан. А як і будуть помилки - їх не помітимо і як і долі частини "стабільного совка" в усіх сферах- просто на смітник, і на їх прожитковий мінімум в тюрягу-кого і куди слід - довічно, а не пенсії тим,хто гноїв мільйони люду робочого. Дрижіть держиморди- НАдя йде. А ми із нею і нас більше. Охорона не врятує гнид від долі і волі Божої. Час Х не за горами.
антиурод Показати IP 2 Червня 2016 01:25
Люди прокинтесь - впереди много коментов про Надю, дескать она грубая, она одета недорого, за что её уважать, что она сделоло для Украины, у неё не хватит денег на депутатства..., вы чё ошалели..., давайте значит будем стоять на месте..., и пусть страной управляет "компетентный, образованый, умеющий красиво и много вороваь" - порошенко, каноненко, шокин, гончаренко(господи прости), партия регионов(опобл...ядло), и прочие кликуши, которые приходят в Раду покрасоваться нарядами, у них только сумочки и портфели от 10т.$. Или Вам нравится чтобы Вас обворовывали, такие "УВАжаемые люди"
антиурод Показати IP 2 Червня 2016 01:46
Европейские эксперты сказали про Надежду, примерно так: во всей европе лет 500 не было такого человека..., она способна менять обстаятельства, только мы должны ей помочь. "Горе от ума", у нас такой "грамотный" президент - он в раза 3 увеличил свой капитал..., есть у нас ещё такие бизнесмены, что бы за 2года увеличить капитал в 3раза? Оч. умный президент - воли у него просто нету и совести.
антиурод Показати IP 2 Червня 2016 02:03
У президента должна быть ВОЛЯ..., на него работают институты, много умных, образованных людей, у него должна быть ВОЛЯ - давать правильные указания, исправлять неровности и широховатости, наказывать и поощрять. У президента должна быть ВОЛЯ сделать Украинцев счастливыми. Если её нет, то такой през. - БЕСПОЛЕЗЕН.(или даже вреден) Пока "люби друзи"
anna Показати IP 23 Червня 2016 15:04
Говорити прямо з високої трибуни можуть тільки сильні! Поки що не вона помилки робить, а ті, хто їх від неї очікують.
льова задов Показати IP 30 Червня 2016 12:25
Виходить неувязочка. В суді - вона не винна, нічого не робила, а хероя України заслужила. Тоді за що ? Невже всім невинним овечкам давати хероя ? І сестричка віра пристроєна, і мама - херой. хороша сімеєчка, добре попрацювала на піар і благо парашенку, яйценюку, грайцману, парабелуму, і головному бандиту, почавшому війну зі своїм народом - туркчинову ! А справжні Герої лежать неопізнаними на безіменному кладовищі під Дніпропетровськом, в полях боїв. Отака наша правда, отака наша доля.
Володимир Марківськи до льова задов Показати IP 15 Липня 2016 23:16
Як був Льова Задов кацапом, так ним і остався.
apxibamop Показати IP 7 Серпня 2016 11:47
Щось реально змінити можна як рішучими ділами, так і рішучими словами. Невідомо поки-що ЩО САМЕ за її рішучими словами криється насправді і чи є в неї воля та рішучість приводити свої слова в справи... Але застійне болото треба колотити-розбурхувати, інакше ніколи-нічого не зміниться в нашому, народе, житті. Невже ж забули ми, що крапля води камінь точить ? А аскариди, що паразитують на тілі народу, зачувши грім - заметушились і робитимуть абсолютну обструкцію всім починанням такої людини, як Надія Савченко. І згідний, що потрібна свого роду Дикратура Народу, але по-українськи, а не як це вже сталось століття тому... Інакше, тихо-мирно, ми з цього болота ніколи не виберемось, повірте, люди !!!!! Лиш боротьбою можна завоювати кращу долю, владники - їм наплювати на нас, в них все "СХВАЧЬЄНА-ЗАПЛАЧЬЄНА"